Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Kesinlike öyle :44: ayyy öyle deme seni kndine yakıştırmasaa niye babaannesiylee tanıştırsn yada niye ısrr etsn birazz özgüvenn olsn ablacm :44: herşeyiide fizikk olarak düşnme kimsenin kaşı gözü birini mutluu edemez tanıdıktan snra yüregn önemli ♥♥

Berişimiz kürt güzeli bir kere. :21::21: Dediğin gibi öz güveni tam olmalı. :21:

Kaç kat merdiven çıkıyorsun ve günde kaç kere çıkıyorsun?
10 katlı bir binayı, günde 4-5 kez peşpeşe inip çıkıyorsan spor yerine geçebilir herhalde:44:.
Canım dışarıda da yürüyüş yapabilirsin, her gün 30-40 dakika yürüsen, o bile yeter.
Çünkü spor yaparken yağ yakımı 20. dakikadan sonra başlıyor.
Yani sen eve girmek için beş kat çıkıyorsan, bu yağ yakımı sağlamaz, belki bacak ve popo kaslarını biraz şekillendirir.

Sümoş, ufacık yaşınla bu ne hayat tecrübesi öyle:KK9:!
2 gündür hepimiz ağzının içine baktık senin:KK9:.

Vallahi yaş ufak tecrübe büyük. :KK9: Bence de merdiven inip çıkmaktansa yürüyüş yapmak çok çok daha iyi. :21:

allah a şükür o hantallığım gitti kilo olarak takıntım yok şuan zamanla gidecek devamı zor gidiyor artık pes etmek yok 5leri görene kadar tam gaz devam yağlarım eridi derken iç yağlarım eridi ayol yok sa gr vermedim daha :KK9::KK9::KK9:
evet ya maşallah :KK9:çok tatlı bir kız süloşumuzzzzzzz en minişimiz aramızdaki şuan :KK19:

Zaten 6'lı rakalmlara geldikten sonra gram gram gitmeye başlıyor kilolar. Olsun gidiyor ya ona da Şükür. :21::21:

Kızlar Meryem Uzerli kaçmış, vay başımıza gelenler:KK9:!.

Ben Muhteşem Yüzyıl'ı sırf Okan Yalabık ve onun için izliyordum.
E Pargalı zaten öldü, Hürrem de tükenmiş, kaldık mı ortada:KK9:!

Sen hakem olursun, cezaları verebilir ve takiplerini yapabilirsin mesela.

Arman, takımları sen belirle bence, konu sahibi olarak.
İsimlerimizi bir kağıda yazarsın, sonra çekiliş yaparak grupları oluşturabilirsin.

Katılacak olanlar;
-Arman
-İgnis
-Berivan
-Gülkem
-Karanfilseven
-Sümoş (İstersin diye düşündüm:44:)

Darling ve Cemrem de var ama yarışmaya katılmayı düşünürler mi bilmiyorum.

Hemen bu pazartesi 1. etap başlasın bence,
Kız Gülkem, sen de al artık şu baskülü.
Pazartesi sabahı tartılamayacak durumda olanlar, pazar gününden tartılsın bence.

Haydin bakalım, şöyle bir silkelenelim:KK76:.

Tamamm. Seve seve çekerim kuraları. :21: Simsimi Pakize falan da vardı. Darling ve Cemrem de var evet. Ne yapalım onları bekleyelim mi yoksa ilk etabı oluşturalım mı şimdi?

Sen hakem olursun, cezaları verebilir ve takiplerini yapabilirsin mesela.

Arman, takımları sen belirle bence, konu sahibi olarak.
İsimlerimizi bir kağıda yazarsın, sonra çekiliş yaparak grupları oluşturabilirsin.

Katılacak olanlar;
-Arman
-İgnis
-Berivan
-Gülkem
-Karanfilseven
-Sümoş (İstersin diye düşündüm:44:)

Darling ve Cemrem de var ama yarışmaya katılmayı düşünürler mi bilmiyorum.

Hemen bu pazartesi 1. etap başlasın bence,
Kız Gülkem, sen de al artık şu baskülü.
Pazartesi sabahı tartılamayacak durumda olanlar, pazar gününden tartılsın bence.

Haydin bakalım, şöyle bir silkelenelim:KK76:.

beni en başta yazın çok fena rakibeyimdir diyecektim ama iddaa aklıma geldi bizim idda biteli çokkkk oluyo ama ortada çanta yok kadın demezmi ben o iddaa yı sen kilo ver diye girdim diye çokkkkkkkkkkkkkkk sinir olsum :KK14:kaybetti yan çiziyo ama ben hakettim tekrar dile getirmeyeceğim almazsa almasın yüzsüz şeyyyy ben kendime slırım hakettim ben çantayı ayyyyyyyy şimdi ağlayacam tosuncuk ya kadın tosuncukkkkkkkkkkkkk :KK43::KK43::KK43:

Kızlar Meryem Uzerli kaçmış, vay başımıza gelenler:KK9:!.

