Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bence bakmalara doyamıyoruz yeni halimize :nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9: yok tatlım sapıklıktan değil de eski haline göre cidden bakası geliyo insanın afedersin popiş iç çamaşırından hafif yanlara doğru taşıyodu 4 cm cidden farketmiş :21::21::21::21::21:

Benim de iç çamaşırlarım çok bollaştı. Yenilerini de hemen almak istemiyorum çünkü daha kilo verirsem yine bollaşacak. Boşuna masraf yapmak istemiyorum. :KK50: Kıyafet falan hiç bir şey almıyorum henüz. Bol olsun,dar olmasın deyip giyiyorum. :KK1:

yok olmak mı ayy çok hüşuma gitti:KK9::KK9: canım ben devlet yurdunda kalıyorum ve 2 öğün beslenebiliyorum ya diyeti anca uyarlayarak yapabiliyorum bire bir yapamıyorum ya eve gidince tam yaparım diyodum e eve gittiğimin ertesi gün oruç başlıyo o yüzden canım ama güzel önerilerin zaten ben iftarda öyle kıtlıktan çıkmış gibi sağlıksız beslenmem çorba salata yerim genelde
En doğrusunu yapıyorsun canım benim. Bu oruç ayında çok dikkat etmemiz lazım. :KK20:

ayy sorma tatlım bugün dershanede tarihçi bile sevgilime şu adamdaki vücut bendee olsaydı ohoyy dedi adamın öyle demesini bile kıskandım kimbilir kızlar ne düşünüyo:KK47::KK47: zaten boyu 1.93 iyice yapılı olacak dambılla bende sinir krizi geçircem ondan almayaym dedim..

annem kapalı canım ama pantalon falan giyiyo dediğin gibi yazlık bi ayakkabı kullanışlı olabilir aslında çanta olmaz çünkü 1 buçuk yaşında kardeşim var onun bebek çantasını kullanıyo beszler biberonlar filan:KK9: eşarp da küçük mü kalır ki ya koskoca anaşımaa:26:

Aman aman boyu da baya uzunmuş. Unut sen dambılları. :KK9: Ay bebişiniz mi var 1,5 yaşında maşallah. :nazar: Yazlık şık bir ayakkabı çok hoş olur diye düşünüyorum. Ben de anneme ayakkabı almayı düşünüyorum. :21:

ayy çok mutlu oldum inşaallah geri almam:nazar: evet benim basen ve simid dediğimiz yanlardan sıkıntı vardı canım ama azalıyor sende ölç canım kesin fark vardır :KK54: tekrar teşekkürler yaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Rica ederim canım benim. :KK54::KK54::KK54::KK54: Dikkat ettiğimiz sürece geri almayız bence canım. Sporu da bırakmamak gerekir. Daha bunun yaşlılığı var. İleriye yönelik düşünmeliyiz kendimizi spora,suya ve sağlıklı yaşama alıştırmalıyız. Bazen sahile iniyorum mesela dedeler teyzeler oluyor vücutları bir fit bir fit görmeniz lazım. İnsan kıskanıyor. :KK1:

Selaaam ben geldim sözü atan arkadaşa inanın çok üzüldüm bnde sözlüyüm kndimi yerine koydum da :2::KK5: Allah yardımcınız olsun.

Bu arada ben öğlen sözlümle ilk çarşı izininde netten konuştuğum için geç kaldım bir olmuştu saat, tavuk harşlamakla köfteyle uğraşmadım baklagilde pişmzdi diye bir kase çok dolu dolu değildi tarhana çorbası içtim bir dilim tambuğday ekmekle salata yedim.

İnŞallah sorun olmz bu değişim:18::18:

15.00 evde mevcut form ürünleri olmadığı için yine 2 kayısı ve 2 adet fındık tanesi yedim.

şu ana kadar 1 litre su içtim.

Öğlen yemektn sonra 30 dk evde egzersiz yapmaya başladım. Daha zumbaya başlamadım önümüzdeki hafta bir aylığına spora fitness gitmeyi düşünüyorum. Sonra ramazan geliyor spor zorlar oruçla ramazan bitince tekrar gitmeyi düşünüyorum yine bir ay daha spora.

