Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

56 kiloyum bacım,çizelgeyi değiştiremedim :26: ama unutma benim popiş büyük zcık,oyüzden bacımm :KK31:

Benim popiş sanki küçük. :KK43: :KK9: Ama çok küçüldü eskisine nazaran. :KK1: Aaa tamam bebeğim hatırladım senin alt tarafın 40 üst tarafın 36ydı dimi? Bütün fazlalıklar aşağıda toplanmıştı?

yaaaa yiyeyim de kilo vermem dursun di miii pışııııııık. :KK19: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yeeaaaak yaa bişey olmaz :KK39:pışıkkkk mı :KK9:
Tamammmmmmmm sen davet et bizi kekler poğaçalar kurabiyeler sütlaçlar yap yiyekkkk :KK56:

Yok yokkkkkkkkkkk $images.jpeg böyle oluruzzzzzz :KK30:

kesinlikle bacımmmmmmmmmm ohhhh sefan olsun mangal da yapılmışşş harika nasıl iyi geçti mi içine sindimi yok tatlım çok yemezsiz kararında yersin canımmmm :KK19:

çok güzel bi gündü canım sağolsunlar çok seviyorlar beni de işte çok yemek yediriyolar tatlı da yedim bugün dikkatli olup dengelemeliyim canım ya

Aynen Fatoşum dediğin gibi oldu. :21::21: Evettt 65'e çok az kaldı. :KK8: Acaba 59'u falan da görebilecek miyim ki? :18: :18:

65 olamam 2 3 haftada diyordun şimdi hedef 5 li rakamlar vayy o da olur canım ama sadece sağlıklı ve azar azar zayıfladığın için biraz sabretcez:13:

X