Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

sana da benim gibi çevrendekiler kilo al diyee baskı yapıp psikolojini bozuyolarmı cnmboshayallersmile boyum 1/70 kilom 45 sankii somaliden gelmişimm gibi davranıyolar yaaa:bbo:

o baskıyı ben de görüyorum canım boyum 1.67 kilom genelde 44, geçenlerde 46ya çıktı kutlama yapılcaktı nerdeysekaydirigubbakcemile3 ama merak ettim tartıldım 45e düşmüşüm yakında 43e kadar düşerim yazın böyle oluyo:bbo:
bugün 2. bardağı içiçem kızlar akşam olsa da içsem diye bekliyorumhihoyyyt

sana da benim gibi çevrendekiler kilo al diyee baskı yapıp psikolojini bozuyolarmı cnmboshayallersmile boyum 1/70 kilom 45 sankii somaliden gelmişimm gibi davranıyolar yaaa:bbo:

baskı olmazmı hiç canım yaaa yakındada düğünüm var. şuan herkesin gündeminde benim düğüne kadar kilo alıp alamayacağım varrr senağlama sinir oluyorum aynenn.... benim boyum 1,68 kilo 50........

evet bayadır yoktun. öncelikle hoşgeldin canım gelişmelere sevindim.. işede başlamışsın. ona daha çok sevindim

Kızlarrr bişeyy sorucamm şimdi aklıma geldiii... şimdi bu mayalı sütt sadece benim saçıma etki etmedii yaaa bunu günde 1 kere deilde 2 kere içsem sizce nasıl olurr??? yanii bi zararı olurmu sizcee??? aranızda günde 2 kere içen varmıkii?

hadi yaaaa o kadar mııı canım benim çokkk üzldüm yaa
evet beni çok dışlıyolar bütün haksızlıkları yapıp yapıp ben söleyincede beni utandırmaya küçük düşürmeye çalışıyolar bıktım artık inanki canım ya sana aytıntılı anlatsam neler vat neler genede şükür ama.bilmiyorum ben en son bu kadını...........töbe töbe neyse ya hatımda tanıdığım en kurnaz en üçkağıtçı insan allah bilsin beklicem ve kendim görücem kimse yoksa allahımdamı yok canım benim yaaa

insallah canim benim, dualarim seninle.. insallah hersey gönlünce hatta daha fazlasi olur..:Saruboceq: rica ederim ne deme, kadin kadinayiz surada, tabikide birbirimize destek olup yardimci olmaya calisacagiz. bugun sana yarin bize.
bu evliligimde cok sükür esimle mutluyum ama esimle diyorum anla.. benim kaynanada cok cadi sana sadece 1 yaptigi seyi anlatiyim kisaca ve beni cok derinden yaralayan birseyi..
2. evliligim diye gelinlik giymeme bile izin vermedi, neymis efendim dulmusum ve cocugum varmis daha önce evlenmisim gelinlik olmazmis bana artik.. ve bunu esimle gelinlige bakarken söyledi, nasil beni yaraladi bu sözler anlatamam kelimelerle, halende aklima geldikce gözlerim dolar.. esimde bozuldu, ne olmus dulsa dul ben de dulum anne, dedi ve esim beni yinede gelinlik giymemi istesede o laf bana acayip koydugu icin ben o gelinligi giymedimmm senağlama
Allah'im bu kaynanalari nasil biliyosa öyle yapsin, Allah'ima havale ediyorum.. onlari!

ooffffff............. ((((((((( diyecek hiçbir şey bulamıyorumm yaa.. canım benimm

hadi yaa, fazlasi kilo mu aldiriyormus :uhm:
ben diyetteyim ins öyle olmaz yaaa benneyaptımki

sağol canım çok sağolinşallah hepimizin allah gönlüne göre verir vanım sana yapılanda gerçekten çok çirkin bişey ya ne biçim insan bunlar anlamıyorum kayıtsız şartsız itaat istiyorlar azıcak sesini çıkarıncada tamams enden kötüsü yok ne yaparlarsa yapsınlar hep sususcaksın sana yapılanda inan çok moralimi bozdu dediğin gibi canım benim hiç kimse yoksa allahımızda mı yok canım bana yapılanlarda sırf kurnazlık inanki sabrımın son haddindeyim evime dönsen kendimi biliyorum geri gelmem çok inatçıyım eşim yazık ökle maf oldu ama hep benden oluyo allaha şükür ki boşuna şarkız yazılmamış onlar için

oyy canim benim yhaa
yapma eniste de üzülüyormus bakk. ins kurtulacaksin oradan.. dualarimiz seninle canim :teselli: Allah herseyi görür ve er yada gec herkezin cezasini verecektir..

herşeyin fazlası zarardır canım yaa. ben denemedim deneyen varsa yazsın sen bilirsin. keşke sende şu güzel sonucu alsaydın yaaa

tiksinirsin canim yaa..
günde 1 defa zar zor iciyoruz nefesimizi tutarak bunumuzu tikayarak. buna uzun süre günde 2 kez katalanabilecegini sanmiyorum. bu seferde iyice nefret edersin, günde 1 kezde icemezsin
ama yinede istiyorsan dene, zararli olacagini sanmiyorum. cünki maya cok faydali, sadece saca degil vücudumuzun bir cok yerlerine yararli.. ben de abartarak kullaniyorum zaten daha cok uzatsin diye. sanirim karsiliginida aliyorum.. günde 50 gr yas maya eritip iciyorum sütümle. 50 gr yas maya = 2 tatli kasigi kuru mayaymis..
yas maya alacaktin, onu denedin mi ??

daha markete gidemedim cnmm ders çalışmaktann(( ama bi anda aklıma geldii dedimm günde 2 defa içersem nasıl olur diyee.. evet tadı çok kötüü ama ben katlanırımm yeterki uzasın saçlarımm.. hem belki kilo da yapar banaa çok iyi olurralkisalkisalkis senle aynı miktarda tüketicem bundan sonraaa bi uzasın saçlarımmm burayıı fotoyla doldurucammm cnmm:1hug:hihoyyyt

herşeyin fazlası zarardır canım yaa. ben denemedim deneyen varsa yazsın sen bilirsin. keşke sende şu güzel sonucu alsaydın yaaa

bi deneyimm cnmm çok istiyorumm belkii işe yarayacaktırr.. aliyee denn cesaret aldımm şimdiii:1hug: haftada 1 cm uzasaa varyaaaa ömrümün sonuna kadar sizlere dua ederimm kızlaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrr:1hug:

kızlarr 2. bardağımı içtim biraz öncehihoyyyt
içerken hiçbir sorun yok tadı değişmiyor meyve suyunun ama hazırlama kısmı çok kötü:sinifsinif:

oyy canim benim yaaa :1hug:
insalllahhhhhh.... seninde güzel sonuclarini sabirsizlikla bekliyorum canimmopuyorumnanaktan
$öyle sende gel buraya "kizlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar sonunda bende de ise yaradi bakin ne kadar uzadi" diye bize saclarinin fotolarini göstermek nasip olur insallahhhkaydirigubbakcemile2

İnşallaaahhhhhhhhhhhhhhhh cnmm inşalllaaaaaaahhhhhhhhh:Saruboceq: ağzından balll damlıyoo resmennn:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…