...Sadece Ceza Verilen Mesajlar ...1...

cnm kusura bakmayın eve bir geldim dayımn kızı bilgisayrda ve kadınalr kulübnde turluyor bende çıkış demem hiç yaz aklına ne gelirse kusura bakmayın özür dilerim onun adına...

şşşttt gurbiş bana göre bişeyin yoktur dimi lem, şişkoyum ya o bakımdan :roflol:

şşşttt gurbiş bana göre bişeyin yoktur dimi lem, şişkoyum ya o bakımdan :roflol:
way anasını iboş.....
anne mi oldun len senağlama
Allah bağişlasin dombilim çok yakışmıştır annelik sana eminim senağlama
benim yok ama anneminkilerden eklerim 3-5 şey :roflol:

Allah belanı vermesin Kermit pisliği. Benden ve Krocandan çarptığın perfimlerin yerine en güzel cicilerinden birkaç tane gönderceksin bana, valla gebertirim. Cümle aleme rezil ederim seni.

38-40 beden olsun piliz. Kargo parasıda vermem. Bunların hepsini kabul edersen anca öyle affederim seni tamam mı len:mymeka:

endişelenme umarım duyarız canım sen ilaçlarını aksatmadan kullan gelincede beni bul beraber kalp atışı dinleyelim :)

evet kızlarr şimdi tarihe geçicek bir dans sitilimi size gösterim ve yanındada bugünki giydiğim kıyafetimmm..biraz kilo aldıım kusuruma bakmassınız artıkk işte aşktan deliriveren BELİNAY_MERVENİZİN haliii:) bu dansım sizler içinnn :)

evet cannnarim cigerlerim
süper bi gazetecilik olayiyla daha karsinizdayim
hic bi masraftan kacinmayarak aylardir arastirdim sorusturdum tam 15 ulke gezdim ve sonunda tca kod adli tatlicadiarzu belasinin sevgili listesini tamamladim
sizlerle paylasmaktan da buyuk sevinc duyuyorum
buyurunuz uyruklariyla beraber tcanin sevgililerinin isimleri;

Cek Cumhuriyeti................Tutsiki Yancek

Rusya.....................Alexandir Siksallandir

Belarus...................Ivan Divandelen

Almanya.................Hasgöte Eller

Portekiz..................Domalana Kortez

Yunanistan.............Dimitris Pipisipis

Italya.......................Sikenbeni Bellimi

Japonya.................Oramakoma Buramako

Suudi Arabistan....Elamdan Mahrum

Cin.........................Coksoktun Cek

BAE.......................Elhabibi Göttabibi

Türkiye..................Refik Koralttan

bi Türkiye daha .............. Fenasi Kerim

şokedici bayiltici haberlerim devam edicek
beni izleyin anacım

bende biliyorum bazılarnı

Suudi Arabistan... Abdulrezzak El Tassak
Italya ...........Sikicilli

bunlar en büyük aşk yaşadıkları

ne dityosun sen yaaaaaaaaaa bu konuları ben açıyorum sana noluyo yaaaaaaaa):):):):)):):):):):):):):):):):):):):):)

saol şekerim.ya tredibil mısın nesin ya bır git ya senle mı uğrasıcam ya.kızlar sunu atalım ya.meslektasım olarka utanıyorum senden terbiyesiz.

Arkadaşlar Merhaba Köpekleri çok seven biriyimdir ve bir sürüde köpeğim vardır

ve bir site oluşturduk fakat yeni olduğu için çok fazla şey yok gün gün büyümeye çalışıyoruz sizde ilgilenir ve petlerinizi yada başkalarının bilmediği konuları paylaşır mısınız?_? kaydirigubbakcemile5

petlerinizle olan anılarınızı yada belkide başınızdan geçe iyi kötü olayları paylaşmanızı istiyorum cokacimcoook

hihoyyythihoyyythihoyyyt

once bilmeyenlere anlatayim
swinger lik es degistirmektir partnerler birbirlerinin eslerini degistirirler ve zorla olan bir sey degil
yani burada ay igrenc Allah sasirtmis diyenlere sunu diyecegim
size giren veya cikan yok
bu tur insanlar kocaniza asilmaz daha ne istiyorsunuz
kendi gibi insanlarla takliliyorlar!

