Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Çok sevindim iyi olmasına. Ne çabuk geçti değil mi zaman? Ben 5. listedeyim yahu. Evet hazır çorbalar çok iyi gidiyor ben de çoğu zaman hazır çorba içiyorum.

Çok sevindim iyi olmasına. Ne çabuk geçti değil mi zaman? Ben 5. listedeyim yahu. Evet hazır çorbalar çok iyi gidiyor ben de çoğu zaman hazır çorba içiyorum.

Evet ya, zaman su gibi aktı gitti, fazla kilolarımızı da beraberinde götürerek.
Vallahi ben hiç ağlamadım arkalarından, su da dökmedim ki geri meri gelmesinler.

Gitmeleri hiç sevemedim ama iki gidişe bayılıyorum;
1- Fazla kiloların gidişi
2- Kaynanamın bize geldikten sonraki gidişi

Her yıl yüzlerce kursa gider hiç boş durmaz annem. Kadın programı falan asla seyretmez. Çok teşekkür ederim iletirim tebriklerini. Gittiği kurslar: El sanatları,mefruşat,diksiyon,aşçılık. İngilizce ve bilgisayara da yazılmış onlara başlayacakmış. Bir de haftada 2 gün senin de hayalin olan havuza gidiyor.

Ay çok güldüm var ya. 2. madde harika.

Annen fıkır fıkır kadın desene, maşaallah diyeyim.

süper kilo vermişin bacım ya,ben daha tartılamadım,öğlen tartılcam hala tartım yok öğlene kadaer içtiğim sular kahvaltım hepsi yansıo tartıya,sinir oluorumm

evettt nerden başlasammm :44: ben aynıyım ekşın yok hiç bende. armuş kaç gün gelmedi özletti kendini. meleğimiz sincabına kavuştu eski aşkını yeniden buldu,bakalım çocuğun babasını bi ikna edebilseler kavuşacaklar ama kürt die istemiomuş meleğimizi bide kardeşinin kızyla evlendirmeye çalışıomuş bayaa film gibi beroşum en,iştemizle çokkk mutlu çok şükür. ufak bi üzüntü yaşadı ayşe firtiği yüzünden,gitmiş emirin saçlarıyla oynamış falan,ama hallettiler,ayşeyi çatlata çatlata dudak kenarından öpüşüp olayı tatlıya bağladılar bidaha ayşeyle konuşmıcak emirr,beroşumuz konsere gitmedi die emirde gitmedi. geçen günde emire kürt oluğunu söledi,çok korktu beroşumuz emir tarafından sorun olurmu die ama emir gayet normal karşıladı çok şükürrr enişte beyy bayaaa göüzümüze girdi anlıcağınn beroşumuz mutluuu karanfild aynı benim gibi herhangi bi ekşını yokk işte bacım gelişmeler böle,oyf bee yoruldum hee

annene bayıldım ya selinim,valla süper yaa,kesinlikle bende böle olmak isterim. anneni çok svdim yaa,ee nede olsa seinimin annesi

süpersinnnn,kaynanamın gidişi

Çok sağ ol Gülümmm. Biran önce tartı almalısın. Yediğin içtiğin her şey yansıyacak dediğin gibi.

Hoş geldin canım aramıza. Kaç kilosun,boyun kaç? Maalesef farklı şehirlerde olduğumuz için görüşemiyoruz.

boyum 172 kilomm 80 amaa vücudum sıkıdır görünüşüm 70 75 civarı :44: diyete başlıcam 1. listeden merdiven inip çıkmak nası snce şu sıralarr spor yapamıyorumm sınavv falnda varr :44: ders çalışmak gerekk

Kız Berişime ithafen demedim onu ben valla. Ay öyle durmuş cidden ona demişim gibi. :26::26::26::26: Berişim valla öyle düşünmedim canım benim sakın yanlış anlama beni nolur.

ay bende böyle olmalıyım ama evlenir evlenmez böyle aktivitelere gitmeliyim ki sonradan yaparsam adam ne işin var da şu da bu da evet karar verdim bende böyle olacam

nasıl bir ekşındı bu böyle :129: taramalı gibi mübarek tek nefeste okudum

günaydınnnn muzlu pastalarım bennimmmmmmmmmmmmmmmm

ignisim gelmiş hoş gelmişşşşş bir sınıff ugramaz oldu onun dışında tamızzzzzzzzz

gülümmmmmmm çok güzel özet geçmişsin aynen öyle Allah a şükür çok iyi gidiyor herşey dün muhasebeci arkadaşımın babası vefat etti oraya gittik beraber baya ağladık emirde çok üzüldü evlilik muhabbeti yaptı biraz çokkk şaşırdım barkada oturduk eve bıraktı beni
öyle caankuşlarıımmm

selinim bacımmm şişko dedin işte bana youuuuuk yaaaa ben herkesden zayıf olcagımmm bikerem bu aralar hiç yemiyorum dondurma hariçç öyle bidenemmmmmm

Ben de kilomu göstermiyorum diye anlamadan 83'lere çıkmıştım. Tartıda o rakamı görünce böyle kaldım. Bence merdiven inip çıkana kadar 15 dakika zumba yapsan ya da oryantal daha etkili olur.

canım çekmedi ki :26: amacın ne bacım, insanların canı çeksin diye neler neler diyon hele şuna bakın heleeee vişşşşş ama adana kebaplarım daha makbul duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…