Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

canım imkanın varsa kuru maya al, yaş mayayı tüketmek hem çok zor hemde onu deneyen olmadığı için sana yardımcı olamayız

nursallcım, evet saçlarım çok güzel uzuyo
sende nasıl gelişmeler opuyorumnanaktan

uzun zamandır yoktun bıraktığını düşünmüştüm mayayı :hulya: sevindim canım.. bendeki etkileri zaten harika. kendime güvenim arttı saçlarım ve cildim sayesinde. evliliğe bile daha hazır hissediyorum kendimi ne alakaysa :teytey:

canım benim önce kesinlikle sütle tüketmeni önericem çünkü sütte saça sayısız faydalı şey var. bende süt içemezdim maya ile başladım. ama yok mümkün değil içeçem diyorsan. önce bir su bardağının 5de1i kadar suyu kaynat önce mayayı erit bu suda sonra buzdolabından çıkardığın meyvesuyunu bu karışıma karıştırarak ilave et. sonrada hem soğuk hemde iyi karışmış içeceğini afiyetle yudumla sositososito ben hiç böyle yapmadım sütle tüketiyorum ben ama bu nacizane bir önerim. dediğim gibi öncelikle sütle içmeye çalış kesinlikle yapamıyorsan bunu dene canım a.s.

sütle içemem malesef:sinifsinif:
kendimi bildim bileli süt içemiyorum(kendimi bilmediğim zamanlarda süt süt diye deliren bi bebekmişimkafamçokkarıştı)
fazla içtim diye böyle oldum sanırımkaydirigubbakcemile3
teşekkürler öneriniz içinopuyorumnanaktan
o zaman en kısa zamanda kuru maya alıp meyvesuyuyla başlıyorum içmeyekaydirigubbakcemile5

ayy canım bende süt içemezdim hatta anne sütü bile içmemişim doğru dürüst bende daha eskiden başlıyo yanii :)) ama bu sayede başladım içmeye. pastörize olunca fazla zorlanmıyorum, sanırım alıştım birazda. tamam canım başla. güzel haberlerini bekliyoruz

aliye03 foto nerde diye sormuşsun da arkadaş kaldırmış
ama baya uzamıştı ya bi ayda şaşırdım

nursall rapor almaya mı karar verdin
ne yaptın düğün hazırlıklarını şeker

cnm o bi ayda uzamadı ben açıklamasını yazmıştım gerçi....

ama dikkat etmemşsn galiba

kestireli 3 ay oluyo saçımı.

1 ay sinameki yaptım onunla biraz uzadı ama saç rengimi berbat ettiği için bıraktım..

bi dahada kullanmadım...

1 ay kadar da bişi yamadım pek zeytinyağıyla sarımsak yapmıştım o da zor geldi bıraktım

35 gündür felanda maya yapıorum ve 5 cm uzadı...

o 2 resim arasında 10 cm felan fark var ama 3 ayda uzadı o saç

5 cm si maya sayesinde 1 ay gibi süredee

ay çok tşkk ederim şiiiicim açıklaman için
ben orayı kaçırmışım bak 3 ayda oldu demek
ama yine mayanın etkisi büyükmüş
ben içemedim bıraktımda tekrarmı başlasam diyorum

kesinlikle başla derim cnm aradan diyelim 3-4 ay geçti ve saçın 4-5 cm uzadı diyelim..

sen geriye bakıp diceksin ki şuanda bunun 2 katından fazla uzardı 10 santim uzamış olurdu şimdiye belki de keşke içseydim dersin...zaman çabuk geçio.ilerisi için düşünmek lazım

kokuyo içerken o da midemi bulandırıyo ondan bıraktım
burnumu kapatıp içiyodum zaten

ben günlük sütümü içerim 1 bardak.

mayayı hemen içebilmek için de bardağın dibine biraz süt koyduğumla ısıtıp içine mayayı koyup karıştırıp dikerim kafaya bi bardak sütün tamamıyla içmek zor oluo çünkü cnm

dikerim kafaya üstünede su içierim yatmadan hemen önce...çok ii oluo

she mayalı süt kilo aldırıyormuş doğrumu?bilmiyorumkismile

birde sinemaki şaç rengine etki ediyormu?mafoldumben

ya işte dikerim gider olmuyo ben de
gerçi ben bi bardak süte koyuyorum mayayı
bitmek bilmiyo
sonuna doğru işkence oluyo resmen
du bi de dibine az sütle koyup deneyeyim bakim nasuıl olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…