Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bende katılabilirmiyim aranıza....daha önce başka bir topikte bulunmuştum çıkan kavgalar yüzünden ayrıldım...diyetime 94 kilo ile başlamıştım 74 e kadar indim ...1 yıldan beri düzensiz beslenme eşimin sağlık sorunları dolayısıyla 5 kilo aldım ...şu anda 79 kilo ile aranıza katılmak istiyorum ........kabul edermisiniz...

Öncelikle eşin için çok geçmiş olsun. Aramıza hoş geldin. :KK16: İnşallah bizimle beraber fazla kilolarından kurtulursun sen de. :21:

ben pek beğenmedim beroşum bu fikri. daha şimdiden en ufak bi konuda kürt türk ayrımına girmeye gerek yok bence. tüm karşılaştığn şeyde bizde böle sizde böle denmesi hoş deil sanki. ikiniz bir olacaksınız artık. böle ayrımlara gerek yok.zaten bizde de erken böle şeler bilir emirde,sadece heycanlı ve tanıştırmak istio. bence ayrımlara girme tatlım hiçç :KK20:

Çok doğru dedin Gülüm o ayrımı kafasına asla sokmamalı. :KK20:

bak yaa,benim kilo almamımı istiosun :KK43:

beroşummm pzt ye kadar tüm kaçamaklar bize gelsin,vur kadehi beroşumm :nazar:

evettt lcam tartı alacammm ignisim merak etmee senn :KK23: evet sümüşüm lütfen onlara analiz falan yapma,artık ayrı takımız,takım ruhunu görelim lütfen,hıh liste vermicekmiş bize bide cadılarrr :KK55:

beroşummm nie sen şimdi beni böle dışladın yaa olmazki amaa :KK50:

ay çok güldüm yaaa :KK52:

benimde yok bacım yaa,bende tartılamıorum,ve yeğenim olduktan snr fazla uyamıorum listeye,bi ordayım bi evde,ne yapılırsa ondan atıştırıorum.aynıyız yani bacımm :KK19:

selinnn kız cadımı oldun sende,amanınnn güle yedir dio bide bak bakkk :KK4:

bende tartılamıorum selinimmmm haksızlık yokk eşitiz yaneee vee ayrıca daha sümüşümüz diyete bile başladı hadi sümüş başlıcan artık sende,bölelikle sende hırslanır başlarsın bacıların en güzeliiii :KK19:

evetttt tabiki sende varsınn,selinim artık nsl yapar bilmiorum,bi kağıda birine
yaz.çek bitanesini cemremiz adına,hangi rup çıkarsa ona eklensin cemremizde :KK28:

Gülüm şaka yapıyorum ya rakibiz ya şurda. :KK23: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Fatoş katılmıyor bize tartılamıyor ve de kpss hazırlığında olduğu için diyete tam uyamıyor. :KK50: Siz şanslısınız çünkü Sümüş yeni başladığı için hepimizden çok verir.

günaydın güzel takımım
rakibeeeeeeeeeee takımmmmmmmm huhuhuuuuuuuuuuuuuuuuu sütlü nuriyelerrrrr sakızlı muhallebiler ,doğurtlu dondurmalar nasılsınız (böyle yazayımmda birinden birini canınız çeker :KK53:)

gülümmmmmm gülüm rakibe yaptılar bizi en kötüsüde kaçamak yokkkkkkkkkkk ayy ayyyyyyyy ayyyyyy dertlendim valla :KK43:

Berişim biz yapmadık tamamen sizin şansınız. :KK9:

arkadaşlar bende başlamak istyrm bu diyete..

ilk 25 gün yapılacak olan 1. listenin çıktısını aldm bugün pazartesi başlaym diyorum..

bu aralar kilo aldım göbekte var :KK5:

inşş yaparım ve kurtulurum kilolardan ve göbektenn....

Hoş geldin canım aramıza. İnşallah kurtulursun fazlalıklarından. :KK16:

Gülüm şaka yapıyorum ya rakibiz ya şurda. :KK23: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Fatoş katılmıyor bize tartılamıyor ve de kpss hazırlığında olduğu için diyete tam uyamıyor. :KK50: Siz şanslısınız çünkü Sümüş yeni başladığı için hepimizden çok verir.

Ne güzell söledn ablamm :KK52: Başlayabilsem vericmde :44: sabahlarıı yürüyüşş yapıcmda bu köftee dönerr olayıı zorr oluyoo et yiyemiyorm bn pekk fzla herr gnde bakliyat faln yiyemiyorm o yüzden yiyebilcegim ne varr bakliyat dışnda hani yogurt salata faln yesemm sadece :44:

Son düzenleme:
Ne güzell söledn ablamm :KK52: Başlayabilsem vericmde :44: sabahlarıı yürüyüşş yapıcmda bu köftee dönerr olayıı zorr oluyoo et yiyemiyorm bn pekk fzla herr gnde bakliyat faln yiyemiyorm o yüzden yiyebilcegim ne varr bakliyat dışnda hani yogurt salata faln yesemm sadece :44:

Tatlım neden yiyemiyorsun? Sadece yoğurt salata olmaz yoğurt + salata + çorba üçlemesi yaparsın arada bir.

X