Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

çünkü ben normalde çok fazla yemek yiyen birisiyim canım :) mide rahatsızlığım da var yemeyince güçten düşürüyor ondan olsa gerek.bir de size bir şey sorucam mesela tavuk yiyoruz 1 porsiyon ne kadar ediyor bilemiyorum az yiyorum sanırım.bir gögüs etinin yarısını ortadan keserek pişiriyorum ve baharat dışında bir şey eklemiyorum ben.siz nasıl yapıyorsunuz?

Hee ondan öyle oldun o zaman. Porsiyonları yavaş yavaş azaltırsın sen de. But olarak 2 tane, kalçalı but 1 tane yenebiliyor. Kalçalı but büyüklüğünde göğüs yemen gerekir. Az yiyorsun sanırım. :KK53:

Merhabalar arkadaşlar :KK3::KK3::KK3:artık buradayım kurallarınızı bilmek istedim bu diyet sağlıklı ve dengeli kesinlikle bu diyete sizlerle başlamak istiyorum sizleri tanımak isterim kendinizi kısaca anlatırsanız sevinirim :KK16:
Birde ara öğün olarak nohut tüketebilr miyim zararı olur mu diyete :26:

Merhaba tatlım. :KK16: Hoş geldin. Ara öğünde nohut tüketmemelisin. Öğlen yemeğinde tüketebilirsin ama.

iyi akşamlar kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben bugün tartıldım veeeeeeeeeeeeeee
1.800 vermişimmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:
aslında 2 kilodan fazla vermiştim de dün misafirlerim vardı biraz kaçırdım açıkçası:KK17:
ama olsun verebilmek bile güzel :KK76::KK76::KK76:

ayy maşallah canım tebrik ederim inşallah bizde böyle güzel haberler paylaşırız :KK8: :KK16:

bence bir sıkıntı olmaz cnm ama şeker kesinlikle atmamalısın :)

şeker kullanmıyorum zaten canım tek sıkıntım tatlı ama yemicem artık :-)

Geldim :)

Uzun zamandır bu kadar az şey ile geçirmemiştim günümü.
Başım ağrıyor kaç saattir, halsiz ve yorgun hissediyorum.
Tabi bunda iki üç saatlik uyku ile durmamında payı var.

Dışarıda olduğum için bugünkü uygunsuz menümü yazıyım;

uyanınca:1 bardak su

kahvaltı: 1 kase çorba

öğlen: 1 bardak süt - 3 etiform - 1 çay

ara: 1 çay - 1 adet ikram bisküvi

akşam: 3 kaşık makarna - 3 tane çiğköfte

boy 154.
kilo 74.1.

32 yaş
evli
çocuksuz

:KK3:

Evet çok az ve dengesiz bir beslenme olmuş. :KK17: Dikkat et canım sağlığından olma Allah korusun. :18:

iyi akşamlar arkadaşlar bugün malzemelerimi toparladım. sabah kilomu yazarak başlıyacam inşallah.
kendimi bu diyete çok adapte ettim bu sefer başaracam :KK52: :KK8:
ben sütü sade içemiyorum 1 çay kaşığı kadar türk kahvesiyle içsem bi sakıncası yoktur umarım.

İyi akşamlar. :-) Sakıncası olmaz tabii şekersiz içmediğin sürece. :KK1:

ayy maşallah canım tebrik ederim inşallah bizde böyle güzel haberler paylaşırız :KK8: :KK16:

şeker kullanmıyorum zaten canım tek sıkıntım tatlı ama yemicem artık :-)

teşekkürler cnm bende yeni başladım aslında 1 hafta bile olmadı
geçen hafta çarşamba günü başladım ve bugün bu kilodayım pazar günü kaçırmasaydım daha iidi pazar sabahı da tartılmıştım 2 den fazlaydı dietim olsun buna şükür herkes burda sağlıklı ve muıtlu kilo verecekkkkkkkk:KK52::KK52::KK52:

iyi akşamlar kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben bugün tartıldım veeeeeeeeeeeeeee
1.800 vermişimmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:
aslında 2 kilodan fazla vermiştim de dün misafirlerim vardı biraz kaçırdım açıkçası:KK17:
ama olsun verebilmek bile güzel :KK76::KK76::KK76:

