Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Benm burcumdn o yüzden yorumlarmıyorum kndi burcumuu ablacm :44: :KK52:

ayyy snde ablacm :KK1: sümüşünn çokk mutsuz bugn tamm 6 adet pogaça yedm diyete başlamam lazımm zorr bişide degl amaa olmuyo ya bitrlü :44:

insana cidden oluyoo öyle hani sıkılmasaa bile bşka zamn konuşmak istiyo yani sıkıldıgından degl o yüzden sorn etme bnce ablacm :44:

neden tatlım aynı burç olunca yorumlamamanı anlamadım:44: sevgilim ikizler belki aramızdaki duruma falan yorum yaparsın:KK1:

Benm burcumdn o yüzden yorumlarmıyorum kndi burcumuu ablacm :44: :KK52:

ayyy snde ablacm :KK1: sümüşünn çokk mutsuz bugn tamm 6 adet pogaça yedm diyete başlamam lazımm zorr bişide degl amaa olmuyo ya bitrlü :44:

insana cidden oluyoo öyle hani sıkılmasaa bile bşka zamn konuşmak istiyo yani sıkıldıgından degl o yüzden sorn etme bnce ablacm :44:

canım sağlıklı beslenmede altın kural bi hata yaptıysan battı balık yan gider demeyip o andan itibaren başlamak gerek dengelemek önemli sıkma canını:KK34:

Bir sorunda benden size
cumartesi pazar sınavım var 9.30 da gidecegim 10 da çıkacagım sonra 2 de girecegim 4 de çıkacagım 2 gün de bu şekilde olacak emir tutturdu ben seni bırakırım diye yarım saat için gelme öğlen görüşürüz dedim yok dedi iyi peki dedim şimdi de c.tesi 10 dan sonra bize gidelim babannemle kahvaltı yaparız diyo ben onların evine hiç gitmedim erken mi şüsizce babannesi ile tanışmk için yol gösterin nasıl kırmadan ikna edebilirim :KK31:

Bnce berivann ablacm bnde çokk tanışmak isterm diye başlaa söze sevgilin aslann erkegiydii bakk aileye çokk degerr verr o yüzden dikkatli konş :44: deki amaa hani ilkk kezz ailenden biryle tanışcam birz kndimi hazırlamam gerekk de benm için çokk özel bi günn olmalı öyle sınavdan gitmiyim de bide daha yeniyizyaa benm hakkımda yanlış düşünmelerini istemm yılışş yılışş görünmek istemm de amaa bu söledigine çokk mtlu oldm mesajı verr onaa sana degerr verdiginii anladıgını belirt bellii ettt :)) :44:

Ben daha ailesinden kimseyle tanışmadın sen ver cevabını erken mi? :KK9::KK9: Berişim bence de ki ben utangaç biriyim henüz hazır değilim tanışmaya çok heyecanlanırım de. Bir de sınav stresi olacak üzerimde iyice heyecanlanırım de. Hem sınavımı etkiler hem de ailene olmadığım biri gibi görünebilirim de. Seni anlar bence. :KK23:

Bncede buda mantıklı :))

an
nesinden daha düşkün babanneye kadın hıkkkkkk diye gitse beni suçlayacak tanışmadın diye yaşlı ama çok enerjik çok seversin diyo ama çok erken ya 2. Haftamız bitirdik daha çok yeniyiz :KK31:

Aman Allh gecinden versin :44: :KK52:

Aslında bu seninle ileriye yönelik hayalleri olduğunun göstergesi. :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:
Kesinlikle helede aslann erkegi için evlilk düşnmedigi kadını degl ailesyle arkadaşlarıyla bile asla tanıştırmazz sana çokk degerr veriyo ablacm ♥♥

Son düzenleme:
neden tatlım aynı burç olunca yorumlamamanı anlamadım:44: sevgilim ikizler belki aramızdaki duruma falan yorum yaparsın:KK1:

