Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

:KK12:

Bebişim ceviz yerine fıstık ye ama kalorisini ayarla internetten bakıp. Yapamazsan ben bakarım. Beyaz ekmek yiyebilirsin ince dilim olarak. Akşam yemeği yememezlik yapma gençsin daha. Akşam yemeğinde ekmek yeme,porsiyonlar çok gelirse küçült yeterli olacaktır. Öyle bir dilim kek yedin diye rejimi bozma kız. :KK9: Ne olursa olsun devam et. Kural bu. :21: Valla canım sevgilim yeni odunlaştı. Fatoş dedi 3 5 7. yıllarda oluyormuş böyle. :KK9: 3. yıldayız herhalde ondan. :KK1: Geçen kavga ettik. Ona şu şekilde hissettirdim: 'Umurumda bile değilsin,beni kaybedersen hiç üzülmem,umurumda olmaz.' :KK9: Aynen böyle hissettirdim. Beni kızdırmak için söylediği sözleri falan hiç birini dikkate almadan geçiştirdim. Çıldırdı,delirdi ne yapacağını şaşırdı. :KK9::KK9: Sonra kazanan ben oldum :KK51::KK51::KK51: Barışmak için nasıl çabaladı bir görseniz. :KK23::KK23::KK23: Tecrübeyle sabit kızlar kavgalarda böyle davranıyoruz artık. :21::21: :KK9::KK9::KK9::KK9:

kesinlikle tatlım erkeklerde tek sayılar level düşme yılları oluyor çünkü alışıyorlar ve bu kız beni seviyor nasılsa bırakmaz rahatlığı oluyor ama arada kimsenin vazgeçilmez olduğunu hissettirmek gerekiyo:KK34:

saygısını bozmadan huysuz demek istemiş ablası :KK9: çok naziktir reyhanımız :KK54:

tşkk ettm :KK52:

yeaaaaaaaaaak ben reyhanı daha çeaak sevdieeem :120:

istedigini de o zamn :120:

:131::125::KK39: Bunlar mı 55 kg olmak mı? :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

çokk etkiliyosn yaa yerm seni ablam :)) :KK23:

bende böyle diyecektim sonradan geçtim :KK1: reyheaaaan daha güzel bence :124:

bnce sümeyye :124:

Sümeyye deyin dedi ya ondan Sümüş dedim. :KK1: İki ismi de güzel. :KK1:

senn isminn daha güzell ablacm ♥♥

kesinlikle tatlım erkeklerde tek sayılar level düşme yılları oluyor çünkü alışıyorlar ve bu kız beni seviyor nasılsa bırakmaz rahatlığı oluyor ama arada kimsenin vazgeçilmez olduğunu hissettirmek gerekiyo:KK34:

Bu sözünden snra burcunuu merk ettm yorumlamışmydım ablacm :44: unutuyorum öyle bi dünyaa yorum yapnca amaa seviyorm astrolojii :KK34::44:

tşkk ettm :KK52:

istedigini de o zamn :120:

çokk etkiliyosn yaa yerm seni ablam :)) :KK23:

bnce sümeyye :124:

senn isminn daha güzell ablacm ♥♥

Bu sözünden snra burcunuu merk ettm yorumlamışmydım ablacm :44: unutuyorum öyle bi dünyaa yorum yapnca amaa seviyorm astrolojii :KK34::44:

yok tatlım yorumlamamıştın benim burcum yengeç:KK3:

X