Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Herhalde burçlardan hepimizin huysuzluğu üzerinde. Herkes üzüldü. Sümüşü yanlış anlamışız. Hadi artık konuyu kapatalım eski halimize dönelim. Bir daha da böyle şeyler yaşamayalım.

Anlamadan konuşmayacaktın o zaman.
50 tane laf söylüyor, bir de gülüyor utanmadan, olgunluk yerlerde sürünüyor maşaallah.

işte sevdiğimiz sümüş modeli hep böyle ol canım, siyaset işi çok karışık . böyle konulara hiç girmeyelim bir daha

Son düzenleme:

Sayın çok bilgili hanımefendi lütfen o değerli bilgilerinizi kafanızdan bir geçirin. Acaba içlerinde 'istenmediği yerde duranlar' hakkında bir şeyler var mı? Allah'a bin şükür bizim okuduğumuz kitaplar da,genel kültürümüz de bize yetiyor. Kime yetmediği belli ki o kadar yüzüne güldüğü insanlarla arası bozulduğunda ne hale geliyor.

Bncede berivn abla cidden çokk ii biri durulttu ortalıgı onuu çokk seviyorm hepinizi melekk abladnda tekrar özür dilerm daha bu konu hakkında bişi yazmıyım size güzell bi haberr veriymde konu dagılsın 900 gram vermişim bn amaa diyeti tamm uygulayamadm yarn tamm anlamyla başlıcam yürüyüşe faln :44::44:

işte sevdiğimiz sümüş modeli hep böyle ol canım, siyaset işi çok karışık . böyle konulara hiç girmeyelim bir daha [/QUOTE]

Tabii, sen kendine yeni hayali sevgililer bul, onlarla öpüş dur.
Seni gidi şizofren seni.
Nedense Berivan sevgili yapıp, topic'te gözde haline gelince, 100 yıl önceki sevgilin çıktı ortaya.
Kıskançlığından her gün düzmece hikayeler anlatıyorsun.

Söz fotoların ne oldu bu arada? Bir türlü göremedik onları.
Neden?
Çünkü öyle bir söz hiç olmadı. Baktın ki fotoğraflarda ısrarcıyız, hemen sözün bozulma yalanını uydurdun.

Sana ölüp biten ailesi, meğerse seni istemiyormuş.
Neden?
Kürt olduğun için, ahahahaha.
Yahu hangi aile, istemediği kıza görücü gider, bir de çok seviyormuş numarası yapar.
Yalancı, yalancı sana kimse inanmaz.

Cevp vrme selinn abla lütfen uzuyoo bakk tartışma kmsenn üzülmesini istemiyorm bn birbirinizle böle konuşmayın

Anlamadan konuşmayacaktın o zaman.
50 tane laf söylüyor, bir de gülüyor utanmadan, olgunluk yerlerde sürünüyor maşaallah.

Olgunluk insanlarla küsmeyip,olanları unutup hoş vakit geçirmeye devam etmek değildi değil mi? Çok pardon unuttum birden yaptıklarını. O kadar hoş vakit geçirdiğim insanlar hakkımda tek bir kelime dahi söylememişken onlara hakaretler yağdırmalıydım değil mi?

Son düzenleme:
Cevp vrme selinn abla lütfen uzuyoo bakk tartışma kmsenn üzülmesini istemiyorm bn birbirinizle böle konuşmayın

Çok doğru dedin Sümüşüm. Artık ne yazarsa yazsın cevap vermesin kimse. Boş verelim. Eee Sümüş anlat bakalım benim burcum tavan yapmış diyordun?

işte sevdiğimiz sümüş modeli hep böyle ol canım, siyaset işi çok karışık . böyle konulara hiç girmeyelim bir daha

Tabii, sen kendine yeni hayali sevgililer bul, onlarla öpüş dur.
Seni gidi şizofren seni.
Nedense Berivan sevgili yapıp, topic'te gözde haline gelince, 100 yıl önceki sevgilin çıktı ortaya.
Kıskançlığından her gün düzmece hikayeler anlatıyorsun.

Söz fotoların ne oldu bu arada? Bir türlü göremedik onları.
Neden?
Çünkü öyle bir söz hiç olmadı. Baktın ki fotoğraflarda ısrarcıyız, hemen sözün bozulma yalanını uydurdun.

Sana ölüp biten ailesi, meğerse seni istemiyormuş.
Neden?
Kürt olduğun için, ahahahaha.
Yahu hangi aile, istemediği kıza görücü gider, bir de çok seviyormuş numarası yapar.
Yalancı, yalancı sana kimse inanmaz.[/QUOTE]

böle konşma ya onlr nası sözz kırmayın birbirinizii cidden çokk çocuklaştınız bunlar hiçç hoşş degl içtn sölemedigini umuyorum çokk agır çnkü söledklern uzatmayn nolr

Çok doğru dedin Sümüşüm. Artık ne yazarsa yazsın cevap vermesin kimse. Boş verelim. Eee Sümüş anlat bakalım benim burcum tavan yapmış diyordun?

Evet ablacm tavann yptı :)) En formunda zamanlarındasın ne düşünürsen patt dışarı vuruosun kii normaldede böle burcun düşndügünü patt söyler en sevdigim insn modeli :44: amaa kmseyi üzmk istemeyn merhametli sıck bi yapn oldugu için tutuyosn genlde

Ay teşekkür ederim bacım yorumladığın için. Nasıl gidiyor sınav hazırlıkları?

Aramızda gruplaşma olmasın. Mantıklı.

bacım en yakın zamanda söz fotolarımdan bi kaç tane faceden gösteririm sana. atılan iftiraya kurban gitmek istemiyorum en kısa sürede fotoları temin etmeye çalışacağım. benim telimde 2 fotom var fakat onlar sadıcımla çekilmiş foto. anlaşılmaz, yüzüklerin görünmesi şart. kardeşim sinirlenip silmişse o fotoları vereceğim.

Tamam bebeğim. Sen bana atarsın faceden. Ben zaten öyle bir şey olmadığını biliyorum ve inanıyorum sana. Kimin ne dediği umrumuzda olmasın artık. Biz eskisi gibi mutluluklarımızı,üzüntülerimizi paylaşmaya devam edelim burada. Fikir alış verişimiz daim olsun. Beğenmeyen de gitsin. Kimseyi zorla tutmuyoruz. Hak eden hak ettiği gibi gereken cezayı alıyor zaten.

yazık çoooooook yazık denilir bu duruma sadece ben alışığım, hayatımda çok yılanlar çıktı. Umarım bir daha böyle şeyler yaşamayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…