Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

10.40 gibi bir kuru incir bir kayısı yedim. ceviz yerinede 2tane fındıktanesi yedim.

Hoşbuldum tşkler

dün sözü attık. ve bana bugün attığı mesaj..

içinde sen olan ama senin bile bilmediğin dokunulmamış düşlerim vardı benim.
kimseye söylemediğim ve kimsenin bozmasına izin vermediğim düşlerim vardı...
bozdular bütün düşlerimi hayallerimi ben seni çok sevdim melek çok çabasarfettim ama başaramadım.. senı aıleme kabul ettiremedim babam hariç kımse ıstemedı. ne kardeşlerım ne teyzelerım nede halalarım amcalarım kımse ıstemedi.. hergun bı laf cıkarıyorlardı senden soğumam için. hepside en başından belli istemiyordu, buraya kadar benım çabamla geldi ama artık dayanacak gücüm kalmadı.. gönderdiğin kıyafetlerı kokluyorum ve çok özluyorum senıı. hep dua edeceğim sana işlhh tüm güzellikler senınle olur mutlu bı ömür yaşarsın çünkü sen hakedıyorsun.. ben senin için içki değil herseyi bırakırdım ama bazen gerçeklerı söyleyemıyorsun işte mecbur bırakıyorlar bıraktılarda.. lütfen benden nefret etme ve bu yazdığımıda kımse bılmesın

bunları yaşamak hiç kolay değil inanın kızlar

arkadaşlar bende diyet yapmak istiyorum 86 kiloyum suan 166 boyum var üçüz doğum yaptım 9ay oldu dukan yapmaya calıstım ama çok zor geldi bana yapamadım bu sizin diyeti başlasam yapabilirim herhalde bir porsiyon köfte derken kaç adet büyüklüğü ne kadr yardımcı olurmusunuz

eneeeee üçüüzzzzzzzz bayılırım bu diyet şimdiye kadar gördüğüm en sağlıklı diyet canım kesinlikle dene derim. uygulaması da oldukça basit bir posiyondan kasıt 3-4 tane ve büyüklüğü de standart büyüklükte olacak. içli köfte gibi kocaman olanlardan değil. avucunun içini dolduracak ya da az küçük olacak

herkese mrh kızlar ben baya zamandır yazamıyodum ama haberler iyi şu an 67kiloyum herkse tşk ederım
2kilo vermiim diyetede sabah yürüyülerimede tam gaz devam hepinize desteginiz için tşk özelliklede armancıma

Ooooooohhhhhhhhh çatlasın da patlasın emi. Manken gibi olacaksın tabii ki. Hepimiz öyle olacağız Allah'ın izniyle.

bence de kıskansın çatlasın da patlasın göbekli evet canım beraberce manken gibi olucaz haydi kızlar zumbaya ve sağlıklı beslenmeye devammm gidiyo yağlar

Ben de aynanın karşısına geçip çok inceliyorum şu sıralar kendimi yahu. Sapık mıyız Fatoş biz. :122:

Bence bakmalara doyamıyoruz yeni halimize yok tatlım sapıklıktan değil de eski haline göre cidden bakası geliyo insanın afedersin popiş iç çamaşırından hafif yanlara doğru taşıyodu 4 cm cidden farketmiş

yok olmak mı ayy çok hüşuma gitti canım ben devlet yurdunda kalıyorum ve 2 öğün beslenebiliyorum ya diyeti anca uyarlayarak yapabiliyorum bire bir yapamıyorum ya eve gidince tam yaparım diyodum e eve gittiğimin ertesi gün oruç başlıyo o yüzden canım ama güzel önerilerin zaten ben iftarda öyle kıtlıktan çıkmış gibi sağlıksız beslenmem çorba salata yerim genelde

ayy sorma tatlım bugün dershanede tarihçi bile sevgilime şu adamdaki vücut bendee olsaydı ohoyy dedi adamın öyle demesini bile kıskandım kimbilir kızlar ne düşünüyo zaten boyu 1.93 iyice yapılı olacak dambılla bende sinir krizi geçircem ondan almayaym dedim..

