Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

anaaaa burcunu bilmiyorudum öğrendim oda aslan mışşşşşşşşş bende aslanım hemen yorum istiyorummmmm

önce ve sonrasını bende çok istiyorum ama önce 60 olayımmmm :KK52::KK52::KK52:

Evet istediğimiz kilolara ulaşalım yaparız önce sonra. :KK9: Geçen bakayım dedim boydan fotoğraf bulamadım. :KK9: Zar zor buldum bir kaç tane. Kilolardan hep arkalara saklanmışım. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende kaç gündür yapamıyorum canım ya bende başlasam kızlar direk fatmaaaaaaaa noldu sana çığlığı atar:KK9:

pek iyi olduğum söylenemez canım ya dün sevgilim hazırlan almaya geliyorum dedi kapattı aldı doğru evlerine mangal yakacaklarmış ondan götürmüş ekmeksz yemeğe çalıştım ama ye ye beğenmedin mi dediler bissürü yedim ya bugün de dershanenin gecesi var otelde e yine yicem off napcam ben ya:KK14::KK14:

Canım benim ya takma kafana lütfen. Takarsan çok etkilenirsin. Yiyeceğim ama kilo almayacağım bir kere de. :21::21::21::21:

bende kaç gündür yapamıyorum canım ya bende başlasam kızlar direk fatmaaaaaaaa noldu sana çığlığı atar:KK9:

pek iyi olduğum söylenemez canım ya dün sevgilim hazırlan almaya geliyorum dedi kapattı aldı doğru evlerine mangal yakacaklarmış ondan götürmüş ekmeksz yemeğe çalıştım ama ye ye beğenmedin mi dediler bissürü yedim ya bugün de dershanenin gecesi var otelde e yine yicem off napcam ben ya:KK14::KK14:

bişe olmaz bacımm ohh sefan olsun,bikerecik kaçamak seni yıldırmasın tatlımm telafi edersin 2 zumbayla,iş biterr :KK8:
Oryantal ya da salsa'ya ne dersin? :KK1:

aha biri orynatlmi dedi ne,hemen oynarım şimdiii :KK52:
Acaba tartının sol tarafında 5 rakamını görebilecek miyim ben de. :18:

tabikide göreceksin bacımmm :KK19:
selinnnnnnnnn gelmişşşşşşş anammmmmmmmmmm :18:geçmişi okuma bacımmmmm :KK30:

yok yok hiç alınmadım bacımmmmmmmmm benim bi kerem ben seni geçerim :KK53:

he yaa okuma okuma nie okudun yorulma ben sana da özet geçerdim bacımm yaa :KK17:
Balık burcu olan insanlara bayılıyorum yahu. :KK16::KK16::KK16: Benim burcum oğlak sevgilim başak ben de yorum istiyorum Reyhan. :KK9::KK9:

bende oğlaklara bayılırımmm :KK16:
:KK16:
yiyekkkkk tabiiiiii selin boş bıraktı bizi görsün dondurma yerke:KK39::KK42: :115::131::115::131::125: :KK39:al canım hangisini istersen kurabiye ,dondurma ,şeker :KK9::KK9::KK9:

anammm hepiciğini istiyorumm bayıldım bunlaraaa :KK56::KK56: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bişe olmaz bacımm ohh sefan olsun,bikerecik kaçamak seni yıldırmasın tatlımm telafi edersin 2 zumbayla,iş biterr :KK8:

aha biri orynatlmi dedi ne,hemen oynarım şimdiii :KK52:

tabikide göreceksin bacımmm :KK19:

he yaa okuma okuma nie okudun yorulma ben sana da özet geçerdim bacımm yaa :KK17:

bende oğlaklara bayılırımmm :KK16:
:KK16:

anammm hepiciğini istiyorumm bayıldım bunlaraaa :KK56::KK56: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Kalk iki göbek atalım. :118::118::124::124::124: Aaaa Emirle Berişi buldum. :127: :KK9::KK9::KK9: Gülüm eğer popişinin kaynananın sevdiği gibi olmasını istemiyorsan yeme onları. :KK20: :KK9::KK9:

Kalk iki göbek atalım. :118::118::124::124::124: Aaaa Emirle Berişi buldum. :127: :KK9::KK9::KK9: Gülüm eğer popişinin kaynananın sevdiği gibi olmasını istemiyorsan yeme onları. :KK20: :KK9::KK9:

ayy içim kıpır kıpır ama nasıl oynayım bacım işteyim.eve gidince atcam 2 göbekk :KK1: emirle beroşa bayıldım yaaa :KK9: evet haklısın can evimden vurdun,istem,iorum o popişleriii :KK20:

X