Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bir ara babasını pes ettrmiştik, 50 milyarı biriktir tamam kızı isteyeceğim demişti :KK14: sincabımın 15 milyarlık kredi borcu vardı, onu kapattı. veşu an elinde 10.000 euro para var. eder 25.000 tl :KK16:

anlaştık sincabımla babasına gidip 50 milyarı biriktirdim diyecek. istetecek beni :KK52: mutlu haber bu idi. şimdi gelin hesap yapalım :26:

sincabım bir markete ortak, marketi satıyorlar ve onun payına 20 küsür milyar düşecek. elinde de 25 milyar para var. babasını 50 diye kekleyeceğiz :KK51: bunun 15 milyarı takıya gitse kalır 30 milyar. 5 milyar kıyafet ayakkabı şu bu desen kalır 25 milyar.

peki geri kalan bu 25 milyara ev eşyası ve düğün yapılır mı kızlar :26: ev eşyasını tabi bir tek sincabım almayacak, bizim tarafta alacak . ona göre yorum yapın :26:

bir ara babasını pes ettrmiştik, 50 milyarı biriktir tamam kızı isteyeceğim demişti :KK14: sincabımın 15 milyarlık kredi borcu vardı, onu kapattı. veşu an elinde 10.000 euro para var. eder 25.000 tl :KK16:anlaştık sincabımla babasına gidip 50 milyarı biriktirdim diyecek. istetecek beni :KK52: mutlu haber bu idi. şimdi gelin hesap yapalım :26:sincabım bir markete ortak, marketi satıyorlar ve onun payına 20 küsür milyar düşecek. elinde de 25 milyar para var. babasını 50 diye kekleyeceğiz :KK51: bunun 15 milyarı takıya gitse kalır 30 milyar. 5 milyar kıyafet ayakkabı şu bu desen kalır 25 milyar. peki geri kalan bu 25 milyara ev eşyası ve düğün yapılır mı kızlar :26: ev eşyasını tabi bir tek sincabım almayacak, bizim tarafta alacak . ona göre yorum yapın :26:
çok çok çok sevindimm yaaa :KK52: :KK52: :KK52: gelelim hesaba. bazı eşyaları sizin alacağınızı düşünürsek bence yeter tatlımm.hesaplayalım,yatak odası 3500 oturma odası 3000 salon ayrı olacaksa ona da 3500 diyelim (ki ben fazla yazıorum biraz bilerek) etti 10 milyar. kaldı 15 milyar. elektronik eşyaların çoğunu kız alır bizde.sadece buzdolabı ve fırını erkek alır. onlarda toplam 2 milyar yada 2500 etse kalır 12500. bide halıları alsanız. kalanda düğüne yeter gibi bencee :44: olmadı çaktırmadan 5 bin kredi çeker yetmicek gibi olursa tatlım :KK31:

hakikaten ya,sağol bacım bak moralim düzeldi birden :KK19:

Rica ederim gerçeklerr :)) :KK19:

bir ara babasını pes ettrmiştik, 50 milyarı biriktir tamam kızı isteyeceğim demişti :KK14: sincabımın 15 milyarlık kredi borcu vardı, onu kapattı. veşu an elinde 10.000 euro para var. eder 25.000 tl :KK16:

anlaştık sincabımla babasına gidip 50 milyarı biriktirdim diyecek. istetecek beni :KK52: mutlu haber bu idi. şimdi gelin hesap yapalım :26:

sincabım bir markete ortak, marketi satıyorlar ve onun payına 20 küsür milyar düşecek. elinde de 25 milyar para var. babasını 50 diye kekleyeceğiz :KK51: bunun 15 milyarı takıya gitse kalır 30 milyar. 5 milyar kıyafet ayakkabı şu bu desen kalır 25 milyar.

peki geri kalan bu 25 milyara ev eşyası ve düğün yapılır mı kızlar :26: ev eşyasını tabi bir tek sincabım almayacak, bizim tarafta alacak . ona göre yorum yapın :26:

aman aşkk oldktann snra herşey yoluna girerr :)) babası istedikten snra bunlaraa taklma bnce çalışıpp birlikte yapabilirsinizz hrşeyi insann sevdikleri yannda olunca romayı bile yakarr :KK52: herşeyiin üstesinden kalkabilcek ilahii bi güçç geliyo insana hemm yapılr bnce inş. yoluna girr herşey :KK16:

