Sağlığıma kavuşmak, kilolardan kurtulmak için Karatay Günlüğüm

Sağol canım.. Çekildi ultrason ama Dr izinliymis, bayram ertesi ne kaldı. İstediğin zaman at kg bilgini, kv burda yok, kurbanı da bağışladı, o yüzden pek bi bayram telasim olmayacak benim :)

Afiyet olsun. Gi 50 nin ustu tavsiye edilmiyor, kaçamak sayıyorum :KK66: Maaşallah 4 litre su ben o kadar icemiyorum, hidrosefali hastasiyim. Şant var kafamda ve bir muddettir tam çalışmıyor. Suyu bir anda ve çok miktarda icemiyorum. Yudum yudum ictigim su da 4 litreyi bulmuyor tabii ki.

Kötünün iyisi diyoruz o zaman.. :KK66: her halükarda başka bir tatli, çikolata yemekten iyidir.
Geçmiş olsun rabbim şifa versin bende dükkanda olucam Bayram'ın ilk günü sabah gitmeden atarım ben bu yaz kavun yemedim o yüzden yedim ve sezonu kapattım Canım

Geçmiş olsun rabbim şifa versin bende dükkanda olucam Bayram'ın ilk günü sabah gitmeden atarım ben bu yaz kavun yemedim o yüzden yedim ve sezonu kapattım Canım

Sağol canım, ne yapalım hastalık da sağlık da bizler için... Tamam canım sonuçta nefis bu hepimizin canı cekebiliyor, o da bir nimet sonuçta. :) Arada tarzlarına bakacağız tabii ki :KK66:

Akşam son dakika karar vererek Kemer'de rezervasyon yaptırdık :) Yarın akşam yola çıkıyoruz. Dolayısıyla ben bildirimi yarın yapicam. Varır varmaz tartı aramak, artı kendi tarafından başka tartıda tartilmak pek akıl karı değil.

Sabah kahvaltıda;
Peynir
Zeytin
Salatalık
Melemen
Yoğurtlu kırmızı biber yedim

o_Oo_O itiraf ediyorum o_Oo_O
Bir tatlı kaşığı da sokella yedim :KK43: Aslında normalde ne alırım ne yerim ama bayramda kuzenler gelir diye almıştım.

Sağol canım, ne yapalım hastalık da sağlık da bizler için... Tamam canım sonuçta nefis bu hepimizin canı cekebiliyor, o da bir nimet sonuçta. :) Arada tarzlarına bakacağız tabii ki :KK66:
Bugün için doktorum randevum vardı sanırım hararet yaptı Canım dünden baya sıktım kendimi şükür birşey çıkmadı kilo ile birlikte hepsi düzene girmiş

Akşam son dakika karar vererek Kemer'de rezervasyon yaptırdık :) Yarın akşam yola çıkıyoruz. Dolayısıyla ben bildirimi yarın yapicam. Varır varmaz tartı aramak, artı kendi tarafından başka tartıda tartilmak pek akıl karı değil.

Sabah kahvaltıda;
Peynir
Zeytin
Salatalık
Melemen
Yoğurtlu kırmızı biber yedim

o_Oo_O itiraf ediyorum o_Oo_O
Bir tatlı kaşığı da sokella yedim :KK43: Aslında normalde ne alırım ne yerim ama bayramda kuzenler gelir diye almıştım.
Afiyet olsun Canım Bencede doğru karar vermişsin tartı olayına reglin mi yaklaşıyor Canım sana tavsiyem gerisini yememek için çöpe at iyi tatiller iyi gezmeler

Afiyet olsun Canım Bencede doğru karar vermişsin tartı olayına reglin mi yaklaşıyor Canım sana tavsiyem gerisini yememek için çöpe at iyi tatiller iyi gezmeler

Merak etme canım eşim ve kardeşim yarısını yedi :) yarısını akşama yarın hallederler, bana kalmaz :KK70:

Bugünki menüm erken ama olsun hastaneye gittiğim için gec oldu arkadaşımda yaptım saat 12.00 : zeytin ,ceviz ,sucuklu omlet ,domates şekersiz çay ve Türk kahvesi akşam yemeği eşim geliceği saat 20.00 : zeytinyağlı domatesli taze bamya ,Menemen ve yeşillik sonra maden suyu ve Türk kahvesi içerim leptinin için 8 saat geçmiş oluyor

Aynen canım geç kahvaltı ama en azından aralıklar yeterli. Afiyet olsun..

Ben de aksamdan kalan taze fasulye, yoğurtlu közlenmiş biber, domates,salata,sogan sogus, küçük bir kase de yoğurt yedim.. bir muddet sonra çay keyfi :KK66:
İyi geceler..

