Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

mayalı sütümü içtim şimdi
artık mışıl mışıl gönül rahatlığıyla uyuyabilirm..

Son düzenleme:
evet canımcım aryık kendimi ezdirmeyecem bugün başladım buna canımcım sayende

ohhh bee opuyorumnanaktan kuş gibi hafifledim valla hatta nişanlımla azıcık tartıştık moral yoktu yani. walla moralim düzeldi Şeniz başladın yaa walla hiç merak etme devamı gelir

ohhh bee opuyorumnanaktan kuş gibi hafifledim valla hatta nişanlımla azıcık tartıştık moral yoktu yani. walla moralim düzeldi Şeniz başladın yaa walla hiç merak etme devamı gelir

sağol canımcım sayende.aman o tartışmalar hep oluyo zaten bende benimkiyle küsyüm uyuyo şimdi ilk aşkını sordum sensin dedi yalancı küstüm bendedelikafadulden

ben şimdi iyyim mayamı kızlar artık mayayı süy ısınırken ayıtorum süyle karıştırıyorum hiç kalmıyo erimemiş

cnm bişe sorucam;senin hiçbişi yapmadan önce saçların zor mu uzuodu??nasıldı uzaması cnm??

uzamak ne demek canım ya her sene aynı boydaydı sanki o kadar kötü yani ama o kadar üzülüyodum ki sonra bu mayayı yıllar önce gazetede okumuştum suna dumankaya bi kıza saçının gürleşmesi için önermişti kız tepe bölgemde saçlarım çok seyrek diyodu ve suna dumankayada bu tarifi vermişti ona ben de birden başladım ve uzayyınıda gördüm sonra

uzamak ne demek canım ya her sene aynı boydaydı sanki o kadar kötü yani ama o kadar üzülüyodum ki sonra bu mayayı yıllar önce gazetede okumuştum suna dumankaya bi