Son düzenleme:
bir ara babasını pes ettrmiştik, 50 milyarı biriktir tamam kızı isteyeceğim demişti :KK14: sincabımın 15 milyarlık kredi borcu vardı, onu kapattı. veşu an elinde 10.000 euro para var. eder 25.000 tl :KK16:anlaştık sincabımla babasına gidip 50 milyarı biriktirdim diyecek. istetecek beni :KK52: mutlu haber bu idi. şimdi gelin hesap yapalım :26:sincabım bir markete ortak, marketi satıyorlar ve onun payına 20 küsür milyar düşecek. elinde de 25 milyar para var. babasını 50 diye kekleyeceğiz :KK51: bunun 15 milyarı takıya gitse kalır 30 milyar. 5 milyar kıyafet ayakkabı şu bu desen kalır 25 milyar. peki geri kalan bu 25 milyara ev eşyası ve düğün yapılır mı kızlar :26: ev eşyasını tabi bir tek sincabım almayacak, bizim tarafta alacak . ona göre yorum yapın :26:
çok çok çok sevindimm yaaa :KK52: :KK52: :KK52: gelelim hesaba. bazı eşyaları sizin alacağınızı düşünürsek bence yeter tatlımm.hesaplayalım,yatak odası 3500 oturma odası 3000 salon ayrı olacaksa ona da 3500 diyelim (ki ben fazla yazıorum biraz bilerek) etti 10 milyar. ki salon ayrı olacaksa oturma grubunu kız alır bizde sizde nasıl bilmiorum tatlım.kaldı 15 milyar. elektronik eşyaların çoğunu kız alır bizde.sadece buzdolabı ve fırını erkek alır. onlarda toplam 2 milyar yada 2500 etse kalır 12500. bide halıları alsanız. kalanda düğüne yeter gibi bencee :44: olmadı çaktırmadan 5 bin kredi çeker yetmicek gibi olursa tatlım :KK31:

sümüşüme katılıyorum yaa. birlikte halldersiniz eşyalar yeterki babası ikna olsun istesinler seni. mesela benim nişnalımın da ailesinden pek yardım olmıcak nişanlım yapack herşeyi,biz beraber para biriktiriroruz,olmadı kredi çekeriz dioruz.kavuşalımda,eşyalarımızı alırız beraber olduktan snr. ama tabi senin ailenide düşünmek lazım oyüzden ben yeter die düşünüorum tatlım paranızz :KK16:

Son düzenleme:
Rica ederim gerçeklerr :)) :KK19:

aman aşkk oldktann snra herşey yoluna girerr :)) babası istedikten snra bunlaraa taklma bnce çalışıpp birlikte yapabilirsinizz hrşeyi insann sevdikleri yannda olunca romayı bile yakarr :KK52: herşeyiin üstesinden kalkabilcek ilahii bi güçç geliyo insana hemm yapılr bnce inş. yoluna girr herşey :KK16:

ben takılmıyorum babası takılıyor :KK57:

sümüşüme katılıyorum yaa. birlikte halldersiniz eşyalar yeterki babası ikna olsun istesinler seni. mesela benim nişnalımın da ailesinden pek yardım olmıcak nişanlım yapack herşeyi,biz beraber para biriktiriroruz,olmadı kredi çekeriz dioruz.kavuşalımda,eşyalarımızı alırız beraber olduktan snr. ama tabi senin ailenide düşünmek lazım oyüzden ben yeter die düşünüorum tatlım paranızz :KK16:

:26: Ay İnşallah

napıon başka bacım banada kopya ver biraz,çokk şımardı bu aralar benim odunn. geçen bu sıkıldım olayını o bana yaptı,nasıl üzüldüm anlatamam :KK50:

Oyyy canım benim kıyamam. :KK54::KK54: O da anlamadan yapmıştır belki benim gibi. Gerçekten sıkılmamıştır he? Tatlım böyle ona sürekli mesaj falan atma. O attığı zaman,seni çağırıp muhabbet etmek istediği zaman meşgul olduğunu hemen gelemeyeceğini söyle mesela. Vazgeçilmez olmadığını hissettir ona. Seni çok sıkmış bunaltmış gibi davran. Sen de zorluk çekeceksin ama inan değiyor. :21::21: Ben öyle yaptım bu sefer öyle bir işe yarıyor ki. :KK1:

Benm burcumdn o yüzden yorumlarmıyorum kndi burcumuu ablacm :44: :KK52:

ayyy snde ablacm :KK1: sümüşünn çokk mutsuz bugn tamm 6 adet pogaça yedm diyete başlamam lazımm zorr bişide degl amaa olmuyo ya bitrlü :44:

insana cidden oluyoo öyle hani sıkılmasaa bile bşka zamn konuşmak istiyo yani sıkıldıgından degl o yüzden sorn etme bnce ablacm :44:

