Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bir gün kaldığın yerden başlayacaksın..Biri seni bulacak..”Önce korkacaksın eski acılara yakalanmaktan..Biraz ürkeceksin..!
Ne kadar dirensen de nafile…İnsansın sonuçta seveceksin…Eski acılara bakıp da küsme sevdalara…
Sök at kafandan acabaları..!Bir kemik aynı yerden iki defa kırılmaz…!

bir gün kaldığın yerden başlayacaksın..biri seni bulacak..”önce korkacaksın eski acılara yakalanmaktan..biraz ürkeceksin..!
ne kadar dirensen de nafile…insansın sonuçta seveceksin…eski acılara bakıp da küsme sevdalara…
sök at kafandan acabaları..!bir kemik aynı yerden iki defa kırılmaz…!

harika harika yaaaaa çok duygulandım valla ne kadar güzelllll ne kadar anlamlı beni anlatıyo bacımmmmmm bacımmmmmmmmmmmmm inşallah aynı yerden tekrar kırılmazzzz dostummm :KK43::13::KK19:

O zaman sen bizim gruptasın. :KK1:

nedenmiş o yaaa :26:
atlattık canım ya emirle biraz bozuştuk ama şimdi iyiyiz ilk küslüğümüzü de yaşamış olduk :KK43::KK9:
ay çok şükür kötü bişe olmasında.tatlım bu küçük küsmeler atışmalar iyidir,alevlendirir aşkı ama dikat edin fazla olmasın,o da kötü eder,aman diyim :KK31:
selininimmm selinimmmmmm nasılsınnnnn takım ruhummmmm yeşil elmam :KK9:

Berişimnmmm Berişimmm yeşil çayım iyiyim sen nasılsın? :KK9:

kuru kayısım iyiyim iyiyimmmmmm bende yeşil çay içiyordumm karanfilli tarçınlı gel içek bacımmmm :nazar:

noluyor uleynn burdaaa,kıskanırım hee,hani ben hani ben :KK43:
:KK43:
harika harika yaaaaa çok duygulandım valla ne kadar güzelllll ne kadar anlamlı beni anlatıyo bacımmmmmm bacımmmmmmmmmmmmm inşallah aynı yerden tekrar kırılmazzzz dostummm :KK43::13::KK19:

okuyunca sen aklıma geldin,hemen açtım sana yazdım. inşalah bidaha olmayacak bacımm,sen içini ferah tut,sev emirini doyasıyaa :KK16:

nedenmiş o yaaa :26:

ay çok şükür kötü bişe olmasında.tatlım bu küçük küsmeler atışmalar iyidir,alevlendirir aşkı ama dikat edin fazla olmasın,o da kötü eder,aman diyim :KK31:

noluyor uleynn burdaaa,kıskanırım hee,hani ben hani ben :KK43:
:KK43:

okuyunca sen aklıma geldin,hemen açtım sana yazdım. inşalah bidaha olmayacak bacımm,sen içini ferah tut,sev emirini doyasıyaa :KK16:

Oy oy Gülüm benim güzeller güzeli çiçeğim. :KK54: Gel sen de beraber içelim yeşil çay. :21::21: Cemrem bize gelsin dedim çünkü 1 kişi eksik gruptan bizim. :KK50:

Ayyy çokk güldüm :KK52::KK9: Yogurt kilo aldırmıyoo demi ilkk başlarda bunu konuşmuşsunuz ablacm :44:

Tatlım o fazla kalori almama açısından. Bazı arkadaşlar her öğün yoğurt yemek istiyorlar da. Yoğurdun kalorisi yok değil sonuçta. Fazla kalori alırsak daha geç kilo veririz. Çok aktif olan arkadaşlarımız ekliyor listelere yoğurt. Senin için bir sorun olmaz çünkü sen protein öğününde yiyeceksin. Hem köfte hem yoğurt yemeyeceksin. 1-2 kepçe çorba içersin yanında. Yaşın küçük yememezlik olmaz. Zaten çorba bazı listelerde var. :21:

Son düzenleme:
Tatlım o fazla kalori almama açısından. Bazı arkadaşlar her öğün yoğurt yemek istiyorlar da. Yoğurdun kalorisi yok değil sonuçta. Fazla kalori alırsak daha geç kilo veririz. Çok aktif olan arkadaşlarımız ekliyor listelere yoğurt. Senin için bir sorun olmaz çünkü sen protein öğününde yiyeceksin. Hem köfte hem yoğurt yemeyeceksin. 1-2 kepçe çorba içersin yanında. Yaşın küçük yememezlik olmaz. Zaten çorba bazı listelerde var. :21:

çokk teşekkür ettm çokk yardımcı oluyosun ya saol ablamm benm :21:

Gülümmmmmmmm börtü böceğim kremalı pastam dadlyummmmmmmm kıymatlummmmmmmm gel bacım gel her zaman ama sen yeşil çayın yanında kremalı pasta ye iyi gider :KK53::KK53: Saka bir yana sevdiceğimmmmmmmmm :KK54:

kuzumm bak ben daha anlatmadım sanaaa.taktiğimizi uyguladım dünn. şimdi bu benim nişanlım dışarı çıkcaktı,bitanede kız gelecekmiş,aradı izin almak için. ben tabi vermedim :KK20: görsen ama acındırıo kendini falan,ama hayırrr dedim,daha öncede konuştuk kaç kez hala sormana ne gerek var tartışmaya gerek yok dedim,tavizz vermedimm :KK20: snr azcık sert çıktım falan,bu bana dedi tamam ya biz aynı dili konuşamıyoz şuan falan.snr dedi ömürümü yedin. ya dedim yeter,madem böle düşünüosun,ömrünü yedim,ayrıl ozaman,kalan ömürünü kurtar dedim. bu kaldı tlf da ölece.dedi belki anlayışlı olursun die bekliorum bilmem ne.kıvırdı snr :KK52: vee zafer benimmmm :KK52::KK52::KK52: sağolun bacılarımmmm :KK54::KK54::KK54:

X