Hani kndimi övmekk gibi olmasn :KK52::KK52: hemm insn kndini tanıyamz bnce dışardan nası göründügünü gözlemleyemz başkalarının yorumlarını daha saglıklı buluyorm :44:

bir ara babasını pes ettrmiştik, 50 milyarı biriktir tamam kızı isteyeceğim demişti :KK14: sincabımın 15 milyarlık kredi borcu vardı, onu kapattı. veşu an elinde 10.000 euro para var. eder 25.000 tl :KK16:

anlaştık sincabımla babasına gidip 50 milyarı biriktirdim diyecek. istetecek beni :KK52: mutlu haber bu idi. şimdi gelin hesap yapalım :26:

sincabım bir markete ortak, marketi satıyorlar ve onun payına 20 küsür milyar düşecek. elinde de 25 milyar para var. babasını 50 diye kekleyeceğiz :KK51: bunun 15 milyarı takıya gitse kalır 30 milyar. 5 milyar kıyafet ayakkabı şu bu desen kalır 25 milyar.

peki geri kalan bu 25 milyara ev eşyası ve düğün yapılır mı kızlar :26: ev eşyasını tabi bir tek sincabım almayacak, bizim tarafta alacak . ona göre yorum yapın :26:

canım en büyük engeli aşmışsınız ohh:21::21::21: yeter tatlım 5 lik alacağına 3 lük alıverirsiniz bazı şeyleri nasılsa evlendikten sonra herşey olur gider:KK34:

bnce berivann ablacm bnde çokk tanışmak isterm diye başlaa söze sevgilin aslann erkegiydii bakk aileye çokk degerr verr o yüzden dikkatli konş :44: Deki amaa hani ilkk kezz ailenden biryle tanışcam birz kndimi hazırlamam gerekk de benm için çokk özel bi günn olmalı öyle sınavdan gitmiyim de bide daha yeniyizyaa benm hakkımda yanlış düşünmelerini istemm yılışş yılışş görüşmek istemm de amaa bu söledigine çokk mtlu oldm mesajı verr onaa sana degerr verdiginii anladıgını belirt bellii ettt :)) :44:

Bncede buda mantıklı :))

aman allh gecinden versin :44: :KK52:

Kesinlikle helede aslann erkegi için evlilk düşnmedigi kadını degl ailesyle arkadaşlarıyla bile asla tanıştırmazz sana çokk degerr veriyo ablacm ♥♥

kaymaklı kadayıfımmmmmmmmmmm gerçekten öyle düşünüyordur demi hakkımda kendine yakıştırmasa tanıştırmak istemez demi selinnnnnnn benim tüm yağlarım eridi şuan 0 kilo oldummmm
söylediklerinde çok haklısın süloşummmmmm benimmmm :KK54:

Hani kndimi övmekk gibi olmasn :KK52::KK52: hemm insn kndini tanıyamz bnce dışardan nası göründügünü gözlemleyemz başkalarının yorumlarını daha saglıklı buluyorm :44:

anladım canım doğru diyorsun dışardan daha iyi görünür herşey:KK34: peki ikizler erkeği ?

berivancım bence de çok değer veriyo ve sen daha önce demiştin babaannesiyle uzun yıllardır yaşıyor değer veriyor diye o yüzden de tanıştırmak istemiş:KK52:

Sevgilin çokk gereksiz kıskançlıklr yapn biri hani hiçç olmadk şeyi bile kıskanır ya ne alakaa dersin böle bazn sana çokk umursamazz bazn deli divane aşık görünr genlde degişkendr bazn çock gibidr şımarıktır bazn sinirlii otoriterdir amaa iplerr snde bu ilişkiyi senn götürüyosunn çokk üstüne başına dikkat eden biri ayrıca senide hepp öyle görmek istr sıcakk biri genlde ikinizin böle çokk nazlıı tartışmalı çekişmeli bi ilişkinz varr amaa abartmıyosunuz mesela tartışsanz bile hemn o mesj atıyoo :)) durumu toparlayan taraff o kavgalarda tartışmalrda ayrılklrda vs. sn daha bi gururlusun amaa o atmazsaa snde atıcan bi müddet snra o yüzden bu huyunu blli etme onuu şımartmadıgında hani sensiz yapamm imajıı vermediginde çokk baglıı sadıkk bi aşık seni kaybetmktn çokk korkar amaa bunu bellii etmz genlde sensizde yaşarm modnda amaa sn onuu üzdügnde sensiz yapamadıgını anlr ve bunu sana bellii eder :44:

kaymaklı kadayıfımmmmmmmmmmm gerçekten öyle düşünüyordur demi hakkımda kendine yakıştırmasa tanıştırmak istemez demi selinnnnnnn benim tüm yağlarım eridi şuan 0 kilo oldummmm

