Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

bu tarif çok ilgimi çekti ve heycanladım.ben de deneyeceğim.sonuç alan arkadaşlarımız bizi bilgilendirirlerse sevinirim.

Çok merak ediyorum, hangi sıfatla zeytinyağının, yumurtanın saça zarar verebileceğini iddia ediyorsunuz kendinizden bu derece emin bir şekilde?

Elbette sağlıklı beslenmek saçın gelişimi için önceliklidir, ama çoğu kadın da test edip onaylamıştır ki birtakım bakım kürleri saça uygulandığında muhteşem sonuçlar verebiliyor.

Ayrıca kuaför salonlarında bunların uygulanmadığını, veya profesyonel kuaförlerin bu gibi reçeteler vermediğini nerden çıkardığınızı da bilmiyorum, ve zeytinyağlı sabun/şampuan gibi ürünlerden cidden bihaber olduğunuza da inanamıyorum.

Bu gibi konulara bodoslama dalıp denenmiş ve olumlu sonuçları görülmüş tarifleri sabote etmeye çalışmaktan ne anlıyorsunuz bilmiyorum.

Bende içiyorum mayalı süt bugün 4. gün :lepi:
İnşallah etkili olur ya çabucak uzasa ne güzel olur :Saruboceq:
Tadı hiç hoşuma gitmiyor burnumu tıkayıp içiyorum bi dikişte..:sinifsinif:

arkadaşlarr birşey soracağım engin bilgilerinize dayanarak bu turp suyu yapıldıktan sonra nasıl bir renk oluyor ben bugün yaptım bismillah deyip ama ortaya berbat bir koku ve yumurtadan dolayı tatlı sarı bir renk ortaya çıktı acaba doğru mu yanlış mı lütfen bir cevap uygulayanlardan....

Bende denemeye başlıcam artık
Mayanın pek zararlı olacağını düşünmüyorum
Olumlu yada olumsuz hallerde sizlerede haber vericem yerimseniben

ben 15 gün kadar içtim ...
ama sonra tadına daha fazla daynamayıp bıraktım:kedi:

kızlar ben siteye saç uzatma için üye oldum.herşeyi deniycem.bu en kolayı gibi gözüküyor.zateen sütü severim.rahatsız olucamı düşünmüyorum.

Saç uzatma ve saç çıkarma konusunda pazarlarda satılan ısırgan otunun üstüne başka bişey varsa şapka çıkartır, uygularım da. Isırgan otunu kaynattım hem içtim hem de saçıma uyguladım; sonuç, harika. Resmen gürleştiğini hissettiriyor. Bir de sinemaki otu tabii... Bu maya süt ikilisini de deneyeceğim.Gürleşmeye hiç ihtiyacım yok ama, uzatma konusunda bir hedefim var ulaştığımda her şeye son vericem. Isırgan otu ve sinemaki saç rengini kötü etkiliyor, kullanan arkadaşlar zaten biliyordur. Bunları uygularken koyu renk saça sahip olmak gerek, sarı rengi olumsuz renge dönüştürüyor.

bugün kuru maya aldım içmeye başlıyacağım akşama sonuçları mutlaka yazıcam sizlere

pandora 15günlk bir süreçte her gün içmek az değil bana göre uzama açısından hiç etkisini görmedn mi ?

kızlar ben aktardan yılan yağı aldım badem yağıyla karıştırıp düzenli olarak sürdüm saçıma inanılmaz uzatıyor yalnız yağ 15 TL ve minik bi şişede yani 2 3 kerede bitiyo

tşk ederm cnm cvp verdiğin içn denemeyi düşünüyorum :)

ya hiç kilo filn yapmıomu maya sonuçta...[/COLOR]

kızlar ilk mayalı sütümü içtim.ılıtmadım bile mayayı karıştıp bi dikişte içtim.gelişmeleri yazacagım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…