Sadakatsiz sevgili konusunda yardima ihtiyacim var

Yok ne kusuru. Ben onun yerine utaniyorum vAllah. Birde diyorum kendime kac yilini boyle biri icin mi harcadim yani. Dogru soyluyorsun, nasil taniyamamisim. Adam da etrafinda saygin biri, gel gor ki nasil ilgi alanlari var.

Ne demek, kaç yilini? 20 yasinda sen 33 yasindaki bir adam ilemi beraberdin? Ki buda en iyimser düsünce. Yas 17den itibarenden olabilir.

33 yasindaki adam, 20 yasindaki cocuk ile beraber olmasi zaten pek iyi bisey degil.

Tiktok hesabı olan adamdan direkt soğurum. Ben istek atınca kabul etmeyen adama buz keserim. Birde başka kadınlar la flörtleşen adamdan ayrılırım. Ayrıca size ne öğretmenmiş yok açıkmış. Siz o sevgiliniz olan kart zamparadan yakanızı kurtarmaya bakın!

Tiktok hesabi olmasına mı kusayim

Iliski yaşadığınızı yazmışsınız ama sizi küçük çocuk gibi azarlamış ve terbiye etmeye kalkismis buna mi kizayim

Sizin bir başkasının giyimine karışıp saçmalayan yorumlar yapmanıza mi saydırayim.

Konu neden tutsam elimde kalacak... susuyorum

Bosanin dememimizi istemesin.

O zaman evlenmeyin.

Ayrılın.

Soyledim. Guya kendisi yazmamis...

Tıktok kullanan kocaman bı herif. Sogumussaniz ayrılın çok mu çirkin ve aptal buluyosunuz kendinizi gencsiniz citirsiniz bulun nitelikli birini kendinize allasen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…