Sağlığıma kavuşmak, kilolardan kurtulmak için Karatay Günlüğüm

Malesef doğruyu söylüyorsun gezmene ve stres atmana sevindim yazdıklarından anlıyorum çok güzel enerji depolamışsın Canım harikasın

Günaydın, güne -800 gr ile başladım. Yediğim unlu şeylerin ve reglin şişliği inmeye başlamış olmalı.
Kahvaltı ediyorum şimdi.
Peynir,zeytin,kavurmali yumurta,domates,biber,biber sosu.

Günaydın, güne -800 gr ile başladım. Yediğim unlu şeylerin ve reglin şişliği inmeye başlamış olmalı.
Kahvaltı ediyorum şimdi.
Peynir,zeytin,kavurmali yumurta,domates,biber,biber sosu.
Günaydın Canım bende kahvaltı ediyorum evdeyim dükkanda eşim var önce yürüyüş sonrada salonda spor yapıcam afiyet bol leptinin olsun

ah ah benim eşimde aynısı çok kilo aldık ikimizde sırf bu yüzden. evlendikten sonra bütün yemek düzenim gitti. oysa ben de karataycıydım bir zamanlar.

Benimki epey bir yola geldi canım. Darısı başına.. Ama iş sende bitiyor, sen ne pişirirsen eşin onu yiyecek sonuçta. Dışarda bile yesek tercihlerimiz değişti. Hadi çorbacıya gidelim, pide yemeyelim ızgara olsun vs vs diyerek yönlendirdim hep. Artık kendi diyor çorbacıya gidelim diye..

Tüp bebek tedavisi de şişkinlik yapıyor. ilaçlardan iştah açılıyor. sende durumlar nasıl. ne aşamadasın? benim bir denemem var. gelişme durduğu için ilaçla düşük yaptım. iki tane de dondurulmuş embriyom var. kuzucuklarım ben bekliyorlar.

Bende bugün ki menümü yazayım eve gidince yemek hazırlığım olucak sabah saat 10.00:avakodolu domates ezmesi ,sumaklı ,limonlu Kaya tuzlu ,kabak çekirdeği çiğ ,zeytin ,limonlu maydonoz ve salatalık spor öncesi sade Türk kahvesi ,15.00 1 salkım üzüm glisemik indeksi 25 ,yani kaçamak değil yanında maden suyu spor hocam ikram etti akşam 20.00 bulur fırında patlıcan kebabı yanında bol yeşillikli salata 3 litre su tükettim Yatıncaya kadar 4 lt bulur ,yemekten sonra çay ,maden suyu olur en fazla spor olarak 3 saat yürüyüş ,2 saat ağırlık taydin

Tüp bebek tedavisi boyunca tam beş kilo aldım inanır mısın nasıl oldu anlamadım. Bir hafta sonra bebişleri alacağım inşallah canım. Sen ne zaman alacaksın?

Hem de ne şişkinlik 5 kilo aldım sorma haftaya transferim var inşallah. Senin kısmetse ne zaman?

Karatay ile hiç vermedim çünkü kilom zaten normaldi :) Karatayı normal yemek düzenim olarak kullanıyordum. Ama ne zaman bıraktım tam 15 kilo aldım
Hayat düzenin olduğunda bırakmasaydın keşke kendiside diyor diyet değil sağlıklı beslenme diye Canım birde bırakanlar hep sabit kilosunda kaldı burada birkaç kişi öyleydi senin niye böyle oldu ki anlamadım

Çünkü evlendim ve eşimin yemek düzeni ve alışkanlıkları çok farklıydı ben de ona uydum işte sonuç

Canım benim eşimde aynı benim gibiydi taydin depiştirmiş benimki bana uydu şükür sende taydin gibi yapsan olmaz mı şuan devam ediyor musun
eşimle konuştuk O da kilosundan rahatsız ama ekmeği çok seviyor akşam dokuzda sıcak pide getirip yiyebiliyor sorma. ben daha katı davranacağım artık ona da kızacağım napalım.

eşimle konuştuk O da kilosundan rahatsız ama ekmeği çok seviyor akşam dokuzda sıcak pide getirip yiyebiliyor sorma. ben daha katı davranacağım artık ona da kızacağım napalım.
Bencede Canım önemli olan başlamak ve kız ona gerisi gelir inşallah eve pirinç ,makarna vb gıdalar alma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…