Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

insanlarla zorr iletişim kurabiln biri aşklarında karşıı tarafa çokk çektirir memnun etmesi birazz zordur moralm yokk kb o yüzden kısa oldu

İnsanlarla zor iletişim kurabilen mi kim ben mi yok yahu ben sıcakkanlıyımdır dır dır dır konuşurum etrafımdaki herkezi güldürürüm ben he aşk konuşunda evet karşı tarafa çok çektiririm :)))) senin neyin var hayırdır caanım

dağlar kızı reyhanımızın moralini kim bozdu :KK4:

kmse bozmadıı durduk yere sıkntı ablacm :KK4:

İnsanlarla zor iletişim kurabilen mi kim ben mi yok yahu ben sıcakkanlıyımdır dır dır dır konuşurum etrafımdaki herkezi güldürürüm ben he aşk konuşunda evet karşı tarafa çok çektiririm :)))) senin neyin var hayırdır caanım

zorr anlaşabilenn yani :)) dogrudur :)

selinn ablacm hemnck yapıyorm :)) oglakk kadını aşkk için dostlk için hrşeye yaparr çokk fedakarr bi kadınn en büyk özelligi bu ve inatçı olması sevdikleri için herşeyii göze alır onları korurr kollar sevdiklerine fazlasıyla degerr verinn yardımseverr senn gibi altn kalpli ♥♥ sevgilin alıngan birii trip tavırdaa 10 numara :KK9: hani çokk güzell nazz yapabiln biri maceracı bi ruha sahp dışardan ottt gibi görünr hayattan zevk almıyomş gibi amaa içinee girdiginde çokk zevklidr esprilidir çokk mtlu olun :KK16::KK16: kmseye küss kalamayn çevresiyle ii anlaşann biri oglk kadını merhametlidir amaa biriktirir bigünn taştıgında sert bi mizaca sahp olur kmseye koly koly küsmez küstümmüde tamm küserr böle yani daha anlatırm amaa yoruldum :44::44: :KK16::KK16:
Kız aynı beni anlattın. :KK9: :KK9: Kimseyle kolay küsüp kin besleyemiyorum. Küsersem de tam küsüyorum. :KK1: Sevgilim dışarıdan ot değil aslında ama içeriden tam bir odun. :KK9: :KK9: Ama şu son zamanlarda öyle bir dize getirdim ki onu. :KK1:

kesnlkle öyle ablacm aslann erkegi bass nikahı erkegi benm deyimmle :KK52::KK52: özelll günleree çokk düşkün hediye seçimi çokk iyidir kıskançtırr ailesine aşırıı düşkündürr çokk çokk düşkündürr ii bi babadr çokk ii sırr tutarr aşkı yaşatr bi kadına çokk komiktir eglencelidir sahiplenicidir çokk ii bi dosttr onunla arkadaşş gibi dertleşebilirsin sözündee durann adam gibi biridr vallaa aslann erkegi aslan gibi adamm yani sakn bırkma :KK52::KK52:
Keşke benim sevgilim aslan ya da balık olsaydı ya. :KK43: :KK43: :KK43:

Ne oldu canım ya?

ablacm aradaa esiyoo öyle :)) bu diyete hala başlayamadım bn bigünn başladım misafirmz vrdı bi dilimm kekk yedm bozldu henüzz bi spor yapamıyorm hani şunu yapıcm kndime 32 bedn pantolon aldm içinee girmem gerekk :)) aynı zamnda şekerr hastasıyım 1. listede cevizz yerine fıstık yesm tamm bugday ekmegi yerine normal ekmk yiyp akşamm sadece meyve yiyerk karşılasam olurmu :44:

Keşke benim sevgilim aslan ya da balık olsaydı ya. :KK43: :KK43: :KK43:

öyle deme :KK9::KK9: senn sevgilinnde burcuu güzell bi burç gezmeyii eglenmeyii becerr başakk erkegi kadını degl amaa :)) onla vakitt geçirmek güzeldir insnlara krşı çokk sevecendir merhametlidir amaa blli etmz onuu açmakk gerekk özünde ii biri demiştinya konunn başnda başkalarının üzüntülerine üzelün mutluluklarına sevinen altın kalpli insanlar işte senn sevgilin için tambuu derimm bn :)) o yüzden öyle deme :)) Allahh bozmasın inşallah ♥♥

Kız aynı beni anlattın. :KK9: :KK9: Kimseyle kolay küsüp kin besleyemiyorum. Küsersem de tam küsüyorum. :KK1: Sevgilim dışarıdan ot değil aslında ama içeriden tam bir odun. :KK9: :KK9: Ama şu son zamanlarda öyle bir dize getirdim ki onu. :KK1:

odunnn degildir ablacımm açmann gerekk onuu kendinnenn ilk başlarda ödün vermez kndini anlatmayıı sevmez onun içinii açtıgnda aslnda o çocksu yönünü görceksn :KK9::KK9: umarım daha fzla dize getirirsin :KK52::KK52:

