Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

:KK9: Kaynanan çok mu fena?

ehh, kendi çapında bir şeyler yapmaya çalışıyor:KK9:.

evettt nerden başlasammm :44: ben aynıyım ekşın yok hiç bende. armuş kaç gün gelmedi özletti kendini. meleğimiz sincabına kavuştu :KK52: eski aşkını yeniden buldu,bakalım çocuğun babasını bi ikna edebilseler kavuşacaklar ama kürt die istemiomuş meleğimizi bide kardeşinin kızyla evlendirmeye çalışıomuş bayaa film gibi :KK16: beroşum en,iştemizle çokkk mutlu çok şükür. ufak bi üzüntü yaşadı ayşe firtiği yüzünden,gitmiş emirin saçlarıyla oynamış falan,ama hallettiler,ayşeyi çatlata çatlata dudak kenarından öpüşüp olayı tatlıya bağladılar :KK52: bidaha ayşeyle konuşmıcak emirr,beroşumuz konsere gitmedi die emirde gitmedi. geçen günde emire kürt oluğunu söledi,çok korktu beroşumuz emir tarafından sorun olurmu die ama emir gayet normal karşıladı çok şükürrr :21: enişte beyy bayaaa göüzümüze girdi anlıcağınn beroşumuz mutluuu :KK16: karanfild aynı benim gibi herhangi bi ekşını yokk :KK9: işte bacım gelişmeler böle,oyf bee yoruldum hee :KK76: :KK76: :KK9: :KK9:

Çok sevindim, herkesin keyfi yerinde:KK16:.
Ayşe'ye bak sen, yeni bir taarruz girişimi daha he:KK9:, neyse almış boyunun ölçüsünü.
Dudak kenarı öpücüğü de tam kapak olmuş:KK9:.

günaydınnnn muzlu pastalarım bennimmmmmmmmmmmmmmmm

ignisim gelmiş hoş gelmişşşşş bir sınıff ugramaz oldu onun dışında tamızzzzzzzzz

gülümmmmmmm çok güzel özet geçmişsin aynen öyle Allah a şükür çok iyi gidiyor herşey dün muhasebeci arkadaşımın babası vefat etti oraya gittik beraber baya ağladık emirde çok üzüldü evlilik muhabbeti yaptı biraz çokkk şaşırdım barkada oturduk eve bıraktı beni
öyle caankuşlarıımmm

selinim bacımmm şişko dedin işte bana :KK43::KK43::KK9: youuuuuk yaaaa ben herkesden zayıf olcagımmm bikerem bu aralar hiç yemiyorum dondurma hariçç :KK4: öyle bidenemmmmmm

Hoş buldum canım, ve başın sağolsun:KK50:.
Emir'le her şey süper gidiyor:KK16:, dedim ben sana "bu çocuk senin kısmetin":KK16:.

tebriklerr:KK9::KK9::KK9: :KK16: 50 60 kilo arası için bence 300 gr çok güzel canım:21::21:

Sağol canım:KK16:,
bu hafta daha fazla dikkat etmeyi düşünüyorum, bakalım ne olacak?

veeeeeeeeeee :KK64::KK64:
bildirimimmmmmm
başangıcım :91
geçen haftanınkini bilmiyorum
bu hafta 67 kiloyummmm
kardeşlerrrrr gelin halaya çekek :118::118::118::124:bunun şerefine herkese benden yeşllll çayyyyy yeşil elma yeşili seviyorummmmmmmm :KK62:
toplam giden :24 içimden canavar çıkmış beeeeeeeeee :KK60::KK60::KK60:

Tebrikler fıstık:KK9:,
şu kilo çizelgeni de düzenle bir zahmet:KK9:, ne hevessiz kızsın yahu:KK1:!

emirin payı büyük ama o diyetimi sabote ediyo yaaaa 3 bir arada nescafe getiriyo sabah poğaca alıyo çikolata getiriyo her molada ama yemiyorum dolapda birikti valla en az 6 goftet 3 de çikolata var :KK56:

Sen kendini kilolu sanıyorsun ama çocuk seni ne çok beğeniyor baksana, hâlâ yedirmeye uğraşıyor:KK16:.

yiyekkkkk tabiiiiii selin boş bıraktı bizi görsün dondurma yerke:KK39::KK42: :115::131::115::131::125: :KK39:al canım hangisini istersen kurabiye ,dondurma ,şeker :KK9::KK9::KK9:

Allah sizin canınızı almasın:KK9:, deli kızlar:KK9:.