hakli oldugun konular da var yanlis olanlar da
evet burada her sey tabu
buradaki erkeklerin %90'i ilk cinselliklerini hayat kadinlari, travestiler ve ESEK lerle yasiyorlar
cunku eger sevgilileriyle sevisirlerse o kiz kirlenmis olur
zaten mahallede bunu duyan erkekler kiza sirayla tecavuz ederler
hakim eger kadin bakire degilse, dulsa, cantasinda prezervatif tasiyorsa AGIR TAHRIK indirimi uyguluyor
ben askili bluz, cekici bir elbise veya etek giyemem
cunku esime p....enk derler otobuste metroda ellerler hata tenhada yakalarlarsa tecavuz ederler
buralara kadar haklisin

bunlar duzelsin biz de isteriz ama
es degistirmek istemiyoruz

ama!
medeniyetle swinger olmanin alakasi yok
ben yabancilarla calisiyorum her milletten insanlar ile
evet onlar rahat ve istediklerini yasiyorlar
ama onlarda da ahlak namus kavramlari var
ayrica onlar kendileri gibi es degistirmeyenlere sizin gibi alay etmiyorlar
bana hic medeniyet bu demeyin
ne yaparsaniz yapin ama yapmayanlarla boyle tavirli konusamazsiniz
buradaki kizlari da yabancilar boyle diye kandirmayin
ben hic bir yabancida tek esli misin namus ahlak sacma sapan kurallardir aha aha
tavrini gormedim!!!
bana da sizin gibi gozune far sikilmis tavsan gibi bakmiyorlar

Turkiye de de var swinger club lar
girin itiraf.com a insanlar anlatip duruyor
biz onlarin clublerini basip namussuzlar demiyoruz ki
istediginizi yapin ama isinde ekmek parasi kazanan kocalarimiza yamanmayin
en azindan swinger siniz da bizim gibi normal ailelerden uzak duruyorsunuz
bu da bir basari

biz tek esliyiz buradaki kadinlar
cok da mutluyuz
kendi duygularimizi bastirmiyoruz sandiginiz gibi
ne gece koclaramizla sevisirken gozlerimizi kapatip baskasini dusunuyoruz
ne kocalarimizi gizli gizli aldatmak icin firsak kolluyoruz
insanin sevdigi insanla sevismesi vücudunun degil ruhunun butunlesmesidir

bu kadar uzun acik acik anlattim ama bu yazdiklarimi anlayacak kapasitede cok fazla insan yok maalesef yine de yazdim

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar az yüksekten uçarsan, düstügün zaman o kadar az incinirsin.

vaaaa coh uzuldum viy viy viy gurbaaan hebele nettin gari:roflol::roflol::roflol::roflol:
(senin egitim ve kultur seviyen belli oldugu icin anlayacagin dilde yaziyorum)

Yat dedi yattım, aç dedi açtım, aletini çıkarıp soktu, işini bitirdiğinde kan gelmeye başladı, çok korkmuş ve acı çekiyordum; çünkü ilk kez diş çektiriyordum!

Her gün ağzına al, okşarcasına dudaklarının arasında gezdir, zevkin doruklarına ulaştığında daha da hızlan ve sonra macunu tükür, firçayı temizle diş sağlığına dikkat et.

İki uzaylı benzin istasyonuna gitmişler, biri benzin pompasını tutmuş dötüne sokmuş, diğeri ona şaşkın bir bakışla: "Bu yaptığın normal mi?"demiş. Diğeri ise:"Hayır kurşunsuz.".demiş.

Kocamandı, elimde tam olarak tutamıyordum, çok büyüktü, aşağı yukarı salladım tam fışkıracakken ağzıma dayayıp hepsini içtim coca-cola yı çok seviyorum.

