Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Tesekkürler bitanem. Ya ben sal takamiyorum.

Kanal HijUpCom - YouTube al bacım farklı şal bağlama teknikleri :KK16: insana şal ilk başlarda garip geliyor fakat sonradan alışıyor :KK8: videolardaki tesettür boneyi sefamerve olarak verdiğim internet sitesinden edinebilirsin. türkiyeye yeni geldi çünkü :KK6: ben ordan 8 tane aldım, 4 ünü çeyizime kaldırdım :21:

Erkekler kadınlara nazaran çok daha hızlı kilo verirler. Bir de kilo fazlası çok ya ondan da daha hızlı vermiş olabilir. Nasıl bir diyet yapıyor? :KK1:

erkeklerin metabolizması biz bayanlardan daha hızlı çalışıyormuş diye okumuştum bi yerde :26: abim kahvaltı da 1 ekmek bitiriyor, ben avuç içi kadar yiyorum, onun karnı doyuyor ben açlıktan kıvranıyorum. sonuç o filinta gibi bende balina :KK59:

Kanal HijUpCom - YouTube al bacım farklı şal bağlama teknikleri :KK16: insana şal ilk başlarda garip geliyor fakat sonradan alışıyor :KK8: videolardaki tesettür boneyi sefamerve olarak verdiğim internet sitesinden edinebilirsin. türkiyeye yeni geldi çünkü :KK6: ben ordan 8 tane aldım, 4 ünü çeyizime kaldırdım :21:
Aaaa evet burdaki arap kadinlari bu tarzdakiler gibi bagliyorlar.
Ben esarbi tercih ediyorum. Bakarsin zamanla ben de alisirim sala
Ama yine de danke schön önerilerin icin
Sefa merve sitesine bayildim cok güzeller. Ben esarpla kombine ederim o cicileri

Son düzenleme:
Ah bir uykum gelse. :KK31:

benimde uykum gelmiyor, hele evde internet olsa hiç uyumam herhalde :126: ama sabah 6 da abimin "MELEK UYAAAAAAAAAAAAAN" sesi en etkili hatta şok etkisi yaratan bir alarm oluyor. "tamam abi kalkıyom ben, sen git 5 dkya hazır olurum" diyorum. o gidiyor. ben kalkıyorum ve hazırlanıyorum :KK5:

hatta bu sabah noldu anlatayım. abim beni kaldırdı, yine her zaman ki gibi git dedim :KK37: o gitti , ben bi uyandım koştum lavaboya elimi yüzümü yıkadım, ordan mutfağa ve 1 bardak portakal suyu :KK51: ordan koştum odama girdim kapıyı kilitledim abim gelmesin diye, pijamalarımla odanın penceresinden balkona atladım :KK55: 1 sigara içtim :KK76: sonra tekrar odaya atladım. üstümü başımı giydim makyajımı yaptım. saat 6 buçuktu ve ben hazırdım :KK24: hayatımın rekorunu kırdım :KK12:

Sefa merve sitesine bayildim cok güzeller. Ben esarpla kombine ederim o cicileri

asıl sana danke şönn :110::KK9: modayı en iyi anlatan site olarak görüyorum

Eşarp kaliteli olunca çok şık duruyor. Şalın da ayrı bir havası var tabii. :KK14: Annem de şal takamıyor hiç alışmadığı için çok zor geliyor ona. :KK1:

Ah ah şu 'zehn' kelimesine bir türlü dilim dönmüyor dermanol Almanca yazınca yine aklıma geldi. :KK31: :KK9:

benimde uykum gelmiyor, hele evde internet olsa hiç uyumam herhalde :126: ama sabah 6 da abimin "MELEK UYAAAAAAAAAAAAAN" sesi en etkili hatta şok etkisi yaratan bir alarm oluyor. "tamam abi kalkıyom ben, sen git 5 dkya hazır olurum" diyorum. o gidiyor. ben kalkıyorum ve hazırlanıyorum :KK5:

hatta bu sabah noldu anlatayım. abim beni kaldırdı, yine her zaman ki gibi git dedim :KK37: o gitti , ben bi uyandım koştum lavaboya elimi yüzümü yıkadım, ordan mutfağa ve 1 bardak portakal suyu :KK51: ordan koştum odama girdim kapıyı kilitledim abim gelmesin diye, pijamalarımla odanın penceresinden balkona atladım :KK55: 1 sigara içtim :KK76: sonra tekrar odaya atladım. üstümü başımı giydim makyajımı yaptım. saat 6 buçuktu ve ben hazırdım :KK24: hayatımın rekorunu kırdım :KK12:

Abinin sesini kaydedip bana mp3 olarak atsana? :KK9::KK9::KK9: Tebrik ediyorum 6,5'ta hazır olmak inanılmaz bir duygu olsa gerek? :KK9::KK9::KK9:

Biri peynirli çikolata. Enfes bir şey nutella halt etmiş yanında. :KK50: Biri Hint çayı. Enfes bir tadı var. Diğeri de bildiğimiz tablet çikolata ama çok güzel tadı var. :KK56::KK56::KK56: Üzüm ve fındık parçalısı hele ki. :KK56::KK56::KK56:

Ayyy canm çkti :KK56::KK56: ablacm dünn yürüyş yaptım bugn gidemedm callenetics yapıym dedm gidemedigm günlerde sn hngisini yaptın nası sonç aldn bana lnkini atarmısn indrme degl amaa indiremiyorm pcye ayrıca günaydın :KK52::KK52:

kızlar merhaba

berıvan ve cemrem ıkı gundur bızım topıge yazmadılar.bılgınız var mı ?ıyıler mı ? hersey yolunda mı ? buraya yazarlarsa bıze haber edebılır mısınız ?

Almanya mıııııı? Aman Allah'ım bir sürü Philadelphia getir bize. :26::26::26: Hele o chai latte İndia. :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25: Alpia scholokade. :KK25::KK25::KK25::KK25: :KK43::KK43::KK43:
Biri peynirli çikolata. Enfes bir şey nutella halt etmiş yanında. :KK50: Biri Hint çayı. Enfes bir tadı var. Diğeri de bildiğimiz tablet çikolata ama çok güzel tadı var. :KK56::KK56::KK56: Üzüm ve fındık parçalısı hele ki. :KK56::KK56::KK56:
aman allahım neler duyuyorum selinden. koş beroş koşş kaçırma bu fırstaı.selinde kaçamak yapıyooo,bizde onu yakaladıkkk koşşş :KK52:52:KK52:52:

Ayyy kimseciklerr yokk ablalarn en güzlleri nerelerdesiniz :44: herkes yognmu yksa topiginn tadımı kçta :44: birinz girn amaa özledm geçmişee gözz attm ne güzl şeyler paylaştk kısa zamnda bakn hepinize burç yorumu yapasm gldi :44::KK25:

Son düzenleme:
X