Aynen canım geç kahvaltı ama en azından aralıklar yeterli. Afiyet olsun..

Ben de aksamdan kalan taze fasulye, yoğurtlu közlenmiş biber, domates,salata,sogan sogus, küçük bir kase de yoğurt yedim.. bir muddet sonra çay keyfi :KK66:
İyi geceler..
Afiyet olsun Canım Çarşamba'dan bu yana -700 gr şükür Bayram'dan sonra 70 kg görmek istiyorum iyi geceler

Ben tartı resmini atarım buraya istersen sende at tartı resmini uyarsa şimdi atayım mı yarın mı atayım

Günaydın.. Dün gündüz alışverişe çıktım, yoruldum herhalde bir baş ağrısı akşam.. alışverişten anneme gidip az bir yardım edeyim dedim, duramadim.. iki adımlık yola arabayla biraktirdim kendimi. Eve gelip bir uyumusum 9 da eşim geldi uyandım. Yemeği de onunla yedim. Yapacak isim olmasına rağmen kafayı kaldiramadim. Şimdi daha iyiyim şükür..

Sabah kalktim ilk işim tartışmak oldu. Gozlerime inanamıyorum. 80.3 olmuşum. 82.5 ile başladım. -2.2 kg. Bu benim için çok büyük bir şey.. haftada -500 oldu mu seviniyordum önceden. Çok mutlu oldum çok..

Sevgili kocam kahvaltıda kanıma girdi. Ben gidip poğaça alayim dedi aa dedim. 10-15 dk durdu ben gidip alayim dedi :KK70: E aldı geldi. Tatlı olsa bir şey değil de tuzlu hamura zaafim var. Yumurta hariç kahvaltı artı 2 poğaça yedim :KK43: hadi bunu haftanın odulu desem, gece de yola çıkıyoruz, tatilde biraz esnetme durumu zaten olacak.. bayram ertesine almadan gelsem iyidir diyorum şimdiden.hos açık büfe olacak kendime gore şeyler severim yine. Ama arada ufak tefek Karatay dışında şeyler de gider :p

Kahvaltı ettim ama çay su vs. Sabahki kg çıkmaz şimdi. Unuttum çekmeyi. Hataya inşallah ben de çekip eklerim.

Günaydın.. Dün gündüz alışverişe çıktım, yoruldum herhalde bir baş ağrısı akşam.. alışverişten anneme gidip az bir yardım edeyim dedim, duramadim.. iki adımlık yola arabayla biraktirdim kendimi. Eve gelip bir uyumusum 9 da eşim geldi uyandım. Yemeği de onunla yedim. Yapacak isim olmasına rağmen kafayı kaldiramadim. Şimdi daha iyiyim şükür..

Sabah kalktim ilk işim tartışmak oldu. Gozlerime inanamıyorum. 80.3 olmuşum. 82.5 ile başladım. -2.2 kg. Bu benim için çok büyük bir şey.. haftada -500 oldu mu seviniyordum önceden. Çok mutlu oldum çok..

Sevgili kocam kahvaltıda kanıma girdi. Ben gidip poğaça alayim dedi aa dedim. 10-15 dk durdu ben gidip alayim dedi :KK70: E aldı geldi. Tatlı olsa bir şey değil de tuzlu hamura zaafim var. Yumurta hariç kahvaltı artı 2 poğaça yedim :KK43: hadi bunu haftanın odulu desem, gece de yola çıkıyoruz, tatilde biraz esnetme durumu zaten olacak.. bayram ertesine almadan gelsem iyidir diyorum şimdiden.hos açık büfe olacak kendime gore şeyler severim yine. Ama arada ufak tefek Karatay dışında şeyler de gider :p
Çok güzel bir rakam Canım harikasın dediğin gibi bayramda öyle ol ama bayram dönüşü seni sıkı bir şekilde bekliyorum ona göre ah şu eşler yok mu benimki Allah'dan kendine göre alıyor ve artık teklif bile etmiyor

image.jpeg
benim kilom şuan bu istersen bunu baz alalım birlikte başlama kilosu olarak

Eki Görüntüle 1884254 benim kilom şuan bu istersen bunu baz alalım birlikte başlama kilosu olarak

Tamam.. hakikaten görsel daha etkili gözüküyor, tuttum bu tartı fotosu fikrini. Ahh ben de gorsem o 71 i :KK70: onu gorsem zaten üniversite yillarını gormus olucam..
Tatil sonrası kendimi 5 eylülden seni 12 eylülden bekliycem o zaman. Zaten listeyi yazınca teyitlesiriz. :KK66:

X