Ayy çok mutlu oldum ya. :KK52:Maşallah maşallah. :nazar::nazar::nazar:

bugun yediklerimi paylasayim sizinle cancagazlarim (bir yandan dizi bakiyorumda)

7.30 iki bardak su
9.30 bir dilim ekmek ,az beyaz peynir ,bol maydonoz
11.30 iki kayisi ,4 badem,yesil cay
13.30 4 kofte ,yarim ekmek, bol salata
18.30 3 tavuk bacaginin alt kismi sanirim baget oluyor,salata
21.00 iki kuru kayisi tatli niyetine canim cok istedi
ve ignis gibi olamadim ogluma ispanak yemegini yediriken iki kasiginida ben migdeye indirdim ama butun gun masada duran su icinde kocaman findiklari olan cikolatayla sadece bakisdim bir ara elime aldim ama yemedim

kızlarrr bana kızmalısınız bugün akşam yeme işini abarttım hem 2 dilim beyaz ekmek yedim hem de yarım tabak salçalı makarna..

Beyaz ekmek ile tam buğdayın kalorisi hemen hemen aynı. Tam buğdaydaki amaç tok tutması ve fazla yeme isteği uyandırmaması. Ama beyaz ekmek öyle mi yedikçe yiyesin gelir. :KK20:

Ayy çok mutlu oldum ya. :KK52:Maşallah maşallah. :nazar::nazar::nazar:

sağol cn senin sayende sayılır çünki menüyü paylaşan sensin
bundan sonra bu yola başkoydum bırakmak yokkkkkk kaçamak olsa dahi
mayısın 3 ünden itibaren 2. listeye de başıcam cnm benim sen nasılsın:KK34:

geçen hafta çarşamba günü başladım ve bugün bu kilodayım pazar günü kaçırmasaydım daha iidi pazar sabahı da tartılmıştım 2 den fazlaydı dietim olsun buna şükür herkes burda sağlıklı ve muıtlu kilo verecekkkkkkkk:KK52::KK52::KK52:

ay inşallah :-) bende çok umutluyum artık :KK52: inşallah 65 leri görürüm

Kesinlikle çok güzel bir noktaya değinmişsin. Sağlıklı ve mutlu bir şekilde. :KK16:

bugun yediklerimi paylasayim sizinle cancagazlarim (bir yandan dizi bakiyorumda)

7.30 iki bardak su
9.30 bir dilim ekmek ,az beyaz peynir ,bol maydonoz
11.30 iki kayisi ,4 badem,yesil cay
13.30 4 kofte ,yarim ekmek, bol salata
18.30 3 tavuk bacaginin alt kismi sanirim baget oluyor,salata
21.00 iki kuru kayisi tatli niyetine canim cok istedi
ve ignis gibi olamadim ogluma ispanak yemegini yediriken iki kasiginida ben migdeye indirdim ama butun gun masada duran su icinde kocaman findiklari olan cikolatayla sadece bakisdim bir ara elime aldim ama yemedim

Çikolata yememen çok iyi olmuş. Sen de iradelisin. :-) Akşam sen de ıspanak yemeği yeseydin ya but yerine. :44:

sağol cn senin sayende sayılır çünki menüyü paylaşan sensin
bundan sonra bu yola başkoydum bırakmak yokkkkkk kaçamak olsa dahi
mayısın 3 ünden itibaren 2. listeye de başıcam cnm benim sen nasılsın:KK34:

Kaçamak olsa dahi bırakmamak gerekiyor dediğin gibi. Çoğu insan böyle değil saldılar mı tam salıyorlar. :KK20: Yarın tartılıp 3. listeyi paylaşacağım sizlerle. :21:

armanselin bir sey soracam ben normalde ekmegi sadece kahvaltida yerdim ama simdi her ogunde var ve ben korkarak yiyorum.bazen corbayi ekmege tercih ediyorum dogrumu yapiyorum.ekmek icin endisem yersiz mi

Kaçamak olsa dahi bırakmamak gerekiyor dediğin gibi. Çoğu insan böyle değil saldılar mı tam salıyorlar. :KK20: Yarın tartılıp 3. listeyi paylaşacağım sizlerle. :21:

evet cnm ooo yarın senin günün desene hadi bakalım 3.cü listeyide heyecanla bekliyoruzzzzzzzz
:KK52::KK52::KK34::KK34:

X