çıtır çerezlerimmmmmmmmm günaydınnnnn

reyhancımmmmmmmm ne güzel burçları çok iyi biliyorsun bacım çok hoş teşekkürlerrrrrrrrr ciddennnn

gülümmmmmmmmmmm eniştenn yükseleni aslanmış burcu huyları iyi dengeliyorsunuz birbirinizi ne güzellllll hayal kurmayı bende severim mutlu oluyo insan

ayyyyyyy kızlar dün gece ne zamandır izlemek istediğim korku filmini izledim ama çok korktum bu kezzzzzzz ya korkmak isteyenlere tavsiye edebilirim :KK19:

ebett biz uyuşuoruz galiba sevdiceğimle dimi sümeyyecim :KK19: hangi filmmiş o bacımm,gerçi ben pek korku izleyemem,çok korkuom yaa yatamıom snrr :KK52:

Acaba tartının sol tarafında 5 rakamını görebilecek miyim ben de. :18:

Aynen Fatoşum dediğin gibi oldu. :21::21: Evettt 65'e çok az kaldı. :KK8: Acaba 59'u falan da görebilecek miyim ki? :18: :18:

Tabii ki göreceksin:KK16:.

çıtır çerezlerimmmmmmmmm günaydınnnnn

reyhancımmmmmmmm ne güzel burçları çok iyi biliyorsun bacım çok hoş teşekkürlerrrrrrrrr ciddennnn

gülümmmmmmmmmmm eniştenn yükseleni aslanmış burcu huyları iyi dengeliyorsunuz birbirinizi ne güzellllll hayal kurmayı bende severim mutlu oluyo insan

ayyyyyyy kızlar dün gece ne zamandır izlemek istediğim korku filmini izledim ama çok korktum bu kezzzzzzz ya korkmak isteyenlere tavsiye edebilirim :KK19:

Günaydın fıstık, filmin adı ne?

Son düzenleme:
günaydın ablacm bana reyhan demeyn amaa bi adımda sümeyyee sümeyye reyhan yani :KK52: sümeyyeyii daha çokk seviyorm :44:

Sümeyye, topic'imizin Rezzan Kiraz'ı oldun:KK9:,ne güzel yorumlar onlar öyle.

Benim burcum ikizler, eşim de balık.
Bizim ilişki analizimizi de yaparsan çok sevinirim:KK16:.

Sümeyye, topic'imizin Rezzan Kiraz'ı oldun:KK9:,ne güzel yorumlar onlar öyle.

Benim burcum ikizler, eşim de balık.
Bizim ilişki analizimizi de yaparsan çok sevinirim:KK16:.

balıkk burcunu gülkem ablada anlatmıştım :)) amaa erkegine gelirsek erkeklerii daha bi umursamazz ilgilenmez görünürr amaa insanlarıı izlerr ilgilidirr ilkk başlarda tanıdıgı insanlaraa sogukkanlı ot gibi gelebilirr amaa ilgilidirr herkesee yardım etmeyi severr amaa bunu bellii etmz yine gülkem ablada dedigm gibi hayattaa dogruu adımlarr atabilen biri çokk mantıklıdr çokk güzell düşünürr herr durmda mtlaka bi çıkarr yoll bulurr gelecegi düşünr kariyernde yaptıgıı herr işte başarılıdr başarısz oldugu işii zatn yapmaz yada şöylee deym bunu zatn öncedn sezimser o yüzden altından kalkamıycagı işee kalkışmazz akşamm davetlerinii severr ve bunlaraa katılr amaa fzla kalabalıkk olmuycak tanımadıgı insanların yada yakn olmadıgı insanların yannda birz çekimserdr önce yakınn davranmazz kmseye tanırr muhakeme eder aklnda onaa göre muamele eder snrada ailesine düşkündr ama bu öyle abartılı degildir sennkide ikizlermiş senn birz çektiriyosun onaa :44: seni memnun etmkte zorlanır herkes amaa sana en uygn burç diyebilirm seni yönlendirr çekipp çevirr senn dilinden anlayn yegane burçlardan ablacm kısaca :KK52: o daha olgunn hani hngi yaştaa olursa olsn hepp böylee olgn düşünr balıkk burçları nerdee ne yapacagını ii kestirir ama senn daha böle delisindir hani hayatı hesapsız kitapsız yaşrsın süperr uyumlusunz bu konuda birbirinizi dengeliyosunuz bide senn bakımlısın herr yaştaa şıkırr şıkırsın odaa buna bayılıyo balıkk erkegi kadınını herryerde bakmlı görmek istr iştn geldiginde seni böle paçozz bi haldee görmek istemz snde öylesn zatn bu konudada uyumlusunz çocuklarınız vrsa onlara krşı senn dayanamıyosunn birz senndenn yüzz buluyo olabilirler amaa eşin çock yetiştirme konusndada blgili bide senn böle zamann zamann amaa her zaman degl gereksiz hiçç olmadk kıskançlar yapann birisn eşinde öyle bu konudada böle birz çekişmelii bi ilişkinz var tuzz biberr gibi yani ayyy çokk yoruldum artk bu işii videoya dökücm yazmak zorr oluyoo :KK52::KK52: süperr uyumlu burçlarsınz kısaca ablacm herr yaşta aşık kalırsınız inş.. oyhhhhhhhhhhhhhh parmaklarım koptu :KK52::KK52:

