Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

sağoll bacımmm,nabersin karanfilimm. yaa haftalar sonra zumbaya geri başladım,dün yaptım. özlemişim beaaa,aynı senin gibi tecavüz mağduruydum sankii :KK9::KK9::KK9:

bende kaç gündür yapamıyorum canım ya bende başlasam kızlar direk fatmaaaaaaaa noldu sana çığlığı atar:KK9:

pek iyi olduğum söylenemez canım ya dün sevgilim hazırlan almaya geliyorum dedi kapattı aldı doğru evlerine mangal yakacaklarmış ondan götürmüş ekmeksz yemeğe çalıştım ama ye ye beğenmedin mi dediler bissürü yedim ya bugün de dershanenin gecesi var otelde e yine yicem off napcam ben ya:KK14::KK14:

ayyyyy kız deme evlilik filan daha erken değil mi emir benim tüm hareketlerimi biliyo neye kızacağımı giydigim kıyafetten ne renk sevdigimi ama ben hiç bilmiyorum onun hakkında birşeyyy bildiklerimi de yanında unutuyorum hayırlısı olsun inşallah ama ben gelinliği 55 kilo ile giymek istiyorum emir de sanki ben zafiyet geçiriyor musun gb dünyayı yedirmeye çalışıyo aaaa şaşırmış valla

kuzummmmmmmm çok sevindirik oldum valllaaaaaaaaaa ya sabahhh baktım oynamaya başladım ayna dil çıkarttım bakma öyle dedi degilim sevinemem mi falan dedim anlayacağın sevinçden kafayı yemiştim :KK1::KK1::KK1:

bence de erken de erkekler pek öyle düşünmüyor tatlım tabiki önce çok iyi tanımalısın her açıdan düşünmelisin:KK31:

şekerimmmmmmmmm hogeldin bıcırımmmm en minişimiz sensin galiba ben de 22 yaşındayım tanıdıgıma çok memnun oldum
benim diyet seruvenim çokkkkkkkkkk uzun evli olmadan bebiş doğurmadan 91 kiloya çıktım Allaha şükür desteklerle verdim ben bu diyeti 1,5 aydır yapıyorum toplam 6,5 kilo verdim

veeeeeeeeeee :KK64::KK64:
bildirimimmmmmm
başangıcım :91
geçen haftanınkini bilmiyorum
bu hafta 67 kiloyummmm
kardeşlerrrrr gelin halaya çekek :118::118::118::124:bunun şerefine herkese benden yeşllll çayyyyy yeşil elma yeşili seviyorummmmmmmm :KK62:
toplam giden :24 içimden canavar çıkmış beeeeeeeeee :KK60::KK60::KK60:

67 heeee maşallah benim kuzumaaaaaaaaaaaa. :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: Ay ay yerim seni harikasın. :21::21::21:

selinnnnnnnnn gelmişşşşşşş anammmmmmmmmmm :18:geçmişi okuma bacımmmmm :KK30:

yok yok hiç alınmadım bacımmmmmmmmm benim bi kerem ben seni geçerim :KK53:

ayyyyy kız deme evlilik filan daha erken değil mi emir benim tüm hareketlerimi biliyo neye kızacağımı giydigim kıyafetten ne renk sevdigimi ama ben hiç bilmiyorum onun hakkında birşeyyy bildiklerimi de yanında unutuyorum hayırlısı olsun inşallah ama ben gelinliği 55 kilo ile giymek istiyorum emir de sanki ben zafiyet geçiriyor musun gb dünyayı yedirmeye çalışıyo aaaa şaşırmış valla

kuzummmmmmmm çok sevindirik oldum valllaaaaaaaaaa ya sabahhh baktım oynamaya başladım ayna dil çıkarttım bakma öyle dedi degilim sevinemem mi falan dedim anlayacağın sevinçden kafayı yemiştim :KK1::KK1::KK1:

İnşallah Berişim 5'leri göreceğiz hepimiz. :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

X