Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

anaaaa burcunu bilmiyorudum öğrendim oda aslan mışşşşşşşşş bende aslanım hemen yorum istiyorummmmm

önce ve sonrasını bende çok istiyorum ama önce 60 olayımmmm

Evet istediğimiz kilolara ulaşalım yaparız önce sonra. Geçen bakayım dedim boydan fotoğraf bulamadım. Zar zor buldum bir kaç tane. Kilolardan hep arkalara saklanmışım.

Canım benim ya takma kafana lütfen. Takarsan çok etkilenirsin. Yiyeceğim ama kilo almayacağım bir kere de.

bişe olmaz bacımm ohh sefan olsun,bikerecik kaçamak seni yıldırmasın tatlımm telafi edersin 2 zumbayla,iş biterr
Oryantal ya da salsa'ya ne dersin?

aha biri orynatlmi dedi ne,hemen oynarım şimdiii
Acaba tartının sol tarafında 5 rakamını görebilecek miyim ben de. :18:

tabikide göreceksin bacımmm
selinnnnnnnnn gelmişşşşşşş anammmmmmmmmmm :18:geçmişi okuma bacımmmmm

yok yok hiç alınmadım bacımmmmmmmmm benim bi kerem ben seni geçerim

he yaa okuma okuma nie okudun yorulma ben sana da özet geçerdim bacımm yaa
Balık burcu olan insanlara bayılıyorum yahu. Benim burcum oğlak sevgilim başak ben de yorum istiyorum Reyhan.

bende oğlaklara bayılırımmm
yiyekkkkk tabiiiiii selin boş bıraktı bizi görsün dondurma yerke :115::131::115::131::125: al canım hangisini istersen kurabiye ,dondurma ,şeker

anammm hepiciğini istiyorumm bayıldım bunlaraaa

Kalk iki göbek atalım. :118::118::124::124::124: Aaaa Emirle Berişi buldum. :127: Gülüm eğer popişinin kaynananın sevdiği gibi olmasını istemiyorsan yeme onları.

Kalk iki göbek atalım. :118::118::124::124::124: Aaaa Emirle Berişi buldum. :127: Gülüm eğer popişinin kaynananın sevdiği gibi olmasını istemiyorsan yeme onları.

ayy içim kıpır kıpır ama nasıl oynayım bacım işteyim.eve gidince atcam 2 göbekk emirle beroşa bayıldım yaaa evet haklısın can evimden vurdun,istem,iorum o popişleriii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…