Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

İmam nikahı kıyılmış mıydı? Öyle şeyler hatırlıyorum. :44:

kıyılmamıştı hep erteleniyordu, olmayacağı var ya hani ben rahatsız olduğum için hocaya sormuşlardı, hoca benim okuduğum dua onların gezmesi dolaşması, el ele tutması vs. sakınca oluşturmaz demişti. günahı varsa hocanın boynuna.

işin günah boyutuna girersek çıkamayız zaten herkesin yaşantısı kendine ama şu saatten sonra eemirle olan ilşkimi anlatmam cidden çok kırıldım şimdiyee kadar olan desteklerden dolayı herkese çok teşekkür ediyorum emirle birlikte isek şuan sizlerin sayesinde allah razı olsun

Kıyamam bebeklerime ben. Ama mutlulukları,üzüntüleri paylaşacak dost arıyor insan. Ne güzel o ortamı oluşturmuştuk bozmamalıyız bence.

bende iyi ders aldım canım

İşin günah boyutunu ben de düşünmemiştim söylerken, ama şimdi aklıma getirdin, çok yaşa kırgın Berivan!

Alkol aldı diye ayrılınan sözlü ile imam nikahı olmadan dudak morartmaca oynama...
Ama suskunluğu gibi bu da asaletindendir.

E hocanın duası yeterli ise, imam nikahı neden oluyormuş kırgın Berivan, bir sorsana arkadaşına.
Ah bu şakirtler, rüzgar nerden eserse oraya nasıl da dönüveriyorlar. Dini bile işlerine geldiği gibi yorumluyorlar.

Eneeee, siyaset yaptım valla.

Son söz;
Arman ve Berivan,
büyük hayal kırıklığına uğrattınız beni bugünkü tavrınızla, özellikle Arman.

Sümeyye gibi küçük bir kızın ezilmesine ve Akrep'in ortamın huzurunu bozmasına izin verdiniz.
İkinizi de hiç affetmeyeceğim.

QUOTE=akrepcik;30664215]edepli edebinden susar edepsiz ben susturdum zanneder !!!

ben her lafa her söze rağmen seviyemi düşürmüyorum arkadaşlar, reyhancım takındığın üslup hiç hoş değil..! yaşına ve tecrübesizliğine bağlıyorum. tavrından dolayı özür dilemeni bekliyorum[/QUOTE]

Ya bu konu çokk uzadıı yaşş degl herşey tecrübee olabilirde bu olaylrda bi çokk arkadaşm yaralndı herşey görndügü gibi degl bu yüzdende hassas noktam ki desteklemeynlermi hayvan dedm bn ? 15-20 agaç için yaptıkları şebeklige bakn diyenler varr bu gayt düzgün bi eylmdi zatn biberr gazı poliss girnce çatılr yakılnca böle oldu bnde buna sinirlendm kmseye hakart etmedm seviyemide düşürmedim ayrıca susturdumdaa zannetmedm amaa yinede bu topkte herkes benden büyk banada susmak yakışr saygısızlk etmicm o yüzden uzatmıcm

canım uzatmayalım özürlük bir durum yok kızda görüşünü söyledi aynı senin gibi

görüşş bile degldi yani niye bu kadr uzadıı anlamadm sadece 15 20 agaç için şu yaptıklarına bakk diynlere tepkiliyim destek verp vermemek insanların kndi tercihii

Lafımn ne yöndee oldugu gayett açık kmseyi kırmak istemiorum uzamasın bu konu üzüldm grçktn

Kesnlkle ugra ablacm ikinizde ttlıya baglayın insanların hassas noktalarınaa gelmiş olabilir alıngn bi gününe denk gelebilr birbirinizii kırmayın lütfen herkes hayatındaa olup bitnleri paylaşmş bu çk normal o dudk olayınıı açmasaydın kşke hani yakışmadıı cidden sana birbirinizin kötü anınaa denk geldiniz sanırm snde dünn zorr bi günn geçirmişsn zatn kb herşey için sakinleş ltfn

Selin abla bn bişi yazmadımki bütünn yazdıklarn o yöndee demişsin amaa siyastle hç bi alakasıı yk söledigm kiii bu direnşte herr patiden herr takımdan insn birarada

Sözümn ne oldugu hayt açık açıklamama ypma geregide duymuyorum aslnda çokk belli çnkü ne söledigm dedigm gibi hepinz benden büyüksünüz kesnlkle kmseyi kırmak istemm yanlış anlaşldıysaa özür diliyorm hepinizden yinede bu konu hakkndadaa daha bişi sölemicm gerildim

Son düzenleme:

kendisine sor canım ben diyeceğimi dedim akıtsın herkes zehrini konu yarına taşınmasın yeterince gerildik buğün

Ne bu nefret? Ne bu kin? Ne yaptı bu insanlara sana? Senin adın bile geçmemişken ortalık ne hale geldi yazdıklarınla! Kırgın Berivan ne demek ya? Nasıl bir yakıştırma bu böyle. Şakirtler ne? Seni çok yanlış tanımışız,yazık. Umarım bir daha buradan hiç kimseyle karşılaşmazsın. Hoşça kal.

