Sağlığıma kavuşmak, kilolardan kurtulmak için Karatay Günlüğüm

Selam..
Bugün akşama kadar disardaydim 5ten sonra ofise girebildim. Girer girmez hindistancevizi yağı ile duble Turk kahvesi yaptım kendime. Bütün gün kahveye hasret kalmistim iyi geldi.

Nedense öğleden sonra acikir gibi oldum. Cebime bir avuç badem almıştım çıkarken, onu yedim.

Akşam eve gelince yemek yapamadim, biraz da kalan yemekleri tuketelim istedim.
Kiymali patlıcan yemeği
Yoğurtlu patlican salatası
Domates
1-2 kaşık da etsiz kurufasulye

Bol patlıcanlı bir öğün oldu ama yapacak birşey yok. Bugün de nasipte bunlar varmış.

Yarın da sabahtan cikicam evden. Kahvaltıyi evde edebilecek miyim bilemiyorum.

Yorgun bi şekilde tv karşısına attım kendimi cayimla birlikte...

Afiyet olsun cnm olsun ne varsa o birazda israftan kacinmak lazim
Bende aksam kalan yogurtlu kabak salatami yedim birazda patlican yemegim vardi gecen gunden kalma ondan yedim aksamda sekersiz nescafe esliginde tv izledim :)

Afiyet olsun Hindistan cevizi yağınız hangi marka

Afiyet olsun cnm olsun ne varsa o birazda israftan kacinmak lazim
Bende aksam kalan yogurtlu kabak salatami yedim birazda patlican yemegim vardi gecen gunden kalma ondan yedim aksamda sekersiz nescafe esliginde tv izledim :)

Afiyet olsun canım. Yalnız mumkun olduğunca turk kahvesi ya da filtre kahve içmenin tavsiye ederim. Nescafe işlenmiş kahve olduğundan tercih etmiyoruz

Afiyet olsun Hindistan cevizi yağınız hangi marka
Lifeco organik olması lazım, watsonstan almıştım indirim zamanı.

Gunaayydiinn...

81.5 çıktım ya degmeyin keyfime. 2 günde 1 kilo eksik süper. Tabi bu giden ekmek yenilen gunlerde vücudun tuttuğu su. Ama olsun 1 kilo eksik gormek super..

Kahvaltı edemeden çıktım evden. Yanıma limonlu suyumu ve bir salatalık aldım. Salatalığı yedim, limonlu suyumu da iciyorum. Duruşmayı halledeyim kahvaltı ondan sonra artık..

Cnm
Cnm islenmis kahve anladim ama filtre kahve ztn icemiyorum turk kahvesinide okdr sık icemiyorum tek icebildigim nescafe
O deddigin yag guzelse bende alayim gittigimde cnm varsa eger..

Gunaydin cnm afiyet olsun

Kahvaltim:2 yumurtadan yapilmis omlet ceyregini yemedim 4 boldum 3 parcasini yedim
10 adet cekirdegi cikarilmis bharatli yesil zeytin
3adet kucuk tursuluk salata kadar ufak salatalik
2adet domates
1adet sade maden suyu

Cnm

Cnm islenmis kahve anladim ama filtre kahve ztn icemiyorum turk kahvesinide okdr sık icemiyorum tek icebildigim nescafe
O deddigin yag guzelse bende alayim gittigimde cnm varsa eger..

İşlenmiş işte fabrikasyon, instant kahve yani nescafe.. Karatay uygun olan işlenmiş olmayan yani sadece kahve çekirdeğinin ogutulmesiyle elde edilen kahveler. Bu kahveler ciddi antioksidandir. Bizim için en ulaşılabilir olanı Turk kahvesi. Onceden ben de fazla icmezdim, her gün en az iki nescafe icerdim. Şimdi günde 2-3 nescafe fincanı sade Turk kahvesi iciyorum.

Hindistan cevizi yağı zeytinyağı ve tereyağı gibi kıymetli bir yağ. Ben onun aromasiyla kahveyi çok sevdim. Kişiden kişiye değişir tabi damak tadı.

Kahvaltim:2 yumurtadan yapilmis omlet ceyregini yemedim 4 boldum 3 parcasini yedim
10 adet cekirdegi cikarilmis bharatli yesil zeytin
3adet kucuk tursuluk salata kadar ufak salatalik
2adet domates
1adet sade maden suyu

Afiyet leptin olsun canim..

Yumurtayı özellikle mi yemedim doyduğun için mi? Doyduysan sorun yok ama özellikle yemediysen yeseydin keşke.

Ben de şimdi kahvaltı ediyorum. Bitireyim yazicam yediklerimi

Sabah evden çıkmadan limonlu suyumu hazırladım şişeye, iki yudum da zeytinyağı ictim.
Arabada bir salatalık ile limonlu su
Önce duruşmami hallettin sonra da her zaman gittigimiz pastaneye gidip kendime kahvaltı hazirlattim. Marketten de kayısı ceviz çiğ fındık karışımı aldım.

Kahvaltıda ;
2 yumurtadan beyaz peynirli omlet
15 zeytin
Beyaz peynir
Kaşar peynir
Domates ,salata
Kayısı fındık ceviz (toplam 70 gr lık paket)

Zaten saat öğlen oldu. İkisi bir arada gibi oldu bugün ama ne yapalım önce iş
Unutmadan seker ilacı ile k2 mi icersem bu öğün tamamdır..

Teşekkürler Canım

Saol cnm dikkate alicam damla sakizi alip kahveyi ole yapsam nasil olur onun aramosina bayiliuorumda

Afiyet leptin olsun canim..

Yumurtayı özellikle mi yemedim doyduğun için mi? Doyduysan sorun yok ama özellikle yemediysen yeseydin keşke.

Ben de şimdi kahvaltı ediyorum. Bitireyim yazicam yediklerimi
Doymasaydim yerim emin ol cnm
Doydugum icin yemedim kaldi onuda oglen yerim aksamada bisi yemicem zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…