annem kapalı canım ama pantalon falan giyiyo dediğin gibi yazlık bi ayakkabı kullanışlı olabilir aslında çanta olmaz çünkü 1 buçuk yaşında kardeşim var onun bebek çantasını kullanıyo beszler biberonlar filan eşarp da küçük mü kalır ki ya koskoca anaşımaa:26:

zumba videosu var benim popişim 4 cm inceldi de aradaşlarda faydasını görmüş eğlenceli bişey tavsiye ederim

ayy çok mutlu oldum inşaallah geri almam evet benim basen ve simid dediğimiz yanlardan sıkıntı vardı canım ama azalıyor sende ölç canım kesin fark vardır tekrar teşekkürler yaa

canım ya ne dicem bilemiyorum:26: sen cevap yazdın mı peki nedenini falan sordun mu biz niye hep böyle üzülüyoruzz ya

Selaaam ben geldim sözü atan arkadaşa inanın çok üzüldüm bnde sözlüyüm kndimi yerine koydum da :2: Allah yardımcınız olsun.

Bu arada ben öğlen sözlümle ilk çarşı izininde netten konuştuğum için geç kaldım bir olmuştu saat, tavuk harşlamakla köfteyle uğraşmadım baklagilde pişmzdi diye bir kase çok dolu dolu değildi tarhana çorbası içtim bir dilim tambuğday ekmekle salata yedim.

İnŞallah sorun olmz bu değişim:18::18:

15.00 evde mevcut form ürünleri olmadığı için yine 2 kayısı ve 2 adet fındık tanesi yedim.

şu ana kadar 1 litre su içtim.

Öğlen yemektn sonra 30 dk evde egzersiz yapmaya başladım. Daha zumbaya başlamadım önümüzdeki hafta bir aylığına spora fitness gitmeyi düşünüyorum. Sonra ramazan geliyor spor zorlar oruçla ramazan bitince tekrar gitmeyi düşünüyorum yine bir ay daha spora.

30 dk öncede 2 kayısı ve ılık su içtim 2 bardak

Akşam yemeğinede ıspanak yaptık onu yicem yanına salata demiş ben yoğurt yesem bir kase olur mu ?

ben sanki çok çok yemiş gibi hissediyorum kendimi çünkü bu kadr sık yemek yiyen biri değildim.
Sabah kahvaltı yapamazdım öğlen biraz yerdim öğleden snrada sürekli açlık hissediyordum akşamada tabi öğün çok kaçıyordu.
Şimdi kndimi daha tok hissediyorum eskiye göre düşünüyorum acaba yanlış bişi mi yapıyorum fln diye

Demek o seni yerlere göklere konduramayan annesi ve kız kardeşleri hep oyun oynamış. Nedeni neymiş? Kürt olduğun için miymiş? Bir genç kızı bu şekilde oyalayıp,ümitlendirip,kandırmalarının hesabını elbette görecekler hiç üzülme sen. Allah onlara öyle bir gelin verecek ki seni mumla arayacaklar hiç şüphen olmasın. Eden bulur. Pislikler. Bir yandan da düşünüyorum acaba bu da mı Fatih'in bir düşüncesi diye. Ondan nefret etmemen için falan? Ama değil gibi de duruyor. Bilemiyorum artık neyin gerçek neyin sahte olduğunu. Ben böyleysem sen ne durumdasındır canım benim. Aman boş ver sen ya evlendikten sonra foyaları ortaya çıksaydı her şey daha kötü olurdu. Allah korudu seni ki kıl payı yırttın.

Üçüz müüü. Ay maşallah maşallah Allah analı babalı büyütsün. Ben de rüyamda gördüm bu gün ikiz kızlarım olmuştu. 1 porsiyon köftede ortalama 5 adet köfte oluyor. büyüklüğü de evlerde her zaman yaptığımız ölçü gibi. Hani genelde belli bir büyüklük vardır ya kuru incir kadar falan. O şekilde.

herkese mrh kızlar ben baya zamandır yazamıyodum ama haberler iyi şu an 67kiloyum herkse tşk ederım
2kilo vermiim diyetede sabah yürüyülerimede tam gaz devam hepinize desteginiz için tşk özelliklede armancıma

Rica ederim canım benim ne demek. Maşallah ya çok sevindim kilo vermene. Evet kayboldun gittin göremiyoruz hiç seni nerelerdesin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…