Sadakatsiz sevgili konusunda yardima ihtiyacim var

Canım herkes hemen doğru adamı bulamıyor zaman zaman hatalara düşüyoruz ama tekrar etmemek gerekir.. Önemli olan bu..Canını sıkma.. Ayrıca dediğim gibi zaten o adam senin için çok büyük..
Sandim ki askin yasi olmaz. Yanilmisim. Allah razi olsun gercekten Tavsiyelere ihtiyacim vardi, utandigim icin kimseyle paylasamadim.

Ilk iliskimdi ve gercekten ben onun yerine utaniyorum. Birde babamlarla tanismak istiyordu, cocuk evlilik hayali kuruyordu..
İyi ki tanıştırmamışsınız. Bir de yaşa takıldım. Neden 30lu yaşlarında birini tercih ettiniz? Genceciksiniz. Büyük yaş farklarının sorun olduğunu düşünüyorum ben.

İyi ki tanıştırmamışsınız. Bir de yaşa takıldım. Neden 30lu yaşlarında birini tercih ettiniz? Genceciksiniz. Büyük yaş farklarının sorun olduğunu düşünüyorum ben.
Asik oldum cunku. Bana yansittigi adama asik oldugum icin dusundum ki sorun olmaz... Sorun olsa bile boyle bir sorunla karsilasacagimi bilmezdim.

Yas ile TikTok arasindaki iliski ne? Belli platformlarda bas gostermek icin belli bir yas araliginda mi olmak gerekiyor?

Hahahahhahahah 35 yaşında TikTok kullanan adama laf edemeyeceğim, 50 yaşındaki babamın bile o uygulamada hesabı var (neyse ki bir şey paylaşmıyor ve yorum atmıyor).
Sevgilinizin beden eğitimi öğretmeni falan mı? Kadınlara, hem de absürt yorumlarla yürümüyor, koşuyor resmen.
Size geleyim: 22'ye 35 yaş hiç de uyumlu değil. Taze kanlı birini hal ediyorsunuz.

Genc diye mi el ustunde tutacak? Yasitiyle birlikte olsa her sey mustehak demek ki sevgilisine. Zihniyetinize bayildim.

Şu tiktok öyle berbat bi yerki her ... var. Üye olmadım indirmedim bile ama arada karsıma cıktıklarına göre söylüyorum ki izleyen hakkında da hos şeyler düsünmem.
şimdi böyle şöyle birilerini takip etmissin , yorum atmissin dersen işte biliyodum böyle olcagını herseyı kurcalıyacagını felan filan deyip seninlede bir güzel tartisip kendince haklı cıkar.

35 yaşında adamın tiktok hesabı neden olmasın? Herkes buna takılmış nedense.
Tiktok erkekler için cennet cennett, ellerini atsalar hatun kaynıyor. Ee adam niye üye olmasın ki.
Tatlım sana gelecek olursak daha çok ufaksın, kendi yaşıtlarınla takılsan daha iyi olur senin için.

peki bu sizi ilgilendirir mi ?

Ne alakası var ya?
Olgun olması gerek demek istedim yaşına göre
Hersey müstahhak ne ?
Lafı çarpıtma

"El ustune tutmasi gerek" demenden anlasiliyor zaten ne demek istedigin. Her sey ortada. Carpitilacak bir sey mi var?

Öncelikle 22 yaşındaki birinin kendisinden 13 yaş büyük sevgilisinin olması bana hiç normal gelmiyor. Adam tam bir abaza tiktok yüklemesinin tek amacı da bu. Sadakatsizliğine rağmen ayrılmamanız o kadar büyük bir hata ki ayrılmak için bir saniye bile düşünmemeniz gerekirdi

"El ustune tutmasi gerek" demenden anlasiliyor zaten ne demek istedigin. Her sey ortada. Carpitilacak bir sey mi var?
Sen iyi misin?
Yaş farkı olduğu için aralarında adam olgun olmalı genç sevgilisinin kıymetini bilmeli demek istedim
Bunda ne var?
Tecrübeli adam tabiki el üstünde tutmalı
Bu demek değil aynı yaşta olursa kıymet vermesğn
Keşke bütün erkekler eşlerine sevgililerine değer verse zaten konu bu mu
Alla alla ya
Cımbızla çekip polemik yaratıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…