Ben Muhteşem Yüzyıl'ı sırf Okan Yalabık ve onun için izliyordum.
E Pargalı zaten öldü, Hürrem de tükenmiş, kaldık mı ortada:KK9:!

Ben de Hürrem'i seviyordum yahu kaçması kötü oldu. :KK1: Hastaymış diye duydum öyle mi acaba?

Tamamm. Seve seve çekerim kuraları. :21: Simsimi Pakize falan da vardı. Darling ve Cemrem de var evet. Ne yapalım onları bekleyelim mi yoksa ilk etabı oluşturalım mı şimdi?

İlk etabı oluşturalım bence, onlar da geldiğinde katılmayı isterlerse,
sen onları takımlara bölüstürürsün.

Ufak ufak kurallar belirleyelim, zamanla yarışma şekil alır.
Mesela takımlar 3'er kişilik şu anda, toplam verilen kilo 3'e bölünerek ortalama bulunacak.
Kilo bildirmeyen olursa, o takımın ortalaması gene 3'e bölünsün.
Yani bildirimde bulunmayan kendi takımının ortalamasını düşürecek.
E takım arkadaşları da bir yaptırım uygular artık;
söverler mi döverler mi? Ben bilmem:KK53:.

beni en başta yazın çok fena rakibeyimdir diyecektim ama iddaa aklıma geldi bizim idda biteli çokkkk oluyo ama ortada çanta yok kadın demezmi ben o iddaa yı sen kilo ver diye girdim diye çokkkkkkkkkkkkkkk sinir olsum :KK14:kaybetti yan çiziyo ama ben hakettim tekrar dile getirmeyeceğim almazsa almasın yüzsüz şeyyyy ben kendime slırım hakettim ben çantayı ayyyyyyyy şimdi ağlayacam tosuncuk ya kadın tosuncukkkkkkkkkkkkk :KK43::KK43::KK43:

Ay cimriye bak,
senin kilo vermen ona mı kalmış? Terbiyesiz:KK4:.

İlk etabı oluşturalım bence, onlar da geldiğinde katılmayı isterlerse,
sen onları takımlara bölüstürürsün.

Ufak ufak kurallar belirleyelim, zamanla yarışma şekil alır.
Mesela takımlar 3'er kişilik şu anda, toplam verilen kilo 3'e bölünerek ortalama bulunacak.
Kilo bildirmeyen olursa, o takımın ortalaması gene 3'e bölünsün.
Yani bildirimde bulunmayan kendi takımının ortalamasını düşürecek.
E takım arkadaşları da bir yaptırım uygular artık;
söverler mi döverler mi? Ben bilmem:KK53:.

Harikasın. :KK9: O zaman hemen yazıyorum isimleri ve çekmeye başlıyorum. Art arda 3 tane çekip mi oluşturayım yoksa bir 1. gruba bir 2. gruba mı seçeyim? :KK1:

Ben de Hürrem'i seviyordum yahu kaçması kötü oldu. :KK1: Hastaymış diye duydum öyle mi acaba?

nasıl niye nereye kaçmışkiiiiiiii :KK53: çok şaşırdım valla :KK53:

Güya tükenmişlik sendromuna yakalanmış, ben hiç inanmadım vallahi.
Çünkü kaçmadan bir gün önce sevgilisiyle Bodrum'da tekneyle fink atıyormuş, elde şarap kadehleri, keyifler keka.
Bir günde mi tükendi bu? Hem diyelim ki doğru, neden yapımcısının telefonlarına çıkmıyor?
Sevgilisiyle telefonda konuşmaya hali var da, iş arkadaşlarıyla mı konuşamıyor:KK51:?

Terbiyesiz şey İgnis'in dediği gibi ona mı kalmış senin kilo vermen. :KK4::KK4::KK4: Çantasını da alsın başına çalsın. :KK22::KK22: Emir eniştem alır sana çanta. :KK23::KK23::KK23:

Güya tükenmişlik sendromuna yakalanmış, ben hiç inanmadım vallahi.
Çünkü kaçmadan bir gün önce sevgilisiyle Bodrum'da tekneyle fink atıyormuş, elde şarap kadehleri, keyifler keka.
Bir günde mi tükendi bu? Hem diyelim ki doğru, neden yapımcısının telefonlarına çıkmıyor?
Sevgilisiyle telefonda konuşmaya hali var da, iş arkadaşlarıyla mı konuşamıyor:KK51:?

Çalışma şartları ağır diye sıkılmıştır hanımefendi. :KK14::KK14:

X