Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Valla içimden bi ses hep böyle diyor
Bugün birileri benim içimi okumuş… merhaba kızlar adetime 6 gün var bende bugün test yaptım sonuç negatif ama beyaz akıntım var göğüs hassasiyetim var adet ağrıları gibi en çok sabahları başlıyor. Sarı akıntım olurdu geçen aylarda o bu ay yok tek tesellim bu. Herşey Allahtan artık kan testine kaldık

Valla ben hicbirsey yapmayacagim ne test ne kan bu ayda o umutla beklediğim ay değil reglimi bekliyorum 2. Gunu hastaneye gideceğim

Hoşgeldin gruba burda hepimiz böyleyiz

Kızlar ben iyi değilim sanırım gölge mölge görmeye başladım dayanamadım predictor yaptım….

Eklentiler

• 4c0e7d85-9f90-4290-abf1-8b9843ca42eb.jpeg
    74,1 KB · Görüntüleme: 25
  • f47bddd2-65af-490e-ad61-8ef01e6fcc9a.jpeg
    188,4 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_1777.jpeg
    87,5 KB · Görüntüleme: 23
Benim de 29 ameliyattan sonra 1.75 e düştü son bir senedir uğraşıyorum bende Allahım
Benimde pazartesi tam 1 sene olucak kadin doguma randevu aldim tekrar bi hormon testi ve amh degerime bakilmasini isticem bide ultrasonla yumurtalıklarima bakılmasini isteyeceğim ondan sonra surec ne olur bilmiyorum ama hsg falanda çekilmek var aklimda

Hsg tüplerim açık çıktı öneririm kesinlikle çekilmeniz gerekiyor

Evett goruyorum bende
Tuhaf ama yine de kenarda mı olması gereken yerde değil gibi mi bi değişik çizgi…. Neyse seni bekliyorum şimdi zaten bu ay yumurtlamada pikte görmedim. Bu arada 0.1 amh ile doğal gebelik oluyor benim 2.88 ama önemli olan sadece bir tane kaliteli yumurta … bak 7 yıllık evliyim yok ona takılıp moralini bozma

Evet Mfk yöntemini denediniz mi instagram da var Mehmet Fatih hoca

Ona takılmıyorum aslinda cok gördüm burda daha düşükle dogal yolla gebe kalan sadece üzülüyorum oda elimde değil ama bu ay regl oldugumda hastaneye gidicem en azindan hsg cekilim icim rahatlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…