Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

insanlarla zorr iletişim kurabiln biri aşklarında karşıı tarafa çokk çektirir memnun etmesi birazz zordur moralm yokk kb o yüzden kısa oldu

İnsanlarla zor iletişim kurabilen mi kim ben mi yok yahu ben sıcakkanlıyımdır dır dır dır konuşurum etrafımdaki herkezi güldürürüm ben he aşk konuşunda evet karşı tarafa çok çektiririm :)))) senin neyin var hayırdır caanım

dağlar kızı reyhanımızın moralini kim bozdu

kmse bozmadıı durduk yere sıkntı ablacm

zorr anlaşabilenn yani :)) dogrudur :)

Kız aynı beni anlattın. Kimseyle kolay küsüp kin besleyemiyorum. Küsersem de tam küsüyorum. Sevgilim dışarıdan ot değil aslında ama içeriden tam bir odun. Ama şu son zamanlarda öyle bir dize getirdim ki onu.

Keşke benim sevgilim aslan ya da balık olsaydı ya.

Ne oldu canım ya?

ablacm aradaa esiyoo öyle :)) bu diyete hala başlayamadım bn bigünn başladım misafirmz vrdı bi dilimm kekk yedm bozldu henüzz bi spor yapamıyorm hani şunu yapıcm kndime 32 bedn pantolon aldm içinee girmem gerekk :)) aynı zamnda şekerr hastasıyım 1. listede cevizz yerine fıstık yesm tamm bugday ekmegi yerine normal ekmk yiyp akşamm sadece meyve yiyerk karşılasam olurmu :44:

Keşke benim sevgilim aslan ya da balık olsaydı ya.

öyle deme senn sevgilinnde burcuu güzell bi burç gezmeyii eglenmeyii becerr başakk erkegi kadını degl amaa :)) onla vakitt geçirmek güzeldir insnlara krşı çokk sevecendir merhametlidir amaa blli etmz onuu açmakk gerekk özünde ii biri demiştinya konunn başnda başkalarının üzüntülerine üzelün mutluluklarına sevinen altın kalpli insanlar işte senn sevgilin için tambuu derimm bn :)) o yüzden öyle deme :)) Allahh bozmasın inşallah ♥♥

odunnn degildir ablacımm açmann gerekk onuu kendinnenn ilk başlarda ödün vermez kndini anlatmayıı sevmez onun içinii açtıgnda aslnda o çocksu yönünü görceksn umarım daha fzla dize getirirsin

Ben balık sevmiyorum pek. Böyle annem hamsi kızartırsa salatayla anca. Ama kırmızı et. 2,5 yaşında kuzenim var mangal yaparken bağırıyor 'Immmm et mi yapıyoşunuz ete bayılıyımmmmm!'

ya bu minklerdeki et aşkıda nedir böle yaa

Son düzenleme:

çıtır çerezlerimmmmmmmmm günaydınnnnn

reyhancımmmmmmmm ne güzel burçları çok iyi biliyorsun bacım çok hoş teşekkürlerrrrrrrrr ciddennnn

gülümmmmmmmmmmm eniştenn yükseleni aslanmış burcu huyları iyi dengeliyorsunuz birbirinizi ne güzellllll hayal kurmayı bende severim mutlu oluyo insan

ayyyyyyy kızlar dün gece ne zamandır izlemek istediğim korku filmini izledim ama çok korktum bu kezzzzzzz ya korkmak isteyenlere tavsiye edebilirim

günaydın ablacm bana reyhan demeyn amaa bi adımda sümeyyee sümeyye reyhan yani sümeyyeyii daha çokk seviyorm :44:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…