30 dk öncede 2 kayısı ve ılık su içtim 2 bardak :KK42:

Akşam yemeğinede ıspanak yaptık onu yicem yanına salata demiş ben yoğurt yesem bir kase olur mu ?

ben sanki çok çok yemiş gibi hissediyorum kendimi çünkü bu kadr sık yemek yiyen biri değildim.
Sabah kahvaltı yapamazdım öğlen biraz yerdim öğleden snrada sürekli açlık hissediyordum akşamada tabi öğün çok kaçıyordu.
Şimdi kndimi daha tok hissediyorum eskiye göre :KK45: düşünüyorum acaba yanlış bişi mi yapıyorum fln diye :KK1:

Canım çorbanın zararı olacağını sanmıyorum çünkü 3. listede var. Ve de ölçülü yemişsin zaten. Sabah kahvaltısı çok önemli mutlaka yapmalısın. Öğünlerine bazı arkadaşlarımız yoğurt ekledi ama çok aktifler. O yüzden sorun olmadı. Sen de çok aktifsen sorun olmaz diye düşünüyorum ancak değilsen nasıl etki eder bilemeyeceğim. :KK50:

slm kızlar,öncelikle özür diliyorum geçen hafta giremedim.yaklaşık 10 gündür kötü şeyler yaşıyorum.ve moralim sıfır.

geçen hafta gr veremedim.bu pazartesi ne olacak merak ediyorum doğrusu.dün dayanamayıp tartıldım ama sabitim gr gitmemiş.beslenmeme dikkat edemedim ara öğünleri kaçırdım falan belki de ondan oldu.belki de canım sıkkın ondan bilemiyorum.umarım hepiniz iyisinizdir herşey yolundadır.birazdan geçmişi okuyabildiğim kadar okuyacağım.

Benim de iç çamaşırlarım çok bollaştı. Yenilerini de hemen almak istemiyorum çünkü daha kilo verirsem yine bollaşacak. Boşuna masraf yapmak istemiyorum. :KK50: Kıyafet falan hiç bir şey almıyorum henüz. Bol olsun,dar olmasın deyip giyiyorum. :KK1:

evet canım bence de hemen alma listen bitince alırsın :21::21::21: evet ya insanın alası gelmiyo zayıflayınca bissürüü alcam:KK1::KK1::KK1:

En doğrusunu yapıyorsun canım benim. Bu oruç ayında çok dikkat etmemiz lazım. :KK20:

kesinlikle tatlım ben geçen ramazan 3.5 kilo verdim ve sahurda normal kahvaltılık evde ne varsa yedim ama iftarda öyle arka arkaya dizmedim çorba salata cacık derken azıcık bekleyince açlık gidiyo zaten kesinlikle çok da sağlıksız bi anda kan şekerini yükseltmek:KK20:

Aman aman boyu da baya uzunmuş. Unut sen dambılları. :KK9: Ay bebişiniz mi var 1,5 yaşında maşallah. :nazar: Yazlık şık bir ayakkabı çok hoş olur diye düşünüyorum. Ben de anneme ayakkabı almayı düşünüyorum. :21:

evet armişim ya çok uzun olduğu için dambıl benim zararıma olacak:KK31:

21 yaş fark var aramızda canım daha 1 buçuk yaşında guzummm pek seviyom:KK16::KK16::nazar::nazar:
bence de tatlım ayakkabı çok güzel olur teşekkürler:KK54::KK54::KK54::KK54:

slm kızlar,öncelikle özür diliyorum geçen hafta giremedim.yaklaşık 10 gündür kötü şeyler yaşıyorum.ve moralim sıfır.

geçen hafta gr veremedim.bu pazartesi ne olacak merak ediyorum doğrusu.dün dayanamayıp tartıldım ama sabitim gr gitmemiş.beslenmeme dikkat edemedim ara öğünleri kaçırdım falan belki de ondan oldu.belki de canım sıkkın ondan bilemiyorum.umarım hepiniz iyisinizdir herşey yolundadır.birazdan geçmişi okuyabildiğim kadar okuyacağım.

tatlım hoşgeldin evbet uzun zamandır yoktun inş kötü bi şeyler yoktur yani
evet bende bu hafta aşırıaldım kilo ben ialça iğne ve serum derken ++ lar yakamı bırakmadı bakalım bu hafta ne olacak
inş sorunun ne ise bir an önce çözülür cnm :KK34:

tatlım hoşgeldin evbet uzun zamandır yoktun inş kötü bi şeyler yoktur yani
evet bende bu hafta aşırıaldım kilo ben ialça iğne ve serum derken ++ lar yakamı bırakmadı bakalım bu hafta ne olacak
inş sorunun ne ise bir an önce çözülür cnm :KK34:

inşallah çözülür çünkü cidden psikolojim bozuldu.zaten eşimin ciddi bir rahatsızlığı var bir de başka sorunlar olunca insan cidden yıpranıyor.sana da çok geçmiş olsun canım.benim eşim de her hafta kan iğnesi oluyor ama kilo almamıştı her bünye farklıdır tabiki.Allah ciddi problemler vermesin de hepsi hallolur.

inşallah çözülür çünkü cidden psikolojim bozuldu.zaten eşimin ciddi bir rahatsızlığı var bir de başka sorunlar olunca insan cidden yıpranıyor.sana da çok geçmiş olsun canım.benim eşim de her hafta kan iğnesi oluyor ama kilo almamıştı her bünye farklıdır tabiki.Allah ciddi problemler vermesin de hepsi hallolur.