Kesinlike öyle :44: ayyy öyle deme seni kndine yakıştırmasaa niye babaannesiylee tanıştırsn yada niye ısrr etsn birazz özgüvenn olsn ablacm :44: herşeyiide fizikk olarak düşnme kimsenin kaşı gözü birini mutluu edemez tanıdıktan snra yüregn önemli ♥♥

Günaydın ablacm :KK3:

ayyyy ne güzell bizm spor aletimiz bozldu :KK43:( yapamıyorm o yüzden bnde çokk faydaısın görmüştm :KK16: merdiven inip çıkmakta faydalımıı acabaa şuan yapabildigim en ii şeyy oo :))

Kaç kat merdiven çıkıyorsun ve günde kaç kere çıkıyorsun?
10 katlı bir binayı, günde 4-5 kez peşpeşe inip çıkıyorsan spor yerine geçebilir herhalde:44:.
Canım dışarıda da yürüyüş yapabilirsin, her gün 30-40 dakika yürüsen, o bile yeter.
Çünkü spor yaparken yağ yakımı 20. dakikadan sonra başlıyor.
Yani sen eve girmek için beş kat çıkıyorsan, bu yağ yakımı sağlamaz, belki bacak ve popo kaslarını biraz şekillendirir.

Kesinlike öyle :44: ayyy öyle deme seni kndine yakıştırmasaa niye babaannesiylee tanıştırsn yada niye ısrr etsn birazz özgüvenn olsn ablacm :44: herşeyiide fizikk olarak düşnme kimsenin kaşı gözü birini mutluu edemez tanıdıktan snra yüregn önemli ♥♥

Sümoş, ufacık yaşınla bu ne hayat tecrübesi öyle:KK9:!
2 gündür hepimiz ağzının içine baktık senin:KK9:.

senn bu işii çözmüşsn ya :)) burcundn kaynaklı zatn tamm bi aşkk kadınısn :KK1: yerm seni :))

:KK52::KK52: ayyy öyle degl bu dışrda satılan koskocaman pogaçalardan degl evde yapılmış olandn yedm yuvarlakta degldi kurabiyedn haff büyk küçk küçktü yani amaa içinde bi dünyaa margarin sıvıyagg un varr kilo alırım diye ödüm patladıı zayıflıcam derken :44: :KK52:

Ayyy sağ ol canım benim. :KK54::KK54::KK54: Öyle desene tatlım benim ya. :KK9::KK9: Düşünüyorum ben de 6 tane poğaça yeyip nasıl mide fesadı geçirmedi diye. :KK9::KK9::KK9::KK9:

10 katlı bir binayı, günde 4-5 kez peşpeşe inip çıkıyorsan spor yerine geçebilir herhalde:44:.
Canım dışarıda da yürüyüş yapabilirsin, her gün 30-40 dakika yürüsen, o bile yeter.
Yani sen eve girmek için beş kat çıkıyorsan, bu yağ yakımı sağlamaz, belki bacak ve popo kaslarını biraz şekillendirir.

allah a şükür o hantallığım gitti kilo olarak takıntım yok şuan zamanla gidecek devamı zor gidiyor artık pes etmek yok 5leri görene kadar tam gaz devam yağlarım eridi derken iç yağlarım eridi ayol yok sa gr vermedim daha :KK9::KK9::KK9:
evet ya maşallah :KK9:çok tatlı bir kız süloşumuzzzzzzz en minişimiz aramızdaki şuan :KK19:

tamam ben ortalık ebesi olabilirim mesela :KK3: çünkü ben diyet yapmıyom, çünkü tontişimmm yani sincabımmm beni kilolu istiyor :44: :KK52: canıma minnet :KK53:

Sen hakem olursun, cezaları verebilir ve takiplerini yapabilirsin mesela.