Ben balık sevmiyorum pek. Böyle annem hamsi kızartırsa salatayla anca. :KK1: Ama kırmızı et. :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56: 2,5 yaşında kuzenim var mangal yaparken bağırıyor 'Immmm et mi yapıyoşunuz ete bayılıyımmmmm!' :KK9::KK9::KK9::KK9:

ya bu minklerdeki et aşkıda nedir böle yaa :KK9:
:KK9::KK9:
benim burcumda balık,nişanlımın yengeççç bende yorum istiyorum reyhannn bacımm[/QUOTE

owww balıkk burcuu :)) çokk zeki dünyanın en zeki insanlarıı bu burçtn herkesii izlerr gözlemlerr amaa bunu belli etmez umursamazz bi hali vardır çokk mantıklıdırr gelecege dair planlr yapr ilerinii düşünür herr yaptıgıı işte insanlaraa nası davranacagını çokk ii bilirr bu konuda ideolüm balıklar :)) biri onaa yalann söledignde bunu sezgileriyle hemn anlr herkesee hemn güvenmez amaa kime güvenecegine bilr yani kısaca haytta dogruu adımlarr atabilen biri :KK52::KK52:

vayyy sevdim bak burcumuu :KK1: gerçi zaten seviyodum. çok güzel yazmışın beni anlatmışsın nerdeyse,bide oto boka ağlamasam üzülmesem iyi olcak emeee :KK9:
:KK9:
yengeçç hakkında bişi sölememişm :)) yengeç erkegi mesela bişiye kızarr veya küsersee yada rahatsız olursa bu durumu asla söylemez rahatsız oldugunu üzüldügünü kırıldıgını vs karşıdakine hissettirir ve anlamasını isterr istemedn hissetirir :KK52: aşırıı kıskanççtr evcildir hayall kurmayıı severr gelecege dair güzell hayaller kurarr duygusaldr ama blli etmz degişken ruhh haline sahiptir bazenn mutluykn bazn hüznlü olabilir günn içinde bile ruhh hali degişr güvenilirdir bu kadr :KK52:

evet yaa sevgilim küser kızar,bişe de demez ama günlerce soğuk davranır,anlamam nie öle yaptığını,sorarım bişe sölemez.böle olduğumda üstüme gelme sorup durma der,biraz aşkım bitanem derim dayanamaz snr kendi kendine düzelirr :KK31:ama 2-3 gün çektirir o ayrıı :KK50: ve gerçekten aşırının aşırısı kıskançtır. inanılmaz yaaa,ağzını burnunu kırasım gelir bazen :KK4: :KK9: onun bu huyunu değiştirecem dedim,bende ona ilerek kısknaçlık yapayım anlasın dedim,böle yapa yapa bende çokk kıskanç oldum :KK9: ve gerçektenn duygusaldır,evliliğimizle ilgili çok güzel hayllaer kurar,evimizde nasıl olacaz,neler yapacaz,nerelere tatile gitcez,herşeyi hayal etmiş :KK16: vee dediğin gibiçok iyiyken birden değişir,bazen gelirler bana durduk yere canım sıkılır mutsuz olurum senden dolayı diel alınma falan der... böle iştee,kız çok iyi biliosunn haa,valla tebrik ederim kardeşimm :KK19:

bide benim yükselenim koçç,sevdiceğimin aslann :21:

Son düzenleme:
ya bu minklerdeki et aşkıda nedir böle yaa :KK9:
:KK9::KK9:
vayyy sevdim bak burcumuu :KK1: gerçi zaten seviyodum. çok güzel yazmışın beni anlatmışsın nerdeyse,bide oto boka ağlamasam üzülmesem iyi olcak emeee :KK9:
:KK9:
evet yaa sevgilim küser kızar,bişe de demez ama günlerce soğuk davranır,anlamam nie öle yaptığını,sorarım bişe sölemez.böle olduğumda üstüme gelme sorup durma der,biraz aşkım bitanem derim dayanamaz snr kendi kendine düzelirr :KK31:ama 2-3 gün çektirir o ayrıı :KK50: ve gerçekten aşırının aşırısı kıskançtır. inanılmaz yaaa,ağzını burnunu kırasım gelir bazen :KK4: :KK9: onun bu huyunu değiştirecem dedim,bende ona ilerek kısknaçlık yapayım anlasın dedim,böle yapa yapa bende çokk kıskanç oldum :KK9: ve gerçektenn duygusaldır,evliliğimizle ilgili çok güzel hayllaer kurar,evimizde nasıl olacaz,neler yapacaz,nerelere tatile gitcez,herşeyi hayal etmiş :KK16: vee dediğin gibiçok iyiyken birden değişir,bazen gelirler bana durduk yere canım sıkılır mutsuz olurum senden dolayı diel alınma falan der... böle iştee,kız çok iyi biliosunn haa,valla tebrik ederim kardeşimm :KK19:

bide benim yükselenim koçç,sevdiceğimin aslann :21:

bilirimm bn :KK52::KK52: bşka zamann uzun uzun anlatırm dahaaaaaa :)) rica ederim ablacm :KK19:

çıtır çerezlerimmmmmmmmm günaydınnnnn

reyhancımmmmmmmm ne güzel burçları çok iyi biliyorsun bacım çok hoş teşekkürlerrrrrrrrr ciddennnn

gülümmmmmmmmmmm eniştenn yükseleni aslanmış burcu huyları iyi dengeliyorsunuz birbirinizi ne güzellllll hayal kurmayı bende severim mutlu oluyo insan

ayyyyyyy kızlar dün gece ne zamandır izlemek istediğim korku filmini izledim ama çok korktum bu kezzzzzzz ya korkmak isteyenlere tavsiye edebilirim :KK19:

çıtır çerezlerimmmmmmmmm günaydınnnnn

reyhancımmmmmmmm ne güzel burçları çok iyi biliyorsun bacım çok hoş teşekkürlerrrrrrrrr ciddennnn

gülümmmmmmmmmmm eniştenn yükseleni aslanmış burcu huyları iyi dengeliyorsunuz birbirinizi ne güzellllll hayal kurmayı bende severim mutlu oluyo insan

ayyyyyyy kızlar dün gece ne zamandır izlemek istediğim korku filmini izledim ama çok korktum bu kezzzzzzz ya korkmak isteyenlere tavsiye edebilirim :KK19:

günaydın ablacm bana reyhan demeyn amaa bi adımda sümeyyee sümeyye reyhan yani :KK52: sümeyyeyii daha çokk seviyorm :44:

Son düzenleme:
X