Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

aaa garip neyse
birisi kilo alırmıyım demiş
sütten dolayı diyosan sütün zaten yağ yakma özelliği var bi sorun olmaz

hatta diyetisyenler günde 1,5 bardak süt için diyo
tabi gün içerisinde 3 e bölerek olsa iyi olur birden değil
sende yatarken bi çay bardağına atabilirsin mayayı

sağol canım içimi rahatlattın ,napayim 1 bardak sütten bile korkar oldum artık günlerdir aç gezdiğim için:) hemen maya almalıyım...yinede gece yatarken değilde gündüz içsem olur mu acaba?? sen kaçıncı gündesin var mı saçlarında bi değişiklik ya da cildinde?

asahcakir sen neler yapıyosun canım ne zamandır muhabbet edemedik seninle :ecrin_bebek:

nursallcım iyiyim aynı herşey canım çok sıkkın aslında ama neyse çok üzülüyorum bazı şeylere tek dileğim allahımın yardımıyla şu memleketten kurtulmak dün rüyamda kpss atamalatı belli olmuş atanmışım öle gördüm tek dileğim bu nursallcım gitmek istiyorum hayırlısıyla

rica ederim canim benim.
seni cok iyi anliyorum, kilo kadar insani rahatsiz eden birsey yoktur herhalde..
bende kiloluyum 2. cocugumu 3 ay önce dünyaya getirdim, dolayisiyle baya bi vermem gereken kilolarim var
canim tarifi veren arkadasimiz gece icmis hep.. cünki gece tüm vücdumuz oldugu gibi saclarimiz cildimiz de dinleniyor ve sen bunu yatmadan ictigin zaman dinlenirken daha verimli oluyorlar.. ben yatmadan 1 saat önce iciyorum ki ayiptir söylemesi geirtiyor..
geirme bitmeden yatarsam mideme agri yapiyor
canim bana 11-12 gün oldu, cildimde bir degisiklik göremiyorum ama saclarim baya uzadi. mayali süte basladigim gün sacimi boyamistim dibden anlayim ne kadar uzadigini diye.. 1. cm'e yakin uzama var, benim saclarim ayda bir cm zor uzardi mayali sütle 11-12 günde bir ay uzadigi kadar uzadi..

emin misinz kilo aldırmadığına.. bn de diyetteyim aldırırsa hiç bi işe yaramaz
mayanın üstünde kalorisi falan yazmıyomu :))

hmmm anlaşılan kayınvaliden yeni gelinine lütuflarda bulunmaya devam ediyorrr. canım çok içten söylüyorum inşşşşş hayırlısıyla atanırsında gidersin ordan.... sadece eşin ve sen hayatınıza devam edersiniz canım :Saruboceq:

inşallah nursallcım yoksa ben yuvamı yıkıcam çok kötü durumdayım

inşallah yapmaz :)
başlıycam bnde yarın, bende de işe yarasın yaaaa :)
acaba kahvaltıda yediğim k flakesin içine karıştrsam nasıl olur bu mayayı :)

Corn flakes ile yiyebilecegini hic sanmiyorum canim.
tadi kötü cünki.. icerken bile nefesimi tutuyorum burnumu tikiyorum ve tadini almadan birden indirmeye calisiyorum

inşallah nursallcım yoksa ben yuvamı yıkıcam çok kötü durumdayım

canim benim bana yazmadigin birseye atliyorum ama sunu söyleden gecemiycem.. baskalari icin huzursuz mutsuz olma, ve asla asla baskalari icin yuvani yikma. cok pisman olursun ama is isten gecer ve geri dönüsü olmaz
ben de ilk esimden bosandim, cok zor bi yuvayi yikmak :çok üzgünüm:

yok canım benim olurmu öle şey çok sağolki derdime ortak oluyorsun haklısın canım inşallah şu atamalarda çıkar bişeyde giderim delirmek üzereyim allahım yardım eder inşalah senin adınada çok üzüldüm canım inşallah şimdi iyisindir mutlusundur

eveeet uzun süredir giremiyodum , gelişmeleri aktarayım kızlar size ..
mayalı sütü 6 Mayıs dan beri içiyorum , cildime inanılmaz güzel pudra sürülmüş bir görüntü verdi .. :dance: saçlarım full kıvırcıktır yapı olarak sakinleştiler dalgaları güzelleşti veee en önemlisi de yaklaşık 3 haftada 3 cm uzadı

Toz pakmayanın boy uzattığını biliyormuydunuz.Aman dikkat fazla abartmayın çünkü aynı zamanda kilo da aldırıyor. Eğer zayıf biriyseniz öğle - akşam bir tatlı kaşığı yiyebilirsiniz. Ama kilo almaya meilli ve toplu biriyseniz sadece öğle yemeklerinde yemeniz yeterli.

böyle bi yazı okudum nette..
alıntı..

inşallah yapmaz :)
başlıycam bnde yarın, bende de işe yarasın yaaaa :)
acaba kahvaltıda yediğim k flakesin içine karıştrsam nasıl olur bu mayayı :)

canım ben k flakes hiç yemedim çünkü ömrüm hep kilo almaya çalışmayla geçti (( ama sana tavsiyem yapma. çünkü mayanın tadı kötü koca kasenin tadını bozar. biz en azından bir bardak içip kurtuluyoruz. sen koca bir kase o tada maruz kalacaksın.

sana da benim gibi çevrendekiler kilo al diyee baskı yapıp psikolojini bozuyolarmı cnmboshayallersmile boyum 1/70 kilom 45 sankii somaliden gelmişimm gibi davranıyolar yaaa:bbo:

keşkee 22 yaşından sonra boy uzatsaa ne güzel olurrr bi 5 cm iyi olurdu 1/75 hayalimdekiii boyyykaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…