Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ne küsü bacımmm :KK54:

bize üzül kızzz,sevgililerimize ne üzülüosunn :KK31:

ay yerim bens eni,oburum beroşum benim :KK1:

ya ignis neler demişsin sen böle,kanım dondu resmen ya,günlerdir haftalardır dertleştiğimiz insalnalr olnlar,bu kadar sert konuşman çok üzücü.yok öpme morartma yok erotik,çok çok ayıp bunlar ya,nasıl yakıştırdın kendine böle seviyesizce konuşmayı.tartışmanında bi adabı var. konuyu tekrar açmak gibi bi niyetim yoktu ama meleğe bunları sölediğini görürnce kendime sölenmiş gibi hissettim.en çok iyi hatılıorum melek onları anlattığında yorum yaptığını,seni okudukça kendi günlerim aklıma gelio falan filan dediğini. şimdi nie böle kıvırdın hiç anlamadım.yazık ya çok yazıkk

ya saçmalama beroşum lütfen,bi kişi çıktı böle yapı die huzurumuz bacılığımız bozulamaz.biz sohbetimize devam edecez ona inat,ortalığı karıştırıp kaçtı,huzurumu bozmasına izin veremeyiz

canım benim :KK19:

ya sen ne terbiyesiz saygısız bişe çıktın ya

çok çok haklısın canım,herkes görüşünü söler ama kimse böle saygısızca konuşmalalı,hakaret etmemeli,herkesin görüşü kendine.ignise çok şaşırdım ya

:KK43: ben unutmaya çalıştıkça yüzüme yüzüme vuruldu söz olayım :KK14: kapalı biri olduğum için facemde bile fotoğraf paylaşmıyorum, fakat ısrf kendimi ispat etmek adına b kaç söz fotomu seline faceden gösterip kapatacağım geri, mazimi görmek ve hatırlamak zor olacak ama napalım beni yanlış tanımanızı istemiyorum, hele ki söz olayım yalanmış, kendime sevgili bulmuşum, düzmece hikayeler yazıyormuşum :KK14::KK14::KK14: neyseki gerçek yüzünü gördük kendisinin, ben şimdiye kadar yaşadıklarımı yazdığıma pişman değilim :KK16: çünkü ben yanlış bir ilişki yaşamadım, sözlendim ve sözlümde beni öptü :KK9: ne var bunda :KK37: neyse boşverelim bu konuyu beni bilen biliyor ve artık onu da biliyor :KK24:

görüşlerimiz bu şekilde konuşmanın hiç bi yanlış tarafı yok meloşum.ama iş hakarete saygısızlığı terbiyesizliğe geçtimi olmaz. öle konuşulmaz.tartışmanın bile bi adabı vardır.yoksa sen şimdi bu görüşünü söledin kavga çıkarmı bundan,hayır.çünkü kimseye laf atmadın.bu senin düşüncen okadar :KK31:

evet bende o hakaretleri hakedecek bişey söylemedim fakat olan oldu ne yazık ki, önemli olan SEVİYEMİZİ DÜŞÜRMEDEN , EDEPLİCE güzel sonuçlara varmak :21:

Ya hala uzatıyosunuz bnce tamm olan oldu dünn hakkında konuşmayalım artk

uzatma deil reyhancım sadece bidaha böle hakaretler olmasın,saygısızlık olmasın diye. ve dün yoktum ben,arkadaşlarıma yapılan haksızlığa karşı yorum yapmak istedim. biraz hakkım var sanırım :KK16:

İnşallah inşallah. :21: Ah şu aileler sevenleri neden kavuşturmazlar bilmem ki. :KK20: Çok üzüldüm böyle bitmesine ama elden ne gelir. :KK50: İnşallah istediğin gibi birini bulur ve çok ama çok ama çok mutlu olursun. Senin de aşk hikayelerini dinleriz. :KK16:

Umarım hemm olmadysa illa bi hayr vardır bi sözz vrya Allh herkesin fevlinee baksın snra boynunaa taksın :44: hepp böle olur inş. :KK50:

uzatma deil reyhancım sadece bidaha böle hakaretler olmasın,saygısızlık olmasın diye. ve dün yoktum ben,arkadaşlarıma yapılan haksızlığa karşı yorum yapmak istedim. biraz hakkım var sanırım :KK16:

