Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

evet tatlım ya akşam bi yemeğe davetliyim baya oynayayım en iyisi

65 olamam 2 3 haftada diyordun şimdi hedef 5 li rakamlar vayy o da olur canım ama sadece sağlıklı ve azar azar zayıfladığın için biraz sabretcez:13:

Di mi canım ya 5'lere düştü hedef. Çok kilo verdim ya yavaşladı kilo vermem. Olsun ama buna da şükür. En güzeli de yağdan verdiğimiz için bozmak zorunda kalsak dahi kilo almamamız.

bende çokkk etcilimdir ama haa,bayılırım et balık tavuğaa,sebze pek sevmem ıyyy öbe töbee.et gibisi varmı.ama yiyemez oldum yaa

Di mi canım ya 5'lere düştü hedef. Çok kilo verdim ya yavaşladı kilo vermem. Olsun ama buna da şükür. En güzeli de yağdan verdiğimiz için bozmak zorunda kalsak dahi kilo almamamız.

canım kilon düştükçe daha da düşecek haftalık verdiğin rakam ama 100 gr ma bile şükretcez

fıstıklarımmm benim mesai bittiii çıkıorum. hepinize kocaman kocaman öpücüklerrr hepinizi çokkk seviyorummm canlarım benimmm beni özleyin anacımmm byeeeee

Son düzenleme:
bende çokkk etcilimdir ama haa,bayılırım et balık tavuğaa,sebze pek sevmem ıyyy öbe töbee.et gibisi varmı.ama yiyemez oldum yaa

Ben balık sevmiyorum pek. Böyle annem hamsi kızartırsa salatayla anca. Ama kırmızı et. 2,5 yaşında kuzenim var mangal yaparken bağırıyor 'Immmm et mi yapıyoşunuz ete bayılıyımmmmm!'

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…