Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

çıtır çerezlerimmmmmmmmm günaydınnnnn

reyhancımmmmmmmm ne güzel burçları çok iyi biliyorsun bacım çok hoş teşekkürlerrrrrrrrr ciddennnn

gülümmmmmmmmmmm eniştenn yükseleni aslanmış burcu huyları iyi dengeliyorsunuz birbirinizi ne güzellllll hayal kurmayı bende severim mutlu oluyo insan

ayyyyyyy kızlar dün gece ne zamandır izlemek istediğim korku filmini izledim ama çok korktum bu kezzzzzzz ya korkmak isteyenlere tavsiye edebilirim :KK19:

Hangi film Berişim?

:KK12:

Bebişim ceviz yerine fıstık ye ama kalorisini ayarla internetten bakıp. Yapamazsan ben bakarım. Beyaz ekmek yiyebilirsin ince dilim olarak. Akşam yemeği yememezlik yapma gençsin daha. Akşam yemeğinde ekmek yeme,porsiyonlar çok gelirse küçült yeterli olacaktır. Öyle bir dilim kek yedin diye rejimi bozma kız. :KK9: Ne olursa olsun devam et. Kural bu. :21: Valla canım sevgilim yeni odunlaştı. Fatoş dedi 3 5 7. yıllarda oluyormuş böyle. :KK9: 3. yıldayız herhalde ondan. :KK1: Geçen kavga ettik. Ona şu şekilde hissettirdim: 'Umurumda bile değilsin,beni kaybedersen hiç üzülmem,umurumda olmaz.' :KK9: Aynen böyle hissettirdim. Beni kızdırmak için söylediği sözleri falan hiç birini dikkate almadan geçiştirdim. Çıldırdı,delirdi ne yapacağını şaşırdı. :KK9::KK9: Sonra kazanan ben oldum :KK51::KK51::KK51: Barışmak için nasıl çabaladı bir görseniz. :KK23::KK23::KK23: Tecrübeyle sabit kızlar kavgalarda böyle davranıyoruz artık. :21::21: :KK9::KK9::KK9::KK9:

:21::21: ayyy çk güldüm ablacm yaparsan çokk sevinirm bide kısırr yiyebilirmiyizz öglenn ögününde :44: owww 3 yıll çokk güzell Allh bozmasn ♥♥ evet kesnlkle işee yarıyo akşm burdaa olursn brda olursn konuşurz burçlardan seviorum bn burçlrla ilgilenmeyi :KK52::KK52: ahhh biii 7 leri 6 ları görsem bnde :44::44:

Son düzenleme:
ignis hihihiiiiiiiiii sizde bizi boş bırakmayın o zaman yiyecekler kanımıza giriyo :KK1::KK1::KK1:

korku filminin adı dabbe 3 bir cin vakası çıkalı baya oluyo ama anca cesaret ettim attım mp5 gece izledim yatakda sonra yusuf yusuff :18: izleyen varmı aranızda kızçeler :KK34: filim önerisi olan varsa beklerim çok severim izlemeyi :KK52:

emir inşallah kısmetimdir hacet namazı kılmaya başladım rabbim kabul etsin aminnnn

Dabbe,Semum ve Paranormal Activity'de hiç ama hiç korkmamıştım. :KK50: Dabba 3'ün yorumlarını okudum. Paranormal Activity gibi demişler. Pek sanmıyorum o zaman korkacağımı. :KK9: İzleyeyim bakalım merak ettim.

:21::21: ayyy çk güldüm ablacm yaparsan çokk sevinirm bide kısırr yiyebilirmiyizz öglenn ögününde :44: owww 3 yıll çokk güzell Allh bozmasn ♥♥ evet kesnlkle işee yarıyo akşm burdaa olursn brda olursn konuşurz burçlardan seviorum bn burçlrla ilgilenmeyi :KK52::KK52: ahhh biii 7 leri 6 ları görsem bnde :44::44:

Tatlım kısır yeme bence. Hemen hemen aynıymış kalorileri 1 ceviz büyüklüğü kadar yiyebilirsin fıstık. :KK1: Kaç kilosun ki?

:21::21: Ayyy çk güldüm ablacm yaparsan çokk sevinirm bide kısırr yiyebilirmiyizz öglenn ögününde :44: Owww 3 yıll çokk güzell allh bozmasn ♥♥ evet kesnlkle işee yarıyo akşm burdaa olursn brda olursn konuşurz burçlardan seviorum bn burçlrla ilgilenmeyi :KK52::KK52: Ahhh biii 7 leri 6 ları görsem bnde :44::44:

bizzz 10.yılımızdayızzz :KK52::KK52: Yaa benlede konuşurmusun müsait oldğunda burçlardan,bende merak ediyorummmda azcık birazcık fazlaaa :44:

Tatlım kısır yeme bence. Hemen hemen aynıymış kalorileri 1 ceviz büyüklüğü kadar yiyebilirsin fıstık. :KK1: Kaç kilosun ki?
demiştim amaa unuttunn sanırm 80 amaa 70 75 gösteriyorum sıkıym demiştim :44:

bizzz 10.yılımızdayızzz :KK52::KK52: Yaa benlede konuşurmusun müsait oldğunda burçlardan,bende merak ediyorummmda azcık birazcık fazlaaa :44:

galiba baya uzun yorm yapmıştm sizn burcunuz için ablacm :KK52: konuşurz tabi :44: :21:

Bizi dışlıyorlar mı ne. :KK43::KK43::KK43::KK43:

aaaa aşkolsun olurmu öyle hacett namazını diyorz :44:

demiştim amaa unuttunn sanırm 80 amaa 70 75 gösteriyorum sıkıym demiştim :44:

galiba baya uzun yorm yapmıştm sizn burcunuz için ablacm :KK52: konuşurz tabi :44: :21:

aaaa aşkolsun olurmu öyle hacett namazını diyorz :44:

Ben de sana benim de öyle olduğumu anlamadan 83'lere çıktığımı söylemiştim tamam hatırladım. :KK1: Canım kalabalığız ya unutuyorum kusuruma bakma. :26: Şaka yaptım kız. :KK1: Bize de anlatın hacet namazını. :KK1:

Selinim yaa bizim eşek market tam buğday ekmeği getirmemiş kaç oldu bakıorum
çavdar ekmeği alsam olurmu
ekmeğim kalmadı yaa :KK50:

X