Evet Gülüm ya ben de sıkılmamıştım halbuki ama sıkıldım diye kaçıverdi ağzımdan. :26: Sorun etme bence de. Kız Sümüş kız Sümüş 6 adet poğaçayı nasıl yedin? :KK20::KK20::KK20::KK20: :KK9::KK9:

Sevgili arkadaşlarım,
dün gece yatakta bir o yana bir bu yana dönerken, "yahu mayıs ayı da bitti, benim vermem gereken kilolar hâlâ bitmedi" diye düşünürken, aklıma bir fikir geldi:KK28:.
Biz burada kendi aramızda yarışma yapalım bence;
2 gruba ayrılalım, pazartesi günü tartıldığımızda en fazla kiloyu veren grup diğer grupla :KK33::KK33: şeklinde dalga geçsin ya da "hişt hişt o taraf ......" filan desin:KK9:.

Şaka bir tarafa kilo bildirim günleri çok renksiz geçiyor, çok az kişi kilo bildiriyor.
Liste bir hafta yapılıyor, diğer hafta yapılamıyor az katılım nedeniyle.
Motivasyonu arttırıcı birtakım tedbirler gerekli gibi geliyor bana, sizler ne dersiniz bilmiyorum:44:.

Yarışma fena fikir gibi gözükmüyor, hep beraber tartışalım yeni fikirler varsa sunulsun...
Ne dersiniz fıstıklı baklavalarım:KK9:?
Ah Berivan Ah:KK9:!

Hahaha son kısıma öldüm. :KK9::KK9::KK9: İgnisciğim çok güzel düşündün vallahi. Herkes bildirmediği için kilosunu ha bildirirler ha bildirirler diye bekliyorum bildiren olmayınca kalıyor öyle liste. :KK50: Bence süper fikir olmuş ben varım. :KK76::KK76::KK76::KK76:

yani babası hiç yardımcı olmayacakmı size bacım ya yeter diye düşünüyorm canım ama düğünü nerede yapacaksınız baya masraflı olur diye düşünüyorum zaten düğün sonrası altın LA DA AÇIKLARI ALIRSINIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM TATLIM :KK34:

köstebek pastalarımmmmmmmmmmmmmm :KK56: olsada yesek :KK56:
günaydınnnnnnnn günaydınnnnnnn gününüz aydınnnnnn olsunnnnnnnnnn sevgi pıtırcıklarımmmmmmmmm :KK16::KK16:

gülümmmmmmm ben seni aldatırmıyım seninle kaçamak lar bir harika oluyo ama armiş yakalıyo yaaaaaaaa elimizden alıyo bogazımıza diziyo bacımmmmmmmm merak etme yerikkkkk bizzzzzzzz :KK19:

süloşşşşşşşşşş günaydın kızçe var mı manitan bakam :KK34:

selinim selinim nasılsın kız üstüne gitme yazık ezilmiş çocuk öyle telefon mu kafatılır Allah iyiliğini versin :KK1:

havada aşk kokusu mu var hiç iş yapasım yok :KK17:

fıstıklı baklavamı ignisssss :KK56:

Berişim Berişim çok iyiyim sen nasılsın? :21: Anlamadan oldu ya ben de öyle yapmak istemezdim ama birden kaçıverdi ağzımdan. :26::26::26:

15 milyar takıya çok değil mi? :KK53: Düğün salonuna 5 bini gitse. 20 binle çok rahat ev eşyası alınır. :KK76: Bence 45 bin size yeter. :KK76::KK76::KK76:

yani babası hiç yardımcı olmayacakmı size bacım ya yeter diye düşünüyorm canım ama düğünü nerede yapacaksınız baya masraflı olur diye düşünüyorum zaten düğün sonrası altın LA DA AÇIKLARI ALIRSINIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM TATLIM :KK34:

Doğru ya düğün sonrası takılanlarla bir sürü açık kapanır. :KK76::KK76::KK76::KK76:

Bir sorunda benden size
cumartesi pazar sınavım var 9.30 da gidecegim 10 da çıkacagım sonra 2 de girecegim 4 de çıkacagım 2 gün de bu şekilde olacak emir tutturdu ben seni bırakırım diye yarım saat için gelme öğlen görüşürüz dedim yok dedi iyi peki dedim şimdi de c.tesi 10 dan sonra bize gidelim babannemle kahvaltı yaparız diyo ben onların evine hiç gitmedim erken mi şüsizce babannesi ile tanışmk için yol gösterin nasıl kırmadan ikna edebilirim :KK31:

X