Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

olmaz özleriz seni düğünden sonra gene burdasın dah düğünü falan anlatcan çatlarız özleriz seniiiiiii

nursallcim asahcakire katiliyorum anlatirsin dügündü kinaydi bekleriz yani

ayyy evet kıslar düğünüm bi olsun
anlatırım inş
birde bir düğün fotomu paylaşırım burda
nasıl olsa biz bizeyizzz :kedi:

bnm hem kısa hem kıvırcık çok kötü oldu sokağa çıknaya utnıorum artık hep topluorm:a015:
kırılmasn çabuk uzasn diede hiç düzleştrmyorm:ecrin_bebek:

çamterebentin ve bademyağıyla uzatmayı deneyeceğim

ben artik düzlestirmiyorum kirilmasin diye ancak öyle koruyorum bide arada bi maske yapiyorum yaglarla ama mayali sütümü günlük unutmadan iciyorum gelismeler süper uzuyo

ben artik düzlestirmiyorum kirilmasin diye ancak öyle koruyorum bide arada bi maske yapiyorum yaglarla ama mayali sütümü günlük unutmadan iciyorum gelismeler süper uzuyo

canim sana özel mesaj attim onu okursan sevinirim.. cevabini burdan da verebilirsin.
simdiden tskler a.s.

Benim bugun mayali sütümün 5. günü ama hic bi fark yok tmm daha sac uzatma konusunda erken, 5 günde zaten fark görülmez ama ne bilim kullananlar 2-3 günde cildimiz güzellesti demis bende öyle birsey olmadi. daha tam tersine yüzümde sivilce yoktu sivilce cikti. ama adet zamanimda yaklasiyor ondanda olabilir tabikide bilemiyorum fisfisfis

canim sen icmeye basladiktan ne kadar zaman sonra uzadigini farketmeye basladin ??

Aynenn yaaa benimde 11. günüm uzama yokk. ve benimde cildimde sivilce olmazdı bu aralarrr çıktıı :S:S

kızlar daha öncede yazmıştım tekrar yazıyorum. ilk günlerde hiç gelişme anlayamıyorsunuz hatta daha öncede yazmıştım, bırakmayı düşünüyordum ama sonradan bi anda attı saçlarım inanamadım. biraz daha sabır lütfen.

ins bitanem ins.. benneyaptımki
uzamayi birak cildimde bile fark goremedim bide üzerine sivilcelerim cikti mayali süte basladiktan sonra benneyaptımki

Aynenn yaaa benimde 11. günüm uzama yokk. ve benimde cildimde sivilce olmazdı bu aralarrr çıktıı :S:S

oyy kiyamam :teselli:
tek degilmisim demekki benneyaptımki
ins dedikleri gibi bizimde söyle 1 ayimiz dolunca cildigimiz güzellesir saclarimiz gözle görünür derecede uzar :Saruboceq:
pes etmek yok ama tamam mi..! :içelim:

oyy kiyamam :teselli:
tek degilmisim demekki benneyaptımki
ins dedikleri gibi bizimde söyle 1 ayimiz dolunca cildigimiz güzellesir saclarimiz gözle görünür derecede uzar :Saruboceq:
pes etmek yok ama tamam mi..! :içelim:

inşallahh cnm yaaa:gitme: o kadar çok istiyorum ki diğer arkadaşlar gibi burada olumlu sonuçlar yazmakk... yok cnm pes etmiycemm uzun bir süre kullanıcamm inşallaaahhhh faydasını bizde görücezz:1hug: bu arada bugün şu çok övülen selectıve pro-tek in mavi suyunu aldımm...saçları güçlendiriyo ısıya karşı koruyoo ve kısılmasını azaltıp banyodan sonra da kolay taranmasını sağlıyoo deniimiştii.. bakalımm gerçekten öyleymiymişş.. kullandıktan sonra etkisini söylerimmmopuyorumnanaktan

tamam cnm mayalı süte devammm o zamann:1hug:

merhabaa.s.
benim de saçlarım uzamıyor malesefmafoldumben
sinamekili kürü 2 hafta yaptım ama saçımı boyattığım için bıraktım(ilk defa boyattım saçımı)
sarımsaklı şampuan kullanıyordum yaz geldiği için bıraktım.
şimdi muskatlı tarifi yapmayı planlıyorumfisfisfis
bir de çam terebentin yağı aldım. doğru mu almışım?
bunu nasıl kullanmam gerekiyor?
elimde bemik ve badem yağı var bunları da değerlendirmek istiyorum. ne önerirsiniz bana?
mayalı süt malesef içme şansım yokmafoldumben
süt içemem ben 1 damla içmeye kalksam midem bulanır:1no2:
bi arkadaş meyve suyuna katıyorum demiş böyle etki eder mi?CADIARZU
çok soru sordum ama şimdiden teşekkürler cevaplarınız içinopuyorumnanaktan

çamterentinle badem yağını şampuann içine katabilirsin.bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…