Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Yaşasın, sonunda döneri buldum:21::KK76::KK64::KK66:.

Benim gibi bulamayanlar varsa,
Dia'da var, 300 gramlık paketler halinde, pişmiş.
100 gramı 280 kalori, tam bizim öğle öğünümüz için uygun.
Ben 1 paketi 3 seferde bitirmeyi düşünüyorum.

cnm biz 80 lilerdeyiz ya tmm ben 70 lilere geldim de ucundayım heran 80 e geri gidebilririm:KK9::KK9:
tabiki kız hepimiz zayıflıyalım incecik fit veeee daha seksi olalımmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

amin canım sağ ol dualarında bana da yer verdiğin için :KK16::KK14:

Evettt incecik fit ve seksi olacağız. :21::21:

Ne demek canım her zaman yer vereceğim. :-):KK16:

Yaşasın, sonunda döneri buldum:21::KK76::KK64::KK66:.

Benim gibi bulamayanlar varsa,
Dia'da var, 300 gramlık paketler halinde, pişmiş.
100 gramı 280 kalori, tam bizim öğle öğünümüz için uygun.
Ben 1 paketi 3 seferde bitirmeyi düşünüyorum.

hadi gözün aydın canım :)ya bu aşağıya kaybetmen gereken kilo miktarıyla ilgili bi resim koymussun ya ben de istiyorum nası yapıyoruz? :)

Kızlar bende varım benide alın aranıza dün okudum ve bu gün hemem uygulamaya koydum

sabah 06:00 sütümü içtim ,

saat 08:00 da 2 tam tahıllı ekmek + peynir+ domates +salatalık

10:00 kayısı 3 adet ,

12:00 dede çorba yoğurt var menüde :d

bu sefer olacak inş. Hepimize kolay gelsin ....:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Hoş geldin canım. :-) Ama ilk iki listede çorba yok. :KK19:

Günaydın arkadaşlar,
bu liste benim gerçekten çok hoşuma gidiyor.
Diyet işlerine bulaştıktan sonra, İlk defa bir hafta sonu şöyle huzurluyum.
Ya kendimi tutar yemezdim, ama karnım aç olduğu için mutsuz olurdum,
ya da ipin ucunu kaçırır vicdan azabı ile birlikte gene mutsuz olurdum.

Salı günü başladım 7-8 öğün beslenmeye, bugün kendimi o kadar iyi hissediyorum ki :KK16:.
Sütümü içtim, sonra kahvaltımı yaptım. Ama gözüm hiçbir şeyde değil, aklımda yemek filan yok.
Şişkinlik desen hiç yok :KK16:. Normal bir gün benim için, hiç diyet yapmıyormuşum gibi.

İlk etapta benim kilomda bir artış gözüktü, ama bugün o artış azalmaya başlamış.
Sebebi de beslenme düzenimin birden değişmesi sanırım. Çünkü ben zaten diyet yapıyordum, ama 3 öğün besleniyordum.

Hep şöyle sağlıklı beslenmek istemiştim, ama bu ara öğün işleri çok zor geliyordu.
Sefer tasıyla gezmem gerekecekmiş gibi, korkardım ara öğünden, ama bu listenin ara öğünleri çok kolay ve temin edilebilir.

Hasılı, bu listeyi bize ilettiği için sevgili Arman'a çok teşekkür ederim.

Ps: Arman senden bir isteğim olacak; bu listeyi hazırlayan doktora, bizim için bir de koruma dönemi listesi hazırlamasını rica ettiğimizi iletsen :KK17:, biz de ona dua etsek :KK9:...
Çünkü işin en zor tarafı o aslında, verdiklerimizi geri almamak.