Hahaha son kısıma öldüm. :KK9::KK9::KK9: İgnisciğim çok güzel düşündün vallahi. Herkes bildirmediği için kilosunu ha bildirirler ha bildirirler diye bekliyorum bildiren olmayınca kalıyor öyle liste. :KK50: Bence süper fikir olmuş ben varım. :KK76::KK76::KK76::KK76:

Arman, takımları sen belirle bence, konu sahibi olarak.
İsimlerimizi bir kağıda yazarsın, sonra çekiliş yaparak grupları oluşturabilirsin.

Katılacak olanlar;
-Arman
-İgnis
-Berivan
-Gülkem
-Karanfilseven
-Sümoş (İstersin diye düşündüm:44:)

Darling ve Cemrem de var ama yarışmaya katılmayı düşünürler mi bilmiyorum.

Hemen bu pazartesi 1. etap başlasın bence,
Kız Gülkem, sen de al artık şu baskülü.
Pazartesi sabahı tartılamayacak durumda olanlar, pazar gününden tartılsın bence.

Haydin bakalım, şöyle bir silkelenelim:KK76:.

Evet çokk haklısın ablacm işte 44 basamaklıı merdiven inip çıkmayıı bi seferr sayarsak 8 defa inip çıkıyodm :44::44:

Ayyy deme öyle sizz benden daha tercübelisiniz ablalarm ♥♥

Ayyy sağ ol canım benim. :KK54::KK54::KK54: Öyle desene tatlım benim ya. :KK9::KK9: Düşünüyorum ben de 6 tane poğaça yeyip nasıl mide fesadı geçirmedi diye. :KK9::KK9::KK9::KK9:

Aman Allh göstermesn :KK9::KK9:

allah a şükür o hantallığım gitti kilo olarak takıntım yok şuan zamanla gidecek devamı zor gidiyor artık pes etmek yok 5leri görene kadar tam gaz devam yağlarım eridi derken iç yağlarım eridi ayol yok sa gr vermedim daha :KK9::KK9::KK9:
evet ya maşallah :KK9:çok tatlı bir kız süloşumuzzzzzzz en minişimiz aramızdaki şuan :KK19:

Snde çokk tatlısın :KK9::KK19:

Ah benim profiterolümmmmm. :KK16: Tabii ki de kendine yakıştırmasa tanıştırmak ister mi hiç? :KK23::KK23: Çocuk resmen seninle evlenmeyi düşünüyor geçen de konusunu açmamış mıydı zaten? Deli divane aşık san Berişkom ya. :KK23::KK23::KK23: Maşallah maşallah. :nazar::nazar::nazar:

Sevgilin çokk gereksiz kıskançlıklr yapn biri hani hiçç olmadk şeyi bile kıskanır ya ne alakaa dersin böle bazn sana çokk umursamazz bazn deli divane aşık görünr genlde degişkendr bazn çock gibidr şımarıktır bazn sinirlii otoriterdir amaa iplerr snde bu ilişkiyi senn götürüyosunn çokk üstüne başına dikkat eden biri ayrıca senide hepp öyle görmek istr sıcakk biri genlde ikinizin böle çokk nazlıı tartışmalı çekişmeli bi ilişkinz varr amaa abartmıyosunuz mesela tartışsanz bile hemn o mesj atıyoo :)) durumu toparlayan taraff o kavgalarda tartışmalrda ayrılklrda vs. sn daha bi gururlusun amaa o atmazsaa snde atıcan bi müddet snra o yüzden bu huyunu blli etme onuu şımartmadıgında hani sensiz yapamm imajıı vermediginde çokk baglıı sadıkk bi aşık seni kaybetmktn çokk korkar amaa bunu bellii etmz genlde sensizde yaşarm modnda amaa sn onuu üzdügnde sensiz yapamadıgını anlr ve bunu sana bellii eder :44:

Kız bu benim sevgilim olmasın? :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Gereksiz kıskançlıkları çok var. Durumu toparlayan falan o oluyor genelde. :KK9:

X