aynen cnm bi sıkıntı geldimi çabuk gitmiyo evet sölemiştin eşinin rahatsızlığını ah cnm ya
inş hepsi geçer gider dert ler bizim için ne yapıcan hepimizin başında 1 den fazla sıkıntı var
ne bilim cnm bana kan iğnesi hapı kilo yapıyo mecburum kullanmaya çünki çok sıkıntı yaşıyorum bu hastalıktan
hepimiz huzurlu bi yaşam sürelim inş cnm keşke elimizden bişey gelse de yardımcı olabildsek....

aynen cnm bi sıkıntı geldimi çabuk gitmiyo evet sölemiştin eşinin rahatsızlığını ah cnm ya
inş hepsi geçer gider dert ler bizim için ne yapıcan hepimizin başında 1 den fazla sıkıntı var
ne bilim cnm bana kan iğnesi hapı kilo yapıyo mecburum kullanmaya çünki çok sıkıntı yaşıyorum bu hastalıktan
hepimiz huzurlu bi yaşam sürelim inş cnm keşke elimizden bişey gelse de yardımcı olabildsek....

evet canım imtihan dünyası işte.bazen ağır geliyor Allah beterinden korusun hepimizi.teşekkür ederim iyi dileklerin için.sadece eşim için dua et yeter bana canım.Allah şifa versin diye:KK5:
bir kaç hfta içinde nakil sırasına girecek ama ben çok korkuyorum çünkü bu sefer her gün bekleyecek sıra gelecek mi diye:KK14:cidden çok korkuyorum:KK14:beliki de gerçeklerle yüzleşmekten korkuyorumdur.bana da bakılsın istiyorum ama eşimin doktoru daha çok gençsin önce doğum yap 2/3 yıl sonra sana bakalım diyor.ama o 2/3 yılın garantisi yokki.şu anda eşim gayet iyi ama günden güne kötüleşirse diye lorkuyorum ve elimden hiçbir şey gelmiyo.Rabbim yardım etsin başka bişey gelmiyor elimden sadece dua ediyorum:KK14:

evet canım imtihan dünyası işte.bazen ağır geliyor Allah beterinden korusun hepimizi.teşekkür ederim iyi dileklerin için.sadece eşim için dua et yeter bana canım.Allah şifa versin diye:KK5:
bir kaç hfta içinde nakil sırasına girecek ama ben çok korkuyorum çünkü bu sefer her gün bekleyecek sıra gelecek mi diye:KK14:cidden çok korkuyorum:KK14:beliki de gerçeklerle yüzleşmekten korkuyorumdur.bana da bakılsın istiyorum ama eşimin doktoru daha çok gençsin önce doğum yap 2/3 yıl sonra sana bakalım diyor.ama o 2/3 yılın garantisi yokki.şu anda eşim gayet iyi ama günden güne kötüleşirse diye lorkuyorum ve elimden hiçbir şey gelmiyo.Rabbim yardım etsin başka bişey gelmiyor elimden sadece dua ediyorum:KK14:

cnm eşin için dua edicem inş o beklenen gün tez zamanda gelir cnm
çok haklısın korkmakta ama ne olur alalha sığın gerisi güzel gelsin
cnm eşin için ben yarın 2 tane yasin okuyayyım o zmana bana özelden senin ismini yazarsan eşin diye duamı yaparım
ancak benim elimden bu gelir güzelim kendin için de korkma bu günlerde geçer atlatırısnız
gelecek güzel gelecek size inşllhhhhhhhhh:KK34:

cnm eşin için dua edicem inş o beklenen gün tez zamanda gelir cnm
çok haklısın korkmakta ama ne olur alalha sığın gerisi güzel gelsin
cnm eşin için ben yarın 2 tane yasin okuyayyım o zmana bana özelden senin ismini yazarsan eşin diye duamı yaparım
ancak benim elimden bu gelir güzelim kendin için de korkma bu günlerde geçer atlatırısnız
gelecek güzel gelecek size inşllhhhhhhhhh:KK34:

canım benim ne kadar iyisin Allah razı olsun.seninde gönlündekini tez zamanda versin inşallah.eşimin adı ilker.bu nakil sıraına girmek için zaten bir sürü test yapılacak.2/2.5 ay sürüyormuş bu testler.tepeden tırnağa herşeyine bakacaklar.sonra da uygun böbrek için bekleyecek.Allahım her hastaya yardım etsin çaresiz bırakmasın çok zor.şükürler olsun ki bir ağrı sız ya da işini gücünü etkileyecek durumu yok.sadece her gece yatarken diyalize giriyor.ev diyalizi bizimki.makinaya bağlanıyor yatarken sabah da makinadan ayrılıp işe gidiyor.en azından sosyal hayatını işini etkilemiyor da morali bozulmuyor.