Sümeyyecim burada klavye ile anlaşıyoruz mimik ses olmadığı için yanlış anlaşılmak normal ama ben seni yanlış anlamadım benim gibi düşündüğünü savundum başta melek üstüne alındı sözlerinle haklı olarak kırıcı oldu ama ignisin söyledikleri cidden çok yaraladı

konu kapansın istiyorum ben kimsenin gitmesini istemiyorum yarın kalanla devam edeceğiz umarım herkes tam olur ama lütfen konuyu yarına taşımayalım buğünü bu şekilde bitirdik malesef yarında gerilmek istemiyorum

Son düzenleme:

Ne? Sümeyye gibi küçük bir kızın ezilmesi mi? Sümeyye eğer küçük bir kızsa nasıl siyaset yapabiliyor? Küçük bir kız nasıl bölücü konuşmalar yapabiliyor? Asıl hayal kırıklığına uğrayan bizleriz çünkü seni çok yanlış tanımışız. Berivan ortalığı durultmuşken senin adın bile geçmediği halde gelip de ortalığı karıştırmandan oldu her şey. Sen bizi affetmeyeceksin,biz seni affedecek miyiz peki? Hoş umrunda olduğunu da sanmıyorum çünkü bizim de umrumuzda değil.

cidden çokkkkkkkkk yazık temiz kalpliyiz herkesi kendimiz gibi sanıyoruz inşallah bu ilk ve son tartışmamız olur kızlarrr

Ya bu konu çokk uzadıı yaşş degl herşey tecrübee olabilirde bu olaylrda bi çokk arkadaşm yaralndı herşey görndügü gibi degl bu yüzdende hassas noktam ki desteklemeynlermi hayvan dedm bn ? 15-20 agaç için yaptıkları şebeklige bakn diyenler varr bu gayt düzgün bi eylmdi zatn biberr gazı poliss girnce çatılr yakılnca böle oldu bnde buna sinirlendm kmseye hakart etmedm seviyemide düşürmedim ayrıca susturdumdaa zannetmedm amaa yinede bu topkte herkes benden büyk banada susmak yakışr saygısızlk etmicm o yüzden uzatmıcm

görüşş bile degldi yani niye bu kadr uzadıı anlamadm sadece 15 20 agaç için şu yaptıklarına bakk diynlere tepkiliyim destek verp vermemek insanların kndi tercihii

Lafımn ne yöndee oldugu gayett açık kmseyi kırmak istemiorum uzamasın bu konu üzüldm grçktn

Kesnlkle ugra ablacm ikinizde ttlıya baglayın insanların hassas noktalarınaa gelmiş olabilir alıngn bi gününe denk gelebilr birbirinizii kırmayın lütfen herkes hayatındaa olup bitnleri paylaşmş bu çk normal o dudk olayınıı açmasaydın kşke hani yakışmadıı cidden sana birbirinizin kötü anınaa denk geldiniz sanırm snde dünn zorr bi günn geçirmişsn zatn kb herşey için sakinleş ltfn

Selin abla bn bişi yazmadımki bütünn yazdıklarn o yöndee demişsin amaa siyastle hç bi alakasıı yk söledigm kiii bu direnşte herr patiden herr takımdan insn birarada

Sözümn ne oldugu hayt açık açıklamama ypma geregide duymuyorum aslnda çokk belli çnkü ne söledigm dedigm gibi hepinz benden büyüksünüz kesnlkle kmseyi kırmak istemm yanlış anlaşldıysaa özür diliyorm hepinizden yinede bu konu hakkndadaa daha bişi sölemicm gerildim[/QUOTE]

Canım zaten ortalık durulmuştu Berivan sayesinde. Biz ne İgnisin dediği gibi seni ezmeye çalıştık ne de kimseyi dışladık! Senin Meleğe karşı tavrından ötürü yazdıklarını direnişe katılmayan insanlar için olduğunu sandık. Sen de öyle olmadığını söylüyorsun. O zaman hiç bir sorun kalmıyor. Lütfen kimse gerilmesin. Gitmek isteyen de gitsin. Şimdi öpüşüp koklaşalım. Çok gerildik yeter yahu.

Herkesin kndi tercihii bizi ilgilendirmez isterr öpüşür istr nkahsız istedigini yapr bunu yargılamak bize düşmez amaa selinn ablada demş ne güzl herşeyii paylaştıgımz sıck bi ortm olmştu bozulmasın ltfn uzatmayalm tekrardn özür dilerm hepinizden ukalalık ettysm berivann abla snde öyle söleme lütfen üzüldm gerçektn kapansın bu konu beni yanlış anladınz sanırm suçluu hissediyorum kndimi şuan

Son düzenleme:

Ya hçbişe demicm bölücü konşmamı yaptım bn 15 20 agaç için şu yptklarına bakk diynlere laff söledm diye siyast yaptıysm bu sizn görüşünz böle anlaşıldıysa özür dilerm tekrardn ki aranızıı bn bozduysamm gelmeyebilirim yazmam buraya çk üzüldm cidden

Herhalde burçlardan hepimizin huysuzluğu üzerinde. Herkes üzüldü. Sümüşü yanlış anlamışız. Hadi artık konuyu kapatalım eski halimize dönelim. Bir daha da böyle şeyler yaşamayalım.

Bölücü diye Sümeyye gibilerine değil, "Ben kürdüm, ben kürdüm" diye ortalarda gezene derler, bilmiyorsan öğren.
Ah Arman Ah, bundan sonra pek sevgili topic'iniz de biraz da kitap filan okuyup tartışın.
Genel kültür yıkılıyorrrrrrr.

Ortalık durulmuşmuş!
Akrep bozuntusu beğendiği lafı söyleyecek ben de cevap vermeyeceğim, öyle mi?
Ortalığı karıştırmışım, ohhhh ne de güzel yapmışım.

Sizi gidi yüzeyseller.

Sümeyyecim o yazdığımı senin yazdıklarını okumadan önce yazmıştım. Aramızın bozulduğu da yok zaten. Ortalık zaten durulmuştu Berivan halletmişti. Sonradan yeniden alevlendi. Her şey tamamen yanlış anlaşılmadan doğmuş. Hadi öpüşüp sarılıp eski halimize dönelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…