Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Kızlar genelde pik günü ve sonraki 2 gün değerlendirin diyorlar.
Pikten sonraki gün hafif çizgi demek yumurtanın çatlaması. O çatlamadan sonra iste 24 saatimiz var. Sonrasında Yumurta işlevini kaybediyor.
Benim sorup öğrendiğim bunlar valla.

Güzel haberlerle inşallah hep beraber 💕
Tatlım ya bi de ne alaka şey duydum, "maydanoz yere gibi şeyleri olası döllenmeden sonra yemeyin"
Belki artık kocakarı huraferleri oluyor, belki saçmala diyeceksiniz ama işte bunu bile riske atmak istemiyor insan.

Tatlım ya bi de ne alaka şey duydum, "maydanoz yere gibi şeyleri olası döllenmeden sonra yemeyin"
Belki artık kocakarı huraferleri oluyor, belki saçmala diyeceksiniz ama işte bunu bile riske atmak istemiyor insan.
Maydonozu bende duymuştum ama suyunu içmeyin falan diyordu bence yumurtlamadan sonra yenilecek tek şey avokado

Öncelikle maxijuno ve krilomun balik yagini kullandim astaksantin olanini kesinlikle tavsiye ederim ondan sonra yumurtlamadan sonrs 1 hafta avokado ceviz bal karisimi yedim ve kizlar birsey diyim mi diyolarla hani 2 gunde 1 iliski falan yalan ben hergun iliskiye girdim neredeyse ama kafamdan çıkarmıştım kendime 3 ay vermiştim sağlıklı beslenicem edicem diye kendimden hic emin değildim hala daha değilim ama benim tek ciddi beni şüphelendiren belirtim gogus dolgunlugum oldu
Meraba avokadoyu her gün mü yediniz? Ben 2 kutu aldım ev avokado doldu😂 ayrıca günde kaç gram inositol alınmalı? Ben 2000 gr alıyorum ama emin değilim bir de Maxijuno pkos için uygun olur mu?

Meraba avokadoyu her gün mü yediniz? Ben 2 kutu aldım ev avokado doldu😂 ayrıca günde kaç gram inositol alınmalı? Ben 2000 gr alıyorum ama emin değilim bir de Maxijuno pkos için uygun olur mu?
Her sabah aç karnına yiyorum canım bende Maxijuno kullanıyorum içeriğinde 2000 di sanırım
Duymuştum sanki pcos içinde kullanılacağini ama siz yine de bakin yanlış yönlendirmek istemem benim amh 1.01 olduğu için kulllanıyorum yumurta kalitesi için doktorumda onayladı

Kızlar 6 gün var erken gebelik yaptım ama baya bekledi 1 saat kadar sonra baktım böyle olmuş …

Eklentiler

• IMG_2554.jpeg
    IMG_2554.jpeg
    240,8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_2552.jpeg
    IMG_2552.jpeg
    133,6 KB · Görüntüleme: 22
Sizler napıyorsunuz sevgili arkadaşlarım haber bekleyen günü yaklaşana belirtisi olan yok mu test filan yapan , atsa da baksak:)

Sizler napıyorsunuz sevgili arkadaşlarım haber bekleyen günü yaklaşana belirtisi olan yok mu test filan yapan , atsa da baksak:)
Ben bu ayı eş geçtim o yüzden belirti de aramıyorum 😂 hiçte bişey yapmadım test falan

Umursanmayan aylar olur derler inşallah sana da ondan olur balım
Bilerek umursamıyorum değil kuzu hsg çekildim yumurtalama değişik oldu oldu mu onu da bilmiyorum%90la pik gösterdi hiçbi yumurtlama belirtim olmadı o yüzden bu ayı es geçtim bide bu ay biraz sağlıksız beslenme oldu kahvaltılarım saatinde olmadı falan o yüzden diğer aylar ve sonrası umudum daha yüksek

Kızlar ben de erken gebelik yaptım ama negatif, adete 3 gün var.😓
Adetim geldiğinde doktorumu arayacağım, aşılamaya başlayacağız. Daha da vakit kaybetmek istemiyorum.

Kızlar 6 gün var erken gebelik yaptım ama baya bekledi 1 saat kadar sonra baktım böyle olmuş …
Kuzum geçen sefer de böyle çok beklemiştin, kuruma çizgisi olmasın bu.
Ben olumsuzu söyleyeyim de bebiş varsa hep beraber sevinelim 😊

Tümmm belirtiler yine her ay olduğu gibi yine var. Kasık ağrısı, meme ağrısı, uç hassasiyeti, uykulu hal...
Ama artık yemez bu bünye. Hamile olmadığımı biliyorum. Vücudum benle dalga geçiyor resmen.

Tümmm belirtiler yine her ay olduğu gibi yine var. Kasık ağrısı, meme ağrısı, uç hassasiyeti, uykulu hal...
Ama artık yemez bu bünye. Hamile olmadığımı biliyorum. Vücudum benle dalga geçiyor resmen.
Evlendikten sonra gerçekten vücudumuzun bizimle alay ettiği konusunda bende böyle düşünüyorum bekarken regl olacağım zaman gram böyle şeyler olmazdı sadece regli gelirdi hemde her ay aynı gün şimdi gerçekten bizimle oyun oynuyor 😒

Kızlar bakar mısınız ovulasyon testlerime 10 Ekim yumurtlama oldu eminim. Sanki 11 ekimde de yumurtlama devam ediyor gibi geldi 12 ekimde ise çatlama olmuş değil mi ? Normalde çift çizgi yani yumurtlama bir gün çıkardı. Ondan merak ettim

Eklentiler

• IMG_6473.jpeg
    IMG_6473.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar bakar mısınız ovulasyon testlerime 10 Ekim yumurtlama oldu eminim. Sanki 11 ekimde de yumurtlama devam ediyor gibi geldi 12 ekimde ise çatlama olmuş değil mi ? Normalde çift çizgi yani yumurtlama bir gün çıkardı. Ondan merak ettim
Tam 12 çatlama olmuş gibi. Çünkü 11i o kadar da silik değil.

X