Baba der ki:"Oğlum müjde sana iş buldum." Çocuk heyecanlanır:"Ne işi baba?" Baba cevaplar:"Aşağıdaki büfede yedigün vereceksin."

Bütün gece uğraştım bir türlü delinmedi, o kadar zorladım bana mısın demedi, sabret sevgilim şimdi olacak OOOOhhhhh, delindi, kulaklarına takabilirsin küpeni.

Sen sen ol kapı önünde aşk yapma, aşkın gözü kördür ama komşununki asla.

Cep telefonunuzun daha iyi çekmesi için dik pozisyonda üzerine oturunuz, biz buna "Cep To Göt" diyoruz. "Cep to Göt" .... da vardır. Belki birgün başkalarıda bu uygulamaya başlar, ne dersiniz hoş olmaz mı?

Dereceye girmek için çok çalıştı; ama hasta oldu derece ona girdi.

Dünyada iki şeyi sevdim; seni ve gülü, gülü sevdim dikeni battı, seni sevdim götün kalktı.

Elleriyle beyaz vücuduma ellediler, dudaklarıyla emdiler, ateşleriyle yaktılar, bilmem ne istediler benim gibi sigaradan.

Ey dağları taşları her şeyi yaratan rabbim, her şeye bir güzellik ayrı bir tat insanlara akıl, mantık, zeka dağıtırken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun?

Ah kızım ah! Ben ne salağım; seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. Üzülme anneciğim, ben hepsine verdim.

Boynuma sürterek göğüslerinin arasından, aşağıya, kalçamın yanına kadar getirip, yuvasına oturttum, çıkan şılak sesi bana güven veriyordu, sende emniyet kemeri tak

Devlet'i Osmani Ali'de terfi'i temayuzilim irfan ile olmaz .Ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak medeni haz ,ya da olacak delikle temas.

Sen bir afytabey-i yektasın darende deliksiz. ben o deliğin matkab-ı ihtiyaçtan kemiksiz.

Niyetim açizane-i taciz etmek değil ; bilakis efkar-ı umumede Naçizane bir sikiş teklifidir.Vereceğiniz her müspet cevap harabe-i sikimin dermanı olacaktır.

Adamın biri araba almak için galeriye gitmiş,, alamayınca kan kaybından ölmüş.

Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar.

Güçlü kolları ile beni koltuğa oturttu, üstüme abandı, eline aldığı kocaman aletini ağzıma soktu, çok canım yandı ve ağzımdan kanlar akıyordu; ama çürük dişimi sonunda çekmişti.

Yürü bire ehli deve endamını göreyim, sensiz geçen günlerin ecdadını zikeyim, ben mecnun muyum ki bir _m için çöllere düşeyim. Leyla'yı da zikeyim seni de zikeyim.

Erkekler araba gibidir. Dikkat etmezsen altında kalırsın.

Galata kulesinden attım fesimi.Eyyy fani insaf et değdireyim tepesini.Değdirirsem tepesini itelemem gerisini. İtelersem gerisini, keserim nefesini.

Üfff yavrum, anam, yalarım, yutarım, döşerim.. Sayın abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu Telsim 'in motivasyon mesajidir, biz buna cep-to taciz diyoruz. Belki başkaları da bu uygulamaya başlar ha ne dersiniz fena olmaz değil mi?

Aslı'yı sevdi KEREM . Aslı için dağları delerim dedi KEREM. Aslı vermedi bir kerem Ben böyle aşkı sikerem :))

Ey Fuzuli bir _m için düştün gurbete _m derindir _m serindir sefa verir millete. Ye kebabı iç şarabı vur karpuz gibi göte sen bu kafayla sikime gidersin cennete.

Temel ile Dursun Trabzonda KAZI yapıyorlarmış. Kaz ölmüs.

Bütün bisikletlere bindim, Bisan a binemedim..

En iyi motor kadınınkidir. Çünki her pistona uyum sağlar kendinden yağlamalıdır.Ve her ay düzenli olarak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…