Sağlığıma kavuşmak, kilolardan kurtulmak için Karatay Günlüğüm

Dolmami gonderdigin tarifle pisirdim Miyav_su . Tahmin ettigimden daha lezzetli bir şey oldu.

3 adet dolmayi bir kase yoğurtla birlikte yedim akşam yemeği olarak.

Her zaman gider mi bilmiyorum ama arada değişiklik olarak yapılabilir, misafire gayet rahat çıkarılabilir. Bakalım eşim ne diyecek bu dolmaya..

Şimdi yagli duble kahvemi aldim, kahve tv keyfindeyim..

Oh afiyet olsun beğenmene sevindim

Benimde bugün ki menüm kahvaltıda zeytinyağlı barbunya ,yeşillik 1 çay bardağı kuruyemiş akşam közlenmiş patlıcanlı fırında karnıyarık yanında bol yeşillikli salata şimdi de sade Türk kahvesi içiyorum

Afiyet leptin olsun

Günaydın canım. Geç kalktim bugün, limonlu suyumu iciyorum şimdi. Annemi arayayim da kahvaltiya ona giderim belki.. işlerim var ofise gecsem olur ama tatil moduna girdim gibi :)
Dayanamayıp bugün yine tartildim 80.9 çıktım. İnanamıyorum 5 günde 1.6 kg. direncin düşmesinin faydası olsa gerek çünkü önceden bu kiloyu bir ayda zor veriyordum. Süper hoşuma gitti..

Sagol Canım bende öyle daha kahvaltımı yeni yaptım evet bayram önü insan birden tatilin havasına giriyor çok güzel bir rakam harikasın şöyle yapalım ben diğer topikte yazıyorum fit anneler diyet topiğinde haftanın belli bir günü tartılıyoruz seninle öyle yapalım mı ne dersin sonuçta burası senin günlüğün

Olur neden olmasın.. ben de pazartesi başladım ya tartilip, her pazartesi tartışmayı planlıyorum, tartı günümüz pazartesi olsun o zaman. Arada meraktan tartiliyorum, asıl geçerli kabul edeceğim.

Anneme geldim kahvaltiya ama hiç yiyesim yok.

Biraz yumurta yedim,omlet. Peynir, akşamki dolmadan, kabak dograma, biber domates azar azar atistirdim.

Kahvemi de içip çıktım, tiroid ultrason randevum var.

Tamam Canım uyar yanlız ptesi bayram ben sabah erkenden tartılır atarım buraya resmi afiyet olsun geçmiş olsun benimde yarın adetimin 3. Günü testim var

bugün menüm saat 11.00 zeytinyağlı barbunya ,közlenmiş patlıcan biber, zeytin ve 1 çay bardağı kuruyemiş ,2 dilim kavun glisemik indeksi 65 tatlı niyetine toz şekere eşit akşam yemeği 19.00 menemen ,barbunya ,közlenmiş patlıcan arkadaşda olunca aynı menü oldu mecburen yiyeceğim spor olarak 1 saat Kardio +1 saat ağırlık arada sade Türk kahvesi ve çay içtim su 4 litre

Tamam Canım uyar yanlız ptesi bayram ben sabah erkenden tartılır atarım buraya resmi afiyet olsun geçmiş olsun benimde yarın adetimin 3. Günü testim var

Sağol canım.. Çekildi ultrason ama Dr izinliymis, bayram ertesi ne kaldı. İstediğin zaman at kg bilgini, kv burda yok, kurbanı da bağışladı, o yüzden pek bi bayram telasim olmayacak benim :)

Afiyet olsun. Gi 50 nin ustu tavsiye edilmiyor, kaçamak sayıyorum Maaşallah 4 litre su ben o kadar icemiyorum, hidrosefali hastasiyim. Şant var kafamda ve bir muddettir tam çalışmıyor. Suyu bir anda ve çok miktarda icemiyorum. Yudum yudum ictigim su da 4 litreyi bulmuyor tabii ki.

Bugün reglim olunca tatlı niyetine yedim kavunu zaten mevsimide geçiyordu

Kötünün iyisi diyoruz o zaman.. her halükarda başka bir tatli, çikolata yemekten iyidir.

Bütün gün disardaydim neredeyse.. önce hastaneye sonra alışverişe.. Alınacak şeyleri aldım, yanında bir de bayram çocuklarına sürpriz için alışveriş yaptım. Malum kırtasiye sezonu. 10 tane değişik renklerde üçlü kalem, onlarla aynı renkte 10 tane de silgi aldım. Paketlemek için de simli elişi kaşığı 10 değişik renk, bir de rafya aldım. Eve gelir gelmez hepsini 1 kalem, kalemle aynı renkte bir silgi olarak ayrı ayrı paketledim. Paketleri bonbon şekeri şeklinde iki ucunda rafya ile bağlayarak susledim. Bayramlaşmaya geldiklerinde şeker olarak verilecek çocuklara

Akşam yemegim ise ;

Taze fasulye
5 adet ızgara köfte
Çoban salata
Yoğurt

Çay demleniyor.. Birazdan çay keyfi..

Harikasın ne kadar düşüncelisin maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…