Son düzenleme:
ignis hihihiiiiiiiiii sizde bizi boş bırakmayın o zaman yiyecekler kanımıza giriyo :KK1::KK1::KK1:

korku filminin adı dabbe 3 bir cin vakası çıkalı baya oluyo ama anca cesaret ettim attım mp5 gece izledim yatakda sonra yusuf yusuff :18: izleyen varmı aranızda kızçeler :KK34: filim önerisi olan varsa beklerim çok severim izlemeyi :KK52:

emir inşallah kısmetimdir hacet namazı kılmaya başladım rabbim kabul etsin aminnnn

balıkk burcunu gülkem ablada anlatmıştım :)) amaa erkegine gelirsek erkeklerii daha bi umursamazz ilgilenmez görünürr amaa insanlarıı izlerr ilgilidirr ilkk başlarda tanıdıgı insanlaraa sogukkanlı ot gibi gelebilirr amaa ilgilidirr herkesee yardım etmeyi severr amaa bunu bellii etmz yine gülkem ablada dedigm gibi hayattaa dogruu adımlarr atabilen biri çokk mantıklıdr çokk güzell düşünürr herr durmda mtlaka bi çıkarr yoll bulurr gelecegi düşünr kariyernde yaptıgıı herr işte başarılıdr başarısz oldugu işii zatn yapmaz yada şöylee deym bunu zatn öncedn sezimser o yüzden altından kalkamıycagı işee kalkışmazz akşamm davetlerinii severr ve bunlaraa katılr amaa fzla kalabalıkk olmuycak tanımadıgı insanların yada yakn olmadıgı insanların yannda birz çekimserdr önce yakınn davranmazz kmseye tanırr muhakeme eder aklnda onaa göre muamele eder snrada ailesine düşkündr ama bu öyle abartılı degildir sennkide ikizlermiş senn birz çektiriyosun onaa :44: seni memnun etmkte zorlanır herkes amaa sana en uygn burç diyebilirm seni yönlendirr çekipp çevirr senn dilinden anlayn yegane burçlardan ablacm kısaca :KK52: o daha olgunn hani hngi yaştaa olursa olsn hepp böylee olgn düşünr balıkk burçları nerdee ne yapacagını ii kestirir ama senn daha böle delisindir hani hayatı hesapsız kitapsız yaşrsın süperr uyumlusunz bu konuda birbirinizi dengeliyosunuz bide senn bakımlısın herr yaştaa şıkırr şıkırsın odaa buna bayılıyo balıkk erkegi kadınını herryerde bakmlı görmek istr iştn geldiginde seni böle paçozz bi haldee görmek istemz snde öylesn zatn bu konudada uyumlusunz çocuklarınız vrsa onlara krşı senn dayanamıyosunn birz senndenn yüzz buluyo olabilirler amaa eşin çock yetiştirme konusndada blgili bide senn böle zamann zamann amaa her zaman degl gereksiz hiçç olmadk kıskançlar yapann birisn eşinde öyle bu konudada böle birz çekişmelii bi ilişkinz var tuzz biberr gibi yani ayyy çokk yoruldum artk bu işii videoya dökücm yazmak zorr oluyoo :KK52::KK52: süperr uyumlu burçlarsınz kısaca ablacm herr yaşta aşık kalırsınız inş.. oyhhhhhhhhhhhhhh parmaklarım koptu :KK52::KK52:

astroloji uzmanımız harikasın keskee bende bilsem böyle şeyleriii :KK52::KK52:

ignis hihihiiiiiiiiii sizde bizi boş bırakmayın o zaman yiyecekler kanımıza giriyo :KK1::KK1::KK1:

korku filminin adı dabbe 3 bir cin vakası çıkalı baya oluyo ama anca cesaret ettim attım mp5 gece izledim yatakda sonra yusuf yusuff :18: izleyen varmı aranızda kızçeler :KK34: filim önerisi olan varsa beklerim çok severim izlemeyi :KK52:

