Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ay kuzummm nie zahmet ediosun ALLAH razı olsun selinim.ama benimn bilg sorunmu var anlamadım hiçbişeyi indiremiorum ya :KK50: bakalım onu da deneyeyim :26:

Ne zahmeti canım benim sen yeter ki mutlu ol ve ulaş o çok istediğin videoya. :KK1: :KK54: Gülüm messenger adresini bana özelden atar mısın oradan seni yönlendireyim.

Tesekürler ben de sizi tebrik ediyorum. Ben kilo vermeyi beceremiyordum ama sizin gayretlerinizi görünce ben de heveslendim. Ins. pes etmeden devam ederim

Pes etmek yok,sakın ha! :KK1: Aklımda müthiş planlar var bu diyeti daha eğlenceli hale getirebilmek için. İnşallah gerçekleştirebilirim. Sonra size anlatacağım. :KK1:

tamam tatlım,indirmeye başladı. 3 tane inecekti demi. kendi kendinemi inio devamı. bide ne kadar sürüo canım inmesi :26:

3 tane değil canım 1 tane inecek. :KK1: Çok mu tıkladın acaba? Hıza göre değişiyor canım inmesi yazar üzerinde tahmini süre. 3 tane indiyse 2'sini iptal et tatlım.

Son düzenleme:
3 tane değil canım 1 tane inecek. :KK1: Çok mu tıkladın acaba? Hıza göre değişiyor canım inmesi yazar üzerinde tahmini süre. 3 tane indiyse 2'sini iptal et tatlım.

yok tatlım 1 tane indiriorumdu,sen açıklamada 3 kitap üst üste çıkacak demiştin ya ondan dedim. ya inecek saırsam,benim bilg da sorun var kesin,şimdi başka bilg dayım,bundu inio,yaşasın.burdan flaşa atarım our biter. sağolll selinimmm :KK54::KK54::KK54:

helal olsun ıkı zumba peşpeşe ben denemedim hiç.. 1 saat sürer dayanamam herhalde..

akşam misafirlikteydik geç döndük yapamadım zumbamı :KK43:

Ben hep bi tanesini yapıyordum ikisini yapıyım zorlucakmı bi bakıyım dedim hiçte zorlamadı hatta bitmese keşke diyorum göbek atmak hoşuma gidiyo çok oynağım yawww :))) bide herkezin nasıl zayıflamışsın bakışları çok hoş oluyo ondan yaptıkça yapasım geliyo zumbayı allah razı olsun selinciğimden :))

:)))))))

yok tatlım 1 tane indiriorumdu,sen açıklamada 3 kitap üst üste çıkacak demiştin ya ondan dedim. ya inecek saırsam,benim bilg da sorun var kesin,şimdi başka bilg dayım,bundu inio,yaşasın.burdan flaşa atarım our biter. sağolll selinimmm :KK54::KK54::KK54:

Ne demek Gülüm. :KK54: O insin ben hemen callan ı yüklerim. Çünkü sen indirirken yüklenmesi durdu. Sonra da aynı bu şekilde onu yüklersin. :KK8:

Ben hep bi tanesini yapıyordum ikisini yapıyım zorlucakmı bi bakıyım dedim hiçte zorlamadı hatta bitmese keşke diyorum göbek atmak hoşuma gidiyo çok oynağım yawww :))) bide herkezin nasıl zayıflamışsın bakışları çok hoş oluyo ondan yaptıkça yapasım geliyo zumbayı allah razı olsun selinciğimden :))

bak bak bide gülüyor cadı bacııı :KK1::KK1:

Rica ederim canım ne demek. :KK54: Tartıldın mı bugün kilo bildirim günü. :KK1: Darlingim falan da yazsın en son toparlayacağım bu haftanın sultanlarını. :KK1:

Rica ederim canım ne demek. :KK54: Tartıldın mı bugün kilo bildirim günü. :KK1: Darlingim falan da yazsın en son toparlayacağım bu haftanın sultanlarını. :KK1:

benide yaz benide,tüm stresime rağmen,adetime rağmen tekrar 57 olmuşumm,500 gr geri gitti. ama haftasonu pek uyamadım ondan sanırım az oldu ama olsunn :KK37:

:KK54:tatalım callanetics indirebildim.57 dk lık,cllan teyzenin.sağol tatlım onu yüklemekle uğraşma tatlım. sağol tatlımm yaaa bitanesin bir bir birr :KK54:

X