canım çok kafanı şişirdim kusuruma bakma.hakkını helal et.Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

canım benim ne kadar iyisin Allah razı olsun.seninde gönlündekini tez zamanda versin inşallah.eşimin adı ilker.bu nakil sıraına girmek için zaten bir sürü test yapılacak.2/2.5 ay sürüyormuş bu testler.tepeden tırnağa herşeyine bakacaklar.sonra da uygun böbrek için bekleyecek.Allahım her hastaya yardım etsin çaresiz bırakmasın çok zor.şükürler olsun ki bir ağrı sız ya da işini gücünü etkileyecek durumu yok.sadece her gece yatarken diyalize giriyor.ev diyalizi bizimki.makinaya bağlanıyor yatarken sabah da makinadan ayrılıp işe gidiyor.en azından sosyal hayatını işini etkilemiyor da morali bozulmuyor.

canım çok kafanı şişirdim kusuruma bakma.hakkını helal et.Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

tamm cnm cnm o zaman 41 yasin yapalım yani sen verebildiğin kişilere ver bende bakıyım toplayıp sana haber vereyim madem
cnm benim annemde dialize girmişti hast. tabiki ve teyzesi yıllarca dializ hast.dı hatta ona pil takılmıştı o gidip dialize girip çıkıyodu
rabbim şifalar versin inş
yok cnm ne kafa şişirmesi aaa kızarım he:KK20::KK20:
burda derdimizi anlatıp rahatlıyoruz inş bu günlerde geçer :KK34:
benişm azolu syafamda arkadaşlarıma söleyeceğim bi yasinleri tammlarız sen sıkma cnını oldu mu

Son düzenleme:
tamm cnm cnm o zaman 41 yasin yapalım yani sen verebildiğin kişilere ver bende bakıyım toplayıp sana haber vereyim madem
cnm benim annemde dialize girmişti hast. tabiki ve teyzesi yıllarca dializ hast.dı hatta ona pil takılmıştı o gidip dialize girip çıkıyodu
rabbim şifalar versin inş
yok cnm ne kafa şişirmesi aaa kızarım he:KK20::KK20:
burda derdimizi anlatıp rahatlıyoruz inş bu günlerde geçer :KK34:
benişm azolu syafamda arkadaşlarıma söleyeceğim bi yasinleri tammlarız sen sıkma cnını oldu mu

annende de vardı demek çok üzüldüm canım.çok zor gerçekten.ben ancak anneme falan söylerim ben de okurum.çok teşekkür ederim canım haberleşiriz ben sürekli okumaya çalışıyorum.eşim çok şükürki evde girdiği için şanslı.evde de çok titiz olmak gerekiyor mesela toz falan olmaması gerekiyor.pansumanlarını ben yapıyorum ama bir de bana sor her pansumanda ödüm kopuyor acaba giriş yerinde bir şey varmı diye.Allahım kötü şeyler yaşatmasın kimseye.
çok teşekkür ederim canım.sen sor kaç tane olursa gerisini de ben tamamlarım inşallah.

annende de vardı demek çok üzüldüm canım.çok zor gerçekten.ben ancak anneme falan söylerim ben de okurum.çok teşekkür ederim canım haberleşiriz ben sürekli okumaya çalışıyorum.eşim çok şükürki evde girdiği için şanslı.evde de çok titiz olmak gerekiyor mesela toz falan olmaması gerekiyor.pansumanlarını ben yapıyorum ama bir de bana sor her pansumanda ödüm kopuyor acaba giriş yerinde bir şey varmı diye.Allahım kötü şeyler yaşatmasın kimseye.
çok teşekkür ederim canım.sen sor kaç tane olursa gerisini de ben tamamlarım inşallah.

tmm cnm ben bi kaç güne kadar yazarım sana inş
offf zor be güzelim evet temizlik çok önemli rabbim yardımcın olsun
cnm ben artık çıkayım yarın inş güzel ve sağlıklı günlere başlarız inş
ayyy yarın olmuş yaaaaaaaaaa:KK9::KK9::KK9:

tmm cnm ben bi kaç güne kadar yazarım sana inş
offf zor be güzelim evet temizlik çok önemli rabbim yardımcın olsun
cnm ben artık çıkayım yarın inş güzel ve sağlıklı günlere başlarız inş
ayyy yarın olmuş yaaaaaaaaaa:KK9::KK9::KK9:

tamam canım.çok çok sağol.ben de yarın akşam girerim tekrar inşallah.gerçekten yarın olmuş:KK1:yarın dershanyle beraber pikniğe gidicez.öğrenciler için motivasyon:KK1:yani yarın yine görev başındayım.19 mayısımız vardı onda da piknik çıkardılar.neyse hayırlısı.iyi geceler canım:KK16:

X