Canımm çok mutlu olyorum böyle sizlere yardımım dokundukça. :KK16: Doktora o zaman şimdiden randevu almam lazım o kadar dolu ki 3 ay sonraya veriyor. :KK1:

kızlaaar bugün başladım ama saatler birazcık şaştı ama açımm :) menüme gelince;

sabah: 3 kaşık yoğurt (süt içemiyorum)

kahvaltı 2 dilim beyaz ekmek,2 kibrit kutusu beyaz peynir

ara: 2 kuru kayısı, 1 ceviz

öğle: yağsız,fırında alimünyum folyayla pişmiş baharatlı tavuk,yoğurtlu semiz otu salatası,1 dilim tost ekmeği

şimdilik bu kadar akşama ne pişiricem bilmiyorum :)
olucak inş dayanıcammmm :) bütün yağlara bye bye diycem :)

Canım bütün yağlara bye bye dememelisin. :KK20: Bu diyette öyle bir şey söz konusu değil. Her şeyden yiyoruz. Yağlar da vücudumuz için yararlı ve gerekli. Tabii kararında yenirse. Mesela peyniri yağsız demiyor az yağlı veya yağlı yiyorsun. Salatayı yağsız demiyor az yağlı diyor. Az da olsa kullanmalısın.

Bu da bugünkü listem;

07:30ara1 bardak süt
09:00sabah2 dilim uno denge, 2 kk peynir, maydanoz,
10:30ara2 kuru kayısı,1 ceviz
12:30öğlenmercimek yemeği, salata,1 dilim uno denge
15:00ara 1/2 paket form bisküvi
17:00ara2 kuru kayısı
19:00akşam6 kaşık pırasa,1 dilim uno denge, salata
21:00gece1 meyve

İgniscim tam anlamıyla uyuyorsun tebrik ederim. :KK9:

Canım bütün yağlara bye bye dememelisin. :KK20: Bu diyette öyle bir şey söz konusu değil. Her şeyden yiyoruz. Yağlar da vücudumuz için yararlı ve gerekli. Tabii kararında yenirse. Mesela peyniri yağsız demiyor az yağlı veya yağlı yiyorsun. Salatayı yağsız demiyor az yağlı diyor. Az da olsa kullanmalısın.

canım yağ derken kendi vücudumdaki yağlardan bahsetmiştim ben :))

çok sevdim bu konuyu :KK1: ben de başlayayım diyete, 57 kiloyum şöyle bi 50 kilo olayım :KK51: fakat ben ayın 25 inde başlayacağım, o zaman dolunay olacak ve küçülen ay fazında az iştahla kolaylıkla yapacağım. eğer ki ek bilgi eklemek istersen http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-listeleri/507154-muhtesem-diyet-listem.html konu başlığımdan alıntılar yapabilirsin, çay şekeri azaltmak vs. :KK34: kilom iyi ama eccik göbişim insin :KK9:

çok sevdim bu konuyu :KK1: ben de başlayayım diyete, 57 kiloyum şöyle bi 50 kilo olayım :KK51: fakat ben ayın 25 inde başlayacağım, o zaman dolunay olacak ve küçülen ay fazında az iştahla kolaylıkla yapacağım. eğer ki ek bilgi eklemek istersen http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-listeleri/507154-muhtesem-diyet-listem.html konu başlığımdan alıntılar yapabilirsin, çay şekeri azaltmak vs. :KK34: kilom iyi ama eccik göbişim insin :KK9:

Akrepimmm hoş geldin aramıza çok sevindim. :-)

Ne enteresan bilgiler var, ilk defa duyuyorum böyle şeyler, İnceleyeceğim.

tatlım ya ayarladım ama kopyaladığım adresi nereye yapıştırıcağımı anlayamadım :KK43: kusura bakma yeniyim de çözemedim daha :)

O kopyaladığın adresi sık kullanılanlarına da ekle, bundan sonra bütün değiştirmeleri oradan yapacaksın çünkü.
O sitede değiştirince kk'da da otomatik olarak değişiyor.

Nereye yapıştıracaksın?
-kullanıcı kontrol paneline gir
-profili düzenleyi seç
-orada kişisel bilgilere gel
-kan bağışlarının altında, çizelge var.
-çizelgeye yapıştır.

O kopyaladığın adresi sık kullanılanlarına da ekle, bundan sonra bütün değiştirmeleri oradan yapacaksın çünkü.
O sitede değiştirince kk'da da otomatik olarak değişiyor.

Nereye yapıştıracaksın?
-kullanıcı kontrol paneline gir
-profili düzenleyi seç
-orada kişisel bilgilere gel
-kan bağışlarının altında, çizelge var.
-çizelgeye yapıştır.

çook teşekkür ederim canım ama açlık başıma vurdu sanırım beceremedim.şöyle bi yazı çıkıyo;
Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun :)) neyse kalsın napalım tekrar teşekkğr ederim sana da :)

X