Yokk onaa bişi demiorum bn şu taksim olayları için yani onuu kastettm :KK16:

amaaaan ben geçmişi okumadan yazdım demin o msjımı. neler olmuş öle kızalr ya. bi girmedim nete,karışmış. lütfen ya bu konulara ya girmeyelim,yada konuşacaksak herkes birbirinin düşüncesine saygılı olsun.ah kuzularım benimmm :KK19:

Ah kuzum iyi oldu aslında kimin ne olduğunu öğrendik boş ver. :KK54:

ne küsü bacımmm :KK54:

bize üzül kızzz,sevgililerimize ne üzülüosunn :KK31:

ay yerim bens eni,oburum beroşum benim :KK1:

ya ignis neler demişsin sen böle,kanım dondu resmen ya,günlerdir haftalardır dertleştiğimiz insalnalr olnlar,bu kadar sert konuşman çok üzücü.yok öpme morartma yok erotik,çok çok ayıp bunlar ya,nasıl yakıştırdın kendine böle seviyesizce konuşmayı.tartışmanında bi adabı var. konuyu tekrar açmak gibi bi niyetim yoktu ama meleğe bunları sölediğini görürnce kendime sölenmiş gibi hissettim.en çok iyi hatılıorum melek onları anlattığında yorum yaptığını,seni okudukça kendi günlerim aklıma gelio falan filan dediğini. şimdi nie böle kıvırdın hiç anlamadım.yazık ya çok yazıkk

ya saçmalama beroşum lütfen,bi kişi çıktı böle yapı die huzurumuz bacılığımız bozulamaz.biz sohbetimize devam edecez ona inat,ortalığı karıştırıp kaçtı,huzurumu bozmasına izin veremeyiz

canım benim :KK19:

ya sen ne terbiyesiz saygısız bişe çıktın ya

çok çok haklısın canım,herkes görüşünü söler ama kimse böle saygısızca konuşmalalı,hakaret etmemeli,herkesin görüşü kendine.ignise çok şaşırdım ya

Katılıyorum Gülüm bir kişi yüzünden düzenimizi bozacak değiliz. :KK20: Biz böyleyiz isteyen gelir sohbetimize katılır,isteyen katılmaz. Hoşlanmıyorsan ne diye duruyorsun ki zaten! :KK20:

görüşlerimiz bu şekilde konuşmanın hiç bi yanlış tarafı yok meloşum.ama iş hakarete saygısızlığı terbiyesizliğe geçtimi olmaz. öle konuşulmaz.tartışmanın bile bi adabı vardır.yoksa sen şimdi bu görüşünü söledin kavga çıkarmı bundan,hayır.çünkü kimseye laf atmadın.bu senin düşüncen okadar :KK31:

Meloş muuuu tuttum bunu artık Meleğe Meloş diyelim. :KK9: Evet Gülüm herkes istediğini yazabilir ama hakaret etmeye kimsenin hakkı yoktur.:KK20:

Selam kizlar. Selincim malum mübarek günlerdeyiz. Yarinda mirac kandili. Ben slk slk oruc tutmak istiyorum. sadece aksam yersem dolayisiyla metebolizma hizi yavaslayacak. Verdigim kilolari geri alir miyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Selam kizlar. Selincim malum mübarek günlerdeyiz. Yarinda mirac kandili. Ben slk slk oruc tutmak istiyorum. sadece aksam yersem dolayisiyla metebolizma hizi yavaslayacak. Verdigim kilolari geri alir miyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Canım verdiğin kiloları geri alacağını sanmıyorum. Sahurda kahvaltı edersin güzelce. Kayısı ceviz süt falan. 1. listede misin hala? :44: Akşam da 1 dilim ekmek bol salata,tavuk köfte vs. ve biraz da sebze yemeği yersin. 1 saat sonra diyet bisküvi yersin çok acıkırsan. 9da da meyveni yersin. Olur biter. :21: Güzelce yayarsın yiyeceklerini saatlere sorun olmaz.

X