emir inşallah kısmetimdir hacet namazı kılmaya başladım rabbim kabul etsin aminnnn

hacet namazı ne bacım,hiç duymadım :26:

hacet namazı ne bacım,hiç duymadım :26:
çok çok önemli bir namaz bacım hayır istek namazı bu aylarda çok önemliymiş diğer namazlardan farklı bir şekli var çok kişide duymuştum araştırdım sordum kılınışını öğrendim
kuzum şimdi uzun anlatırdım ama yasak diye biliyorum dini içerikli konuşmak falan sorun olur diye korkuyorum :18:

slm kızlar uzun uzun ve bayağıdır uzun zaandan sonra burdayımmmmmm
kilom aynı 78.700 inş bu hafta full spor ve dietle eski kiloma gelicemmmmm:KK16::KK16::KK16:

çok çok önemli bir namaz bacım hayır istek namazı bu aylarda çok önemliymiş diğer namazlardan farklı bir şekli var çok kişide duymuştum araştırdım sordum kılınışını öğrendim
kuzum şimdi uzun anlatırdım ama yasak diye biliyorum dini içerikli konuşmak falan sorun olur diye korkuyorum :18:

ablacm bnde çokk merk ettm şmdi aşkk için falnda kılınıyomu ne için kılınıyo nası kılınıyo anlt bişe olmz bnce :18:

mesaj attım geldimi kardeşlikkk :KK19:

ablacm geldidee bn mesj atamıyorum senn netten lnkini atarmısn bana bnde duaa edicem sizinn için namazlarda falann umarım çokk mtlu olursunz çokk huzurluu mtlu bi yuvann olsn inş. herr zamn aşık kaln birbirinizee hayrlı olur umarm senn için♥♥

:KK12:
ablacm aradaa esiyoo öyle :)) bu diyete hala başlayamadım bn bigünn başladım misafirmz vrdı bi dilimm kekk yedm bozldu henüzz bi spor yapamıyorm hani şunu yapıcm kndime 32 bedn pantolon aldm içinee girmem gerekk :)) aynı zamnda şekerr hastasıyım 1. listede cevizz yerine fıstık yesm tamm bugday ekmegi yerine normal ekmk yiyp akşamm sadece meyve yiyerk karşılasam olurmu :44:

öyle deme :KK9::KK9: senn sevgilinnde burcuu güzell bi burç gezmeyii eglenmeyii becerr başakk erkegi kadını degl amaa :)) onla vakitt geçirmek güzeldir insnlara krşı çokk sevecendir merhametlidir amaa blli etmz onuu açmakk gerekk özünde ii biri demiştinya konunn başnda başkalarının üzüntülerine üzelün mutluluklarına sevinen altın kalpli insanlar işte senn sevgilin için tambuu derimm bn :)) o yüzden öyle deme :)) Allahh bozmasın inşallah ♥♥

odunnn degildir ablacımm açmann gerekk onuu kendinnenn ilk başlarda ödün vermez kndini anlatmayıı sevmez onun içinii açtıgnda aslnda o çocksu yönünü görceksn :KK9::KK9: umarım daha fzla dize getirirsin :KK52::KK52:

Bebişim ceviz yerine fıstık ye ama kalorisini ayarla internetten bakıp. Yapamazsan ben bakarım. Beyaz ekmek yiyebilirsin ince dilim olarak. Akşam yemeği yememezlik yapma gençsin daha. Akşam yemeğinde ekmek yeme,porsiyonlar çok gelirse küçült yeterli olacaktır. Öyle bir dilim kek yedin diye rejimi bozma kız. :KK9: Ne olursa olsun devam et. Kural bu. :21: Valla canım sevgilim yeni odunlaştı. Fatoş dedi 3 5 7. yıllarda oluyormuş böyle. :KK9: 3. yıldayız herhalde ondan. :KK1: Geçen kavga ettik. Ona şu şekilde hissettirdim: 'Umurumda bile değilsin,beni kaybedersen hiç üzülmem,umurumda olmaz.' :KK9: Aynen böyle hissettirdim. Beni kızdırmak için söylediği sözleri falan hiç birini dikkate almadan geçiştirdim. Çıldırdı,delirdi ne yapacağını şaşırdı. :KK9::KK9: Sonra kazanan ben oldum :KK51::KK51::KK51: Barışmak için nasıl çabaladı bir görseniz. :KK23::KK23::KK23: Tecrübeyle sabit kızlar kavgalarda böyle davranıyoruz artık. :21::21: :KK9::KK9::KK9::KK9:

X