Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

inşallah cnmmmmmmmmmm:Saruboceq: bi tane fotom vardıı uzun saçlı halimm onu göstermek istiyorumm ama bi bulamadımm yaaaa

kizlar acaba mayali sütü icince, maya hamuru kabarttigi gibi midemizdeki yediklerimizide kabartiyorda ondan mi $i$iyoruz icinceee

inşallah cnmmmmmmmmmm:Saruboceq: bi tane fotom vardıı uzun saçlı halimm onu göstermek istiyorumm ama bi bulamadımm yaaaa

bulabilirsen görmeyi cok isterim cnm.
benim hic uzun saclairm olmadi kii mafoldumben
ay kendimi bir anda kücük emrah gibi hissettim sempatiksalakcinni
saka maka bi yana gercekten belime kadar hic uzatmadim nedense eyvahedigeldismile
en fazla gögüs hizalarima kadar uzamistir..
hic hayatimda bu kadar uzun sava heveslenmemistim. hep omuzlarimda olurdu saclarim, yikamasi kurutmasi kolay diye sositososito

Kizlar benim saclarim acaip cok dökülüyor yaa kimisi mayali süte baslayinca sac dökülmem de kesildi demis ama bende hic kesilmedi dökülmeee ( avuc avuc dökülüyo banyodayken felan, normalde de dökülüyor ama daha cok banydoda..
acaba mevsimsel bi sac dökülmemside ondan mi mayali süt kesmedi dökülmesini anlamadim kii ?
sizde de var mi saci cok dökülen ?? malum yaz geldi mevsim degisti, tek ben degilimdir herhaldeee eyvahedigeldismile

cnmm hiç takma kafana çünküü dökülmesinin tekk nedenii mevsilselll eminn oll.. benimdee dökülüyoduu ama anlatamamm avuç avuççç bi müddet dökülüooo sonrada duruyoo cnmm ama kafana takma sakınnn

valla bilmiyorum ki canim, ben hic foto eklemedim buraya benneyaptımki
ama bölümün birinde okumustum sitenin birine girip oraya yükleyip linkini buraya yapistiriyorlarmis galiba..

hadi yaaa tüühh bende bilmiyorumkkii nasıl koyucağımıı(( neysee yarınn o zaman bilen biri söyler koyarımm cnmm :1hug:

cnmm hiç takma kafana çünküü dökülmesinin tekk nedenii mevsilselll eminn oll.. benimdee dökülüyoduu ama anlatamamm avuç avuççç bi müddet dökülüooo sonrada duruyoo cnmm ama kafana takma sakınnn

ins canim ins..
dedigin gibi bi süre sonra kesilir ins dökülmesi.. avuc avuc dökülüyor
kesilmezse böyle dökülmeye devam ederse....... aman Allah'im düsünmesi bile korkunccc kel kalirim :bbo:
artik nickimi felan degistiririm herhalde.. kelkiz03 olurum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 töbe yarabiiiiiii

Ama artıkk mayalı sütt sayesinnde çok hızlıı bi şekildee beline kadar uzatırsınn cnmmm düşünsene ayda 3 cm den 5 ay sonraa saçlarınnn 15 cm uzayacakkk süperrrrr bişeyy buuuuuuuu hihoyyyt

nazzzzcigim ben yatiyim artik canim vakitte baya gec olmus.
kendine cici bak iyi geceler tatlim.
bana eslik ettigin ve bu güzel muhabbetin icinde ayriyetten tskrler opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Ama artıkk mayalı sütt sayesinnde çok hızlıı bi şekildee beline kadar uzatırsınn cnmmm düşünsene ayda 3 cm den 5 ay sonraa saçlarınnn 15 cm uzayacakkk süperrrrr bişeyy buuuuuuuu hihoyyyt

ayyyy ins yaaa, senin saclarla beraber uzasinlar ama.. olumunekankayizsmile
hadi canim iyi geceler ben cikiyorum artik bye bye opuyorumnanaktan:1hug:a.s.

nazzzzcigim ben yatiyim artik canim vakitte baya gec olmus.
kendine cici bak iyi geceler tatlim.
bana eslik ettigin ve bu güzel muhabbetin icinde ayriyetten tskrler opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

tamamm cnmm sana da iyi geceler bende yatayımm artıkk bende sana teşekkürr ederimmm yarın görüşürüzz bb :1hugpuyorumnanaktan

ayyy nazzz aliye ilahi yaaa gece gece bu enerjiyi nerden buldunuz böylee.... neşem geldi yazdıklarınızı okuyunca. bakın gördünüz mü diyordum maya acayip enerji veriyor diyee. bizzat yaşamışsınız. :)))

aaa iyi asahcakir işte her şartta gidiyorsunuz yani. walla çok sevindim yaa sen biran önce gitmek istiyorsun. anladım canım çok haklısın. inşş ya inşşş atanacaksın. eşinde atanır sen burda o kadar çok dua alıyorsunki. inş kalbinden geçen olacak canım benim :)

inşallah canım allah hepimizin gönlüne göre versin çok sağol cancanım benim

ayyy nazzz aliye ilahi yaaa gece gece bu enerjiyi nerden buldunuz böylee.... neşem geldi yazdıklarınızı okuyunca. bakın gördünüz mü diyordum maya acayip enerji veriyor diyee. bizzat yaşamışsınız. :)))

hehehehkaydirigubbakcemile3 evet cnmm aliyeyle saçlarımızı uzatıcaz diye heyecandan uyuyamadıkkk dün geceekaydirigubbakcemile3

hehehe aynennnn sempatiksalakcinni
hem mayanin verdigi enerji hemde uzun sac hayalleri hemdeeee cok sicakti yatamadik karaladik baya sayfalari nazcigimla zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…