Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

öncelikle bende kıl dönmesi oldum :KK51: bekle de hikayemi anlatayım :KK34: bu arada sana ve bana bir şarkı hediye ediyorum :KK76:
[video=youtube;dlBXOveVh7c]http://www.youtube.com/watch?v=dlBXOveVh7c[/video]

evden hazırlandım markete gideceğim fakat birden sanki bacaklarım felç gibi oldu ve hareket edemedim:KK50: annem aldı ve hastaneye götürdü. erkek doktora göründüm, utandım ama açtım POPİŞİMİ :KK17: Çatalın yukarısı şişmişti, doktor uyuşturucu iğne vurarak iltihabını aldı. sonra pansuman etti ve dedi ki " bu bölge iyileşene kadar hergün pansuman yapacaksın, sonrada gel ameliyat günü belirleyelim " tamam dedim. o bölge iyileşti 1 hafta içinde. ama gitmedim :KK1: geçti artık bi daha olmaz diye . Ama yine oldu :KK31: bu sefer yine gittim başka bi erkek doktor, sen misin gitmeyen, al işte farklı bir doktorda gördü popişimi :KK17: neyse o da iğne vurup aldı iltihabı ve o bölge iyileşir iyileşmez annem bana bırakmadı ve gidip kendi aldı ameliyat gününü :KK52:

neyse ameliyat günü geldi çattı, bende hiç korku yok :KK51: hemşire kıyafetleri getirdi, bir önlük ve saç bonesi. ben sanki podyuma çıkacam, gözüme sürmemi çektim dudağıma kıpkırmızı bir ruj :KK23: tam hemşire beni götürecek , " o ne " dedi :26: " onları çıkar bekliyorum " dedi :105: sildim ama hafiften ruj kaldı :KK1: asansöre bindim hemşire ile, ameliyat bölümüne çıktım. terlikleri giydirdiler, içeri girdim etraf soğuk, sessizce arkamı döndüm ve asansörün oraya koşmaya başladım:KK55::KK55::KK55:

asansör başındaki 2 adam yakaladı :KK4: neyse doktorum geldi, beni uzattılar . hemşire doktora " lokal anestezi mi yapalım " gibi bişey dedi ben hemen atladım " yok ben narkoz istiyorum " dedim :KK1: çünkü abime lokal anestezi midir nedir yani bölgesel uyuşturma yaptılar ve o baş ağrısına neden oluyormuş :KK31: doktorum narkoz olsun dedi. neyse elimdeki serum giriş yerinden narkozu verdiler. "3 e kadar say bakalım hemen uyuyacaksın " dedi doktorum. " 1-2-3 hani uyumadım :KK9: " :nazar: diye güldüm sonra gerisini hatırlayamıyorum :44::KK1: dikiş atmışlar vs. hiç ne acı ne bişey. ertesi gün ayağı kalktım yürüdüm :KK8: pansumanlarımı hiç aksatmadım. :KK76:

herhalde 2 hafta sonra gidip dikişlerimi aldırdım, aldırmadan önce çok korkuyodum, fakat hiç bişey hissetmedim :KK51: çünkü o bölge uyuşuktu, aradan 2 yıl geçti ve hala uyuşuk :KK1:

Selamlar
Kilosundan rahatsız olan bir çok insan gibi bende sayısız diyet denedim..Ama hala istediğim kiloya inemedim :KK43:
Konuyu açan arkadaşım diyet listeniz rahat uygulanabilir geldi bana..Uygulanabilirki siz güzel kilo vermişsiniz bu listelerle,tebrik ederim:KK9::KK9:
Bugün bende Bismillah deyip başladım ilk listeye..umarım bu sefer başarılı olurum

