Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

:KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK53:

ay bende böyle olmalıyım :KK16: ama evlenir evlenmez böyle aktivitelere gitmeliyim ki sonradan yaparsam adam ne işin var da şu da bu da :KK37: evet karar verdim bende böyle olacam :KK8:

nasıl bir ekşındı bu böyle :129: taramalı gibi mübarek tek nefeste okudum :KK9:

Kesinlikle evlenir evlenmez başla böyle şeylere. Sonradan aynen dediğin gibi olur. :KK20:

günaydınnnn muzlu pastalarım bennimmmmmmmmmmmmmmmm

ignisim gelmiş hoş gelmişşşşş bir sınıff ugramaz oldu onun dışında tamızzzzzzzzz

gülümmmmmmm çok güzel özet geçmişsin aynen öyle Allah a şükür çok iyi gidiyor herşey dün muhasebeci arkadaşımın babası vefat etti oraya gittik beraber baya ağladık emirde çok üzüldü evlilik muhabbeti yaptı biraz çokkk şaşırdım barkada oturduk eve bıraktı beni
öyle caankuşlarıımmm

selinim bacımmm şişko dedin işte bana :KK43::KK43::KK9: youuuuuk yaaaa ben herkesden zayıf olcagımmm bikerem bu aralar hiç yemiyorum dondurma hariçç :KK4: öyle bidenemmmmmm

Ama ama ama öyle deme Berişim nolur ya. :KK43::KK43::KK43::KK43: Ben onu yazarken seni kastettiysem 1 gr dahi vermek nasip olmasın bana. :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Günaydın fıstıklar:KK16:,
benim için çok yoğun bir hafta oldu, annem rahatsızdı, geçti gitti çok şükür.
Hastane ve işyeri arasında mekik dokumaktan ara öğünlerimi yapamadım.
Akşamları da sebze yiyemedim pek, karbonhidrat ağırlıklı beslenmek zorunda kaldım.
Gene de 300 gr vermişim:21:, yeter de artar bile:KK16:.

Kilo bildirimim;
Geçen hafta: 55,900
Bu hafta: 55,600
Fark: 300 gr (Hesaplaması çok zor bir rakam değil ama, gene de size kolaylık olsun dedim:KK52:).

tebriklerr:KK9::KK9::KK9: :KK16: 50 60 kilo arası için bence 300 gr çok güzel canım:21::21:

senn bu diyetlee kaçç kilo verdin ablacm kaçtın kaçç oldn :KK19: spor olarak ne yaptın

şekerimmmmmmmmm hogeldin bıcırımmmm en minişimiz sensin galiba ben de 22 yaşındayım tanıdıgıma çok memnun oldum
benim diyet seruvenim çokkkkkkkkkk uzun evli olmadan bebiş doğurmadan 91 kiloya çıktım Allaha şükür desteklerle verdim ben bu diyeti 1,5 aydır yapıyorum toplam 6,5 kilo verdim

veeeeeeeeeee :KK64::KK64:
bildirimimmmmmm
başangıcım :91
geçen haftanınkini bilmiyorum
bu hafta 67 kiloyummmm
kardeşlerrrrr gelin halaya çekek :118::118::118::124:bunun şerefine herkese benden yeşllll çayyyyy yeşil elma yeşili seviyorummmmmmmm :KK62:
toplam giden :24 içimden canavar çıkmış beeeeeeeeee :KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
X