Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Sen hakem olursun, cezaları verebilir ve takiplerini yapabilirsin mesela.

Arman, takımları sen belirle bence, konu sahibi olarak.
İsimlerimizi bir kağıda yazarsın, sonra çekiliş yaparak grupları oluşturabilirsin.

Katılacak olanlar;
-Arman
-İgnis
-Berivan
-Gülkem
-Karanfilseven
-Sümoş (İstersin diye düşündüm:44:)

Darling ve Cemrem de var ama yarışmaya katılmayı düşünürler mi bilmiyorum.

Hemen bu pazartesi 1. etap başlasın bence,
Kız Gülkem, sen de al artık şu baskülü.
Pazartesi sabahı tartılamayacak durumda olanlar, pazar gününden tartılsın bence.

Haydin bakalım, şöyle bir silkelenelim:KK76:.

canım benim de yurtta tartım yok ki hemde kpss döneminde olduğum için aynısını yapamıyorum:KK14:

anaaaaaaaaaaaaaaa ayırmışlar bizi üztelik kaçamak yok bide rakibiz kuzummmmmmmmm yarışlar yarın başlayacakmış don kaçamagımızı beraber yapalım seç bacımmmm patlayana kadar beraberliğimize yiyelim :KK39::KK14::131::84::125::KK43: Ye bacımmmmmmmmmmmmm:115::KK14:

Beriiiiiiş taktiğin iyi bebeğim Gül'e yedir kendin yeme. :p :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

İlk etabı oluşturalım bence, onlar da geldiğinde katılmayı isterlerse,
sen onları takımlara bölüstürürsün.

Ufak ufak kurallar belirleyelim, zamanla yarışma şekil alır.
Mesela takımlar 3'er kişilik şu anda, toplam verilen kilo 3'e bölünerek ortalama bulunacak.
Kilo bildirmeyen olursa, o takımın ortalaması gene 3'e bölünsün.
Yani bildirimde bulunmayan kendi takımının ortalamasını düşürecek.
E takım arkadaşları da bir yaptırım uygular artık;
söverler mi döverler mi? Ben bilmem:KK53:.
kızlar ben pek anlamadım ayrıntılı anlatırmısınız şuu takım olayını
ama bennnnnnnnnnn her daim varım aaaaa bensiz olurmuuuuuuuuuu:KK9::KK9:

yani babası hiç yardımcı olmayacakmı size bacım ya yeter diye düşünüyorm canım ama düğünü nerede yapacaksınız baya masraflı olur diye düşünüyorum zaten düğün sonrası altın LA DA AÇIKLARI ALIRSINIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM TATLIM :KK34:

a evet altınları biz almalıyız, eğer babası yaparsa ona veririz :KK37:

Bir sorunda benden size
cumartesi pazar sınavım var 9.30 da gidecegim 10 da çıkacagım sonra 2 de girecegim 4 de çıkacagım 2 gün de bu şekilde olacak emir tutturdu ben seni bırakırım diye yarım saat için gelme öğlen görüşürüz dedim yok dedi iyi peki dedim şimdi de c.tesi 10 dan sonra bize gidelim babannemle kahvaltı yaparız diyo ben onların evine hiç gitmedim erken mi şüsizce babannesi ile tanışmk için yol gösterin nasıl kırmadan ikna edebilirim :KK31:

biz kürtlerde çok ayıp karşılanır bu olay, ileride evlilik konusu olursa ve benim bir aralar size yemeğe geldiğimi duyarsa ailem bana karşı iyi gözle bakmazlar. ne o hemen evlenmek istiyo gözüyle bakılır olmaz. İnşallah başka zaman :44: nasıl :KK51:

Bende katılabilirmiyim aranıza....daha önce başka bir topikte bulunmuştum çıkan kavgalar yüzünden ayrıldım...diyetime 94 kilo ile başlamıştım 74 e kadar indim ...1 yıldan beri düzensiz beslenme eşimin sağlık sorunları dolayısıyla 5 kilo aldım ...şu anda 79 kilo ile aranıza katılmak istiyorum ........kabul edermisiniz...

X