Halini çok iyi anlıyorum canım. İnşallah bu listelerle inersin istediğin kiloya. Hoş geldin aramıza.:KK16:

merhabalar takımımmmmmmmm
mesajların çogunu okuma çalıştım ama bitiremedim daha
gelelim bana perşembe akşamı rahatszlandım anlayamadım böyle nasıl desem resmen kıçımın üstüne oturamıyorum hiçbir şekilde falan neyse dedim belki geçer geçmedi cuma işe gelmedim hastaneye gittik acil kısmından giriş yaptık kadın baktı apse bu dedi yahu popomda apsenin ne işi var neyse 1 antibiyotik yazdı içtim cuma ve cumartesi pazar günü saat 8 oldu akşam ben ne oturabiliyorum ne uzanabiliyorum nefes alamıyorum resmen özel hastaneye gittik bu kez acilden giriş yaptık acıbademden orda babamın arkadaşı var cerrahi o telefon ile pratisyen dr talimat verdi adam lokal anestezi ile buçak attı tabiri ile hafif orayı açtı apse varsa akıtmak için ama apse yok dedi pasuman etti
pazartesi cerrah dan randevu aldık muayene etti ve kıl dönmesi dedi :KK53::KK53:apse hap ile kurayacakmış ondan sonrada operasyon ile alacaklarmış şimdi işe geldim işler birikti diye ama rahatsızım :KK43::KK43::KK43:
pazartesi bildirim yapamadım çok özür diliyorum tartılmadım da :KK50:

Canım benim Berişim ya. :KK54::KK54::KK54: Kıyamam sana ben çok çok geçmiş olsun. :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: İnşallah kısa sürede sağlığına kavuşursun canım benim. Kuzenim de kıl dönmesinden ameliyat oldu iyi şimdi Allah'a şükür bir sorun yok. Lütfen üzülme bu kadar. :KK50::KK50:

gerçekden çok üzgünüm kızlar valla rahatsızlıkdan hiç haber veremedim hattım faturalı nettim yok evde de yok hiç haber veremedim işler iyice birikti diye geldim ayyyyyyyy ya çok duygulandım meger ne çok seviliyormuşum sizleri çok seviyorum iyiki varsınız :KK14::KK14::KK14:

Sen de iyi ki varsın canım benim. :KK54: Birbirimizin telefon numaralarını alsak iyi olacak sanırım. :44:

ee emir enişte napıo pekii,waffle de yiyemediniz desene,tühh. nazar ettiler size nazarr,o kötü cadılar,kötü nefesliler kötü gözlüler işte nazar etmişler sizee,bir aradaydınız ne güzel,görüşemediniz bak,hemen dualar et bacımm. Allah nazarlardan sakınsın benim bacımıı aminnn :nazar:

Kenafir gözlüler ya. :KK47::KK47: Kesin nazar etmişler. Biz maşallah diyelim de. :nazar::nazar:

gülümm sağolasın bacımmmm agrım biraz var ilaç aldığım için biraz hafifledi ama operasyon korkutuyo beni valla bilmiyorum ne olacak

dün emir geldi şirketten neslihan diye arkadaşım var nişanlı yakınız baya emir söylemiş tek başına gitmeyim birşey derler beraber gidelim diye nesli de tamam demiş mesaj attı biz geliyoruz diye tamam dedim ama annem emirin saçları sakalı görecek olumsuz birsey diyecek diye kendimi yiyorum
kapı çaldı emir geldi anaaaaaaaaaaaaa emir saçları kesmiş sakalı kesmiş kıyafetleri salaş değil çokkkkkkkkk kulll ve hoş görünüyo gözlerim kocaman oldu resmen aşık oldum bumu benim sevgilim dedim sadece kirli sakal gibi sakalı derler ya dibim düştü o derece oldum annem süzüyo emiri ama birşey demiyo been dedim ne oldu saçlarına niye kestin dedimm senin için dedi ailen beni o şekil kabul etmez evine tekrar gelemezsem diye kestim dedi böyle iyi olmamışmı dedi şımarmasın diye evet hoş olmuş dedim ama harika olmuştuuuu işte herkes şok oldu bu çocuk beni seviyo galiba ya :KK17::KK17::KK17:

Kız seviyor ne kelime aşık resmen aşık. :KK52::KK52::KK52: Yemin ediyorum gözlerim doldu sevinçten okurken nasıl heyecanlandım bilsen. Canım benim ya senin adına çok seviniyorum inşallah Emir enişte seni çok çok çok ama çok mutlu edecek. :21::21::21:

yaa düşünceli enişte yaa vay bee,okadar uzattığı saçlarını sırf senin için ailenin yanına gelio die kesmiş,ilk izlenim kötü olmasın die düşünmüş,süper bişe bu ya. bu düşünceliliğinden dolayı önünde eyiliorumm :KK42: :KK9: bu demek oluyorkiiii ciddi bişeler düşününooo,ailenin görüşünü bukadar önemsediyse başka açıklaması olamazz :KK52::KK52::KK52::KK52: yaa bu çocuk seni seviyoooo :KK16: ne galibası yaaa seviyo seviyooo :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
resmen okurken duygulandım ya,tüylerim diken diken olduu,o halin gözümün önüne geldi,hem şaşkınlık hem mutluluk süper bişe yaa,aferin eniştemizeeee :KK9::KK9::KK9: ALLAH Nazarlardan korusun kem gözlere şişşş tü tü tüüü :KK52::KK52:

Gülüm bizim tepkimiz yine aynı olmuş. :KK9: Ben de aynen senin gibi hissettim gözlerim falan doldu sevinçten. :KK43:

gülkemimm biz konuşurken demiştim ona ailem görür yanımda şimdilik arkadaş da olsak saçından dolayı serseri sanabilir diye en başında ama öyle görürlerde ilk izlenim çok önemli biliyorsun canım göze girdi girdi ne yaparsa yapsın girmek zor olurdu ama bu kadarını bende beklemiyordum valla çok şaşırdım gözümü alamıyorum ondan diyebilirim :KK17::KK17::KK17::KK17:

Ne kadar güzel şeyler bunlar ya. Okurken ben bile nasıl mutlu oluyorum,seni düşünemiyorum bile. Bu mutlulukları sonuna kadar hak ediyorsun Beriş'im. :KK54:

canım arkadaşım iyiki varsın varsınızz dosluğun o kadar güzelki canımmmmmm aman nazar değnesin bize keşke en başınnda şans verseydim herşey çok daha düzel olurdu valla çok pişmanım :KK47:

Hiç pişman olma Beriş'im şimdi gözünde daha da değerlisindir emin ol. Kolay lokma olmadığını anlamış oldu böylece. Bence iyi yaptın bu taraftan batığımızda. :21:

hiç pişman olma tatlım,kader,herşeyin bi zamanı var. şimdi hayırlı ki şimdi şans verdin die düşün. sende iyiki varsın canım benim. bozulmaz mutluluğun inşallah :KK19::KK54::KK54:

bak düşün başta bikez sölediğin şeyi nasıl önemsemiş,dikkat etmiş. ne derece önem verio çocuk düşün. nasılda göze girmiştir,beğenmiştir annen, ilk izlenim çok önemli tabiki. aferin ya enişteye,benimde acaip gözüme girdi :KK9::KK9: alma gözünü tatlım niye alacan,senin o senin bak doya doya :KK52::KK52::KK52:

Valla benim de gözüme girdi Enişte. :KK1: Üzmeyecek gibi duruyor Berişimizi. :21::21:

deliii :KK1::KK1::KK1: demi o benim bün neslihan ile geldiler güller getirmiş kırmızı kırmızı ayy nasıl mutlu oldum anlatamam inşallah bu rüa hiç bozulmaz
en çok saça kafayı takıyodum saçları da kesti tam oldu artık evet Allah kısmet ederse o hep benimmm :KK17::KK17::KK17::KK17:

Ne kadar romantik ya. :KK16::KK16: Aman aman maşallah maşalah. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: 40 bin kere hemde. :nazar::nazar:

arkadaşlar netinde sorun var gelemiyorum 2 gündür pek fazla.

bugün tartıldım tartım hassasgram fln gösterenden değil.
Kilom 79-80 arasında duruyor.
Bilgilendirme olsun diye yazıyorum :)

Diyete devam :-)
Gidip 17.00 araöğünümü yiyicem.

Gelemzsem nete sorun var bilginiz olsun.
Neti halleder halletmz yanınızdayım
Bol giden kilolu günler hepinize :-)

Çok teşekkür ederiz canım sana da bol eksili günler dilerim. :21: İnşallah biran önce halledersin sorunu da aramıza dönersin. :21:

evden hazırlandım markete gideceğim fakat birden sanki bacaklarım felç gibi oldu ve hareket edemedim:KK50: annem aldı ve hastaneye götürdü. erkek doktora göründüm, utandım ama açtım POPİŞİMİ :KK17: Çatalın yukarısı şişmişti, doktor uyuşturucu iğne vurarak iltihabını aldı. sonra pansuman etti ve dedi ki " bu bölge iyileşene kadar hergün pansuman yapacaksın, sonrada gel ameliyat günü belirleyelim " tamam dedim. o bölge iyileşti 1 hafta içinde. ama gitmedim :KK1: geçti artık bi daha olmaz diye . Ama yine oldu :KK31: bu sefer yine gittim başka bi erkek doktor, sen misin gitmeyen, al işte farklı bir doktorda gördü popişimi :KK17: neyse o da iğne vurup aldı iltihabı ve o bölge iyileşir iyileşmez annem bana bırakmadı ve gidip kendi aldı ameliyat gününü :KK52:

neyse ameliyat günü geldi çattı, bende hiç korku yok :KK51: hemşire kıyafetleri getirdi, bir önlük ve saç bonesi. ben sanki podyuma çıkacam, gözüme sürmemi çektim dudağıma kıpkırmızı bir ruj :KK23: tam hemşire beni götürecek , " o ne " dedi :26: " onları çıkar bekliyorum " dedi :105: sildim ama hafiften ruj kaldı :KK1: asansöre bindim hemşire ile, ameliyat bölümüne çıktım. terlikleri giydirdiler, içeri girdim etraf soğuk, sessizce arkamı döndüm ve asansörün oraya koşmaya başladım:KK55::KK55::KK55:

asansör başındaki 2 adam yakaladı :KK4: neyse doktorum geldi, beni uzattılar . hemşire doktora " lokal anestezi mi yapalım " gibi bişey dedi ben hemen atladım " yok ben narkoz istiyorum " dedim :KK1: çünkü abime lokal anestezi midir nedir yani bölgesel uyuşturma yaptılar ve o baş ağrısına neden oluyormuş :KK31: doktorum narkoz olsun dedi. neyse elimdeki serum giriş yerinden narkozu verdiler. "3 e kadar say bakalım hemen uyuyacaksın " dedi doktorum. " 1-2-3 hani uyumadım :KK9: " :nazar: diye güldüm sonra gerisini hatırlayamıyorum :44::KK1: dikiş atmışlar vs. hiç ne acı ne bişey. ertesi gün ayağı kalktım yürüdüm :KK8: pansumanlarımı hiç aksatmadım. :KK76:

herhalde 2 hafta sonra gidip dikişlerimi aldırdım, aldırmadan önce çok korkuyodum, fakat hiç bişey hissetmedim :KK51: çünkü o bölge uyuşuktu, aradan 2 yıl geçti ve hala uyuşuk :KK1:

Çok geçmiş olsun Meleğimmmmm. :KK54::KK54::KK54: Okurken film senaryosu okuyormuş gibi hissettim kendimi. Bol ekşınlı olmuş. :KK9: Şu anda ve ameliyattan hemen sonra çok iyi olmana çok sevindim. :21::21: İnşallah hep sağlıklı olursun. :KK16:

gülümm sağolasın bacımmmm agrım biraz var ilaç aldığım için biraz hafifledi ama operasyon korkutuyo beni valla bilmiyorum ne olacak

dün emir geldi şirketten neslihan diye arkadaşım var nişanlı yakınız baya emir söylemiş tek başına gitmeyim birşey derler beraber gidelim diye nesli de tamam demiş mesaj attı biz geliyoruz diye tamam dedim ama annem emirin saçları sakalı görecek olumsuz birsey diyecek diye kendimi yiyorum
kapı çaldı emir geldi anaaaaaaaaaaaaa emir saçları kesmiş sakalı kesmiş kıyafetleri salaş değil çokkkkkkkkk kulll ve hoş görünüyo gözlerim kocaman oldu resmen aşık oldum bumu benim sevgilim dedim sadece kirli sakal gibi sakalı derler ya dibim düştü o derece oldum annem süzüyo emiri ama birşey demiyo been dedim ne oldu saçlarına niye kestin dedimm senin için dedi ailen beni o şekil kabul etmez evine tekrar gelemezsem diye kestim dedi böyle iyi olmamışmı dedi şımarmasın diye evet hoş olmuş dedim ama harika olmuştuuuu işte herkes şok oldu bu çocuk beni seviyo galiba ya :KK17::KK17::KK17:

cnm ooooo sevgilin demek seni sevi kız yoksa bi eve gelemk için kimse saç maç kestşrmez desene bu oğlan sana aşık:KK52::KK52::KK52::KK52:
sonu hayırlı olsun güzelim tekrardan sana geçmiş olsun diyorum yaaa niye bakıyosun böle ameliayttır şeylere bakam moralin bozulur bilmemden gitmek en iisi cnm benim:nazar:
akrepcik cnm sana da geçmiş olsun geçmiş gitmiş oh bee:KK9:

herkese günaydın kızlar dün regly oldum galiba bu hafat bana gene ++ yada sabit kilolar kalacak ufff
ya ne güzeldi ilk listemde kilolar akıp gitmişti şimdi durdu çünki ben eskisi gibi dietime uyup işi sıkı tutamıyorum
olsun nasılsa regly de biter sonra cemrem geri dönerrrrrrrrrr:KK37::KK9:

nette gidip gelmeler var hala kızlar

günaydın bu arada bugün mutluyum çünkü tartı 79u gösterdi 8lilerden indim aşağı inşAllah bir daha hiç görmem onları :KK76::KK9:

hepinize iyi günler bol eksili günler dilerim.
Çıkmam lazım misafir gelecek dua edin bu gün pasta börek vs yemeyeceğim kndime söz verdim irademin ilk büyük sınavını atlatayım.

şekerlemelerimmmmmmmmmmm günaydınnnnnnn

melekcim canım valla yüreğime su serptin ama sormak istediğim sorular var bacımmm bu arada sanada çok geçmiş olsun kurtulmuşsun inş bende kurtulurum
öncelikle bende mi narkoz alayım ,kaç dk sürüyo ,kaç gün yatıyorsun ,nhe kadar sürede poponun üstüne oturuyorsun,sonrasında acı oluyo mu,iz kalıyo mu,derinmi oluyo başta yara çok soru sordum bacım ama merak ediyorum bidenem benim :KK54::KK54:
bu arada çokkkkkkkk güldüm sürme ve ruj konusuna çok rahatmışsın valla birdeeeeeeeeeee önlüğü çıkartılıyo mu ameliyatta :26::26::26:

selinim canım çok sağol bacım valla inşallah atlatırım kurtulmak istiyorum inşallah atlatırım bacım sen nasılsın
emirle konser işimizde yattı bu gidişle yazık ya tek yollasam mı içim hiç rahat olmaz ama

dışarıdan takip ediyordum sizleri ve deneyimlerinizi, bende bu işin içinde olmalıyım dedim e malum kilomdan memnun değilim ve son zamanlarda çok kafama takmaya başladım..aslına bakarsanız çok dikkat ediyorum yediğime içtiğime ama son 1 aydır yaşamış olduğum sıkıntıları kimseye anlatmadığım için ara ara iştahıma yenik düşmedim değil:) şimdi artık yeni ben olmak istiyorum ve kararlıyım bunu diyorum ama motive olamıyorum.inşallah sizinle bunu aşıp yeni bir bene kavusurum.

reglimin 2.günündeyim 64,3 kiloyum yolum uzun 53-54 kiloya düşmek istiyorum.

sizce diyete ne zaman başlamalıyım reglim bitince mi yoksa hemen mi?

X