Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

kızlar bu mayanın yarısı erimiyo ya ısıttıgım halde.karıştırıyorumda iyice ama yarısı kaşığa yapışıyo.siz nasıl içiyosunuz

valla hızlı hızlı karıştırıp eritebildiğin kadarını eriteceksin arkadaşım zaten eriyince sütün rengi değişiyo

phrmcst ben özel mesaj atamıyorum arkadaşım daha ama dediğim gibi tek yapman gereken hergün birbardaksüte bir kalık kuru maya karıştırıp içmek bıkmadan usanmadan hergün iç farkı hemen göreceksin

kuru mayayı içmek saç dökülmesine mi uzamaya mı iyi geliyor..

ikisinede iyi geliyor arkadaşım

Daha fazlasına iyi geliyor.

Uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşıma rastladım. Sen güzelleşmişsin, ne sürdün suratına dedi. Ben de hayatta makyaj yapmam. Ben tabi ufak ufak olunca fark etmemişim ama uzun vadede cildime iyi gelmiş demek ki sositososito

Zaten maya'nın faydalarını okuduktan sonra, saçımı uzatmasa da içerim arada demiştim. Her gün içmesem de arada içiyorum, ılık veya sıcak sütten nefret ettiğim ve soğuk sütte de mayayı çözdüremediğim için sıcak suda yapıyorum, bal, limon falan bir şeyler koyuyorum, öyle içiyorum.

Teşekkür ederim valla tavsiye için opuyorumnanaktan

evet haklısın arkadaşım benim cildim içinde herkes süper porselen gibi diyo devam edin arkadaşlar

bende başladım bugün 2. günüm ama içerken tedirgin oluyorum sanki midemi bozacakmış gibi geliyor...birde saçlarınızın resimlerini koysaydınız keşke bizde görebilseydik bu formülün ne kadar başarılı olduğunu...umarım bende ii sonuç alırım....

ben size saçlarım ve cildimde yaptığı değişiklikleri göstermek için resim koyacaktım ama resim koymayı bilmommmm

bu mayaya birtürlü başlayamıyorum nedense ya arkadaşlara inanmadığımdan değil ama isteksizdm bu konuda sanırım sütü sevmediğim ve sıcak olarak hayatta içemeyeceğim içn .. :)
sıcak su iyi fikir gerçekten ama sütle beraber kullanmaktan dha mı az faydalıdır sütü içmye çalışıorm gün içerisinde ama bu şklde içmem imkansz ..

ben size saçlarım ve cildimde yaptığı değişiklikleri göstermek için resim koyacaktım ama resim koymayı bilmommmm

Canım, şu siteye giriyorsun: ImageShack® - Online Media Hosting

Orada Browse diye bir yer var, oraya tıklayıp bilgisayardan yüklemek istediğin fotoğrafı seçiyorsun, sonra "yükle" ye tıklıyorsun. Yükleme tamamlandığında solda birtakım linkler verecek sana, forum kodu diye geçeni alıp mesajına yapıştırıyorsun. Biz de hayran hayran saçlarına bakıyoruzboshayallersmile

ha tamm yapıcam galiba ama yüzümün bi bölümünü karalamam lazım malum kocam uçurur vallah beni:)

doğrudurkrizalit.kristalin arkadaşım banada herkes süper cildin diyo yüzümü karalayıp resmi kaydet diyorum ama karaladıktan sonra önizlemede karalama falan gözükmüyor neden acaba yanlış mı yapıyorum ki

ye yükleyemiyorum hata veriyo kızlar acaba 50 mesajla alakası varmı çünkü 45 mesaj falandiyo yardım

ye yükleyemiyorum hata veriyo kızlar acaba 50 mesajla alakası varmı çünkü 45 mesaj falandiyo yardım

Aa, evet, sanırım foruma resim eklemek için 100 mesaj yazmış olmak gerekiyordu.

Sen linkleri bana ver, ben "asahcakir09, öncesi sonrası" diye ekleyebilirim.
Özel mesaj da atamayacaksın sanırım, ziyaretçi mesajı yaz profilime. Yani eğer istiyorsan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…