Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bişe olmaz bacımm ohh sefan olsun,bikerecik kaçamak seni yıldırmasın tatlımm telafi edersin 2 zumbayla,iş biterr :KK8:

aha biri orynatlmi dedi ne,hemen oynarım şimdiii :KK52:

tabikide göreceksin bacımmm :KK19:

he yaa okuma okuma nie okudun yorulma ben sana da özet geçerdim bacımm yaa :KK17:

bende oğlaklara bayılırımmm :KK16:
:KK16:

anammm hepiciğini istiyorumm bayıldım bunlaraaa :KK56::KK56: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

evet tatlım ya akşam bi yemeğe davetliyim baya oynayayım en iyisi:KK9:

65 olamam 2 3 haftada diyordun şimdi hedef 5 li rakamlar vayy o da olur canım ama sadece sağlıklı ve azar azar zayıfladığın için biraz sabretcez:13:

Di mi canım ya 5'lere düştü hedef. :KK1: Çok kilo verdim ya yavaşladı kilo vermem. Olsun ama buna da şükür. :21: En güzeli de yağdan verdiğimiz için bozmak zorunda kalsak dahi kilo almamamız. :21::21::21::21:

bende çokkk etcilimdir ama haa,bayılırım et balık tavuğaa,sebze pek sevmem ıyyy öbe töbee.et gibisi varmı.ama yiyemez oldum yaa :KK50:

Di mi canım ya 5'lere düştü hedef. :KK1: Çok kilo verdim ya yavaşladı kilo vermem. Olsun ama buna da şükür. :21: En güzeli de yağdan verdiğimiz için bozmak zorunda kalsak dahi kilo almamamız. :21::21::21::21:

canım kilon düştükçe daha da düşecek haftalık verdiğin rakam ama 100 gr ma bile şükretcez:21::21:

fıstıklarımmm benim mesai bittiii çıkıorum. hepinize kocaman kocaman öpücüklerrr :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: hepinizi çokkk seviyorummm :KK16::KK16::KK16: canlarım benimmm :KK19: beni özleyin anacımmm byeeeee

Son düzenleme:
bende çokkk etcilimdir ama haa,bayılırım et balık tavuğaa,sebze pek sevmem ıyyy öbe töbee.et gibisi varmı.ama yiyemez oldum yaa :KK50:

Ben balık sevmiyorum pek. Böyle annem hamsi kızartırsa salatayla anca. :KK1: Ama kırmızı et. :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56::KK56: 2,5 yaşında kuzenim var mangal yaparken bağırıyor 'Immmm et mi yapıyoşunuz ete bayılıyımmmmm!' :KK9::KK9::KK9::KK9:

X