Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ben de katılmak istiyorum bu aralar çok kilo aldım ve vermek istiyorum listeyî yazıp buzdolabının üstüne astım bile

biz kürtlerde çok ayıp karşılanır bu olay, ileride evlilik konusu olursa ve benim bir aralar size yemeğe geldiğimi duyarsa ailem bana karşı iyi gözle bakmazlar. ne o hemen evlenmek istiyo gözüyle bakılır olmaz. İnşallah başka zaman :44: nasıl :KK51:

ben pek beğenmedim beroşum bu fikri. daha şimdiden en ufak bi konuda kürt türk ayrımına girmeye gerek yok bence. tüm karşılaştığn şeyde bizde böle sizde böle denmesi hoş deil sanki. ikiniz bir olacaksınız artık. böle ayrımlara gerek yok.zaten bizde de erken böle şeler bilir emirde,sadece heycanlı ve tanıştırmak istio. bence ayrımlara girme tatlım hiçç :KK20:

Artık rakipsiniz kaçamak yapmazsınız herhalde. :KK9: Ay yok sen yap da Beriş yapmasın. :KK20: :KK9:
bak yaa,benim kilo almamımı istiosun :KK43:

anaaaaaaaaaaaaaaa ayırmışlar bizi üztelik kaçamak yok bide rakibiz kuzummmmmmmmm yarışlar yarın başlayacakmış don kaçamagımızı beraber yapalım seç bacımmmm patlayana kadar beraberliğimize yiyelim :KK39::KK14::131::84::125::KK43: Ye bacımmmmmmmmmmmmm:115::KK14:

beroşummm pzt ye kadar tüm kaçamaklar bize gelsin,vur kadehi beroşumm :nazar:

Evet Arman öyle oldu:KK9:.

Arkadaşlar takımlar belirlendi, vatana millete hayırlı uğurlu olsun:KK9:.

Gülkem, hemen en dijitalinden bir baskül al kendine lütfen:KK9:.

Sümoş, sen de karşı tarafın burç analizlerini yapma artık, onlarla farklı takımlardayız.
Kendi analizlerini kendileri yapsınlar:KK33::KK9:.

evettt lcam tartı alacammm ignisim merak etmee senn :KK23: evet sümüşüm lütfen onlara analiz falan yapma,artık ayrı takımız,takım ruhunu görelim lütfen,hıh liste vermicekmiş bize bide cadılarrr :KK55:

selinnnnnnn bak sen yaaaaaa ignissssimeeeee yaaaaaaaa burç analizi de yok diyo sende 5. Listeyi paylaşma biz yapalım onlara da listeyi 10 çıkolata ,5 şeker versiyonlu söyleyelimde kilo alsınlar :KK53:

beroşummm nie sen şimdi beni böle dışladın yaa olmazki amaa :KK50:

kız sümüş sen bizi mi izliyon:KK9::KK9:

ay çok güldüm yaaa :KK52:

canım benim de yurtta tartım yok ki hemde kpss döneminde olduğum için aynısını yapamıyorum:KK14:
benimde yok bacım yaa,bende tartılamıorum,ve yeğenim olduktan snr fazla uyamıorum listeye,bi ordayım bi evde,ne yapılırsa ondan atıştırıorum.aynıyız yani bacımm :KK19:
Beriiiiiiş taktiğin iyi bebeğim Gül'e yedir kendin yeme. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

selinnn kız cadımı oldun sende,amanınnn güle yedir dio bide bak bakkk :KK4:

:KK43::KK43::KK43: Ama bu haksızlık Fatoş tartılamıyor. :KK43:

bende tartılamıorum selinimmmm haksızlık yokk eşitiz yaneee vee ayrıca daha sümüşümüz diyete bile başladı hadi sümüş başlıcan artık sende,bölelikle sende hırslanır başlarsın bacıların en güzeliiii :KK19:

kızlar ben pek anlamadım ayrıntılı anlatırmısınız şuu takım olayını
ama bennnnnnnnnnn her daim varım aaaaa bensiz olurmuuuuuuuuuu:KK9::KK9:

evetttt tabiki sende varsınn,selinim artık nsl yapar bilmiorum,bi kağıda birine
yaz.çek bitanesini cemremiz adına,hangi rup çıkarsa ona eklensin cemremizde :KK28:

günaydın güzel takımım
rakibeeeeeeeeeee takımmmmmmmm huhuhuuuuuuuuuuuuuuuuu sütlü nuriyelerrrrr sakızlı muhallebiler ,doğurtlu dondurmalar nasılsınız (böyle yazayımmda birinden birini canınız çeker :KK53:)

gülümmmmmm gülüm rakibe yaptılar bizi en kötüsüde kaçamak yokkkkkkkkkkk ayy ayyyyyyyy ayyyyyy dertlendim valla :KK43:

günaydın güzel takımım
rakibeeeeeeeeeee takımmmmmmmm huhuhuuuuuuuuuuuuuuuuu sütlü nuriyelerrrrr sakızlı muhallebiler ,doğurtlu dondurmalar nasılsınız (böyle yazayımmda birinden birini canınız çeker :KK53:)

gülümmmmmm gülüm rakibe yaptılar bizi en kötüsüde kaçamak yokkkkkkkkkkk ayy ayyyyyyyy ayyyyyy dertlendim valla :KK43:

kız sölerken senin canın istemesin dikkat ettt :KK9::KK9:

biz ayrılamayız bacımmm merak etme senn bizim kalbimiz birr :KK19:

Son düzenleme:
Bende katılabilirmiyim aranıza....daha önce başka bir topikte bulunmuştum çıkan kavgalar yüzünden ayrıldım...diyetime 94 kilo ile başlamıştım 74 e kadar indim ...1 yıldan beri düzensiz beslenme eşimin sağlık sorunları dolayısıyla 5 kilo aldım ...şu anda 79 kilo ile aranıza katılmak istiyorum ........kabul edermisiniz...

öncelikle geçmiş olsun canım aramıza hoşgeldin:KK16:

bak yaa,benim kilo almamımı istiosun :KK43:

beroşummm pzt ye kadar tüm kaçamaklar bize gelsin,vur kadehi beroşumm :nazar:

evettt lcam tartı alacammm ignisim merak etmee senn :KK23: evet sümüşüm lütfen onlara analiz falan yapma,artık ayrı takımız,takım ruhunu görelim lütfen,hıh liste vermicekmiş bize bide cadılarrr :KK55:

beroşummm nie sen şimdi beni böle dışladın yaa olmazki amaa :KK50:

ay çok güldüm yaaa :KK52:

benimde yok bacım yaa,bende tartılamıorum,ve yeğenim olduktan snr fazla uyamıorum listeye,bi ordayım bi evde,ne yapılırsa ondan atıştırıorum.aynıyız yani bacımm :KK19:

selinnn kız cadımı oldun sende,amanınnn güle yedir dio bide bak bakkk :KK4:

bende tartılamıorum selinimmmm haksızlık yokk eşitiz yaneee vee ayrıca daha sümüşümüz diyete bile başladı hadi sümüş başlıcan artık sende,bölelikle sende hırslanır başlarsın bacıların en güzeliiii :KK19:

evetttt tabiki sende varsınn,selinim artık nsl yapar bilmiorum,bi kağıda birine
yaz.çek bitanesini cemremiz adına,hangi rup çıkarsa ona eklensin cemremizde :KK28:

gülümm gül bende çok güldüm ya aynı bizi anlatıyo kesin taa kayseriden bizi izliyo bence sümüş:KK9::KK9:

evet canım ya aynı durumdayız yurtta tartım yok ve gece 3 lere kadar oturuyorum ders çalışıyorum falan derken mutlaka acıkıyorum ve yurtta her zaman bu listeye uygun yemekler çıkmıyo:KK14::KK14:

arkadaşlar bende başlamak istyrm bu diyete..

ilk 25 gün yapılacak olan 1. listenin çıktısını aldm bugün pazartesi başlaym diyorum..

bu aralar kilo aldım göbekte var :KK5:

inşş yaparım ve kurtulurum kilolardan ve göbektenn....

arkadaşlar bişey sorcam ya ilk listede 1 porsiyon köfte varya öğle arasında.. 1 porsiyon kaç gr yaklaşık yada kaç köfte oluyor acaba:26:

gülümm gül bende çok güldüm ya aynı bizi anlatıyo kesin taa kayseriden bizi izliyo bence sümüş:KK9::KK9:

evet canım ya aynı durumdayız yurtta tartım yok ve gece 3 lere kadar oturuyorum ders çalışıyorum falan derken mutlaka acıkıyorum ve yurtta her zaman bu listeye uygun yemekler çıkmıyo:KK14::KK14:

:)) ee tabi biliorum bu işii :)) sınavı kazanamassam artk saba tümere faln katılıcm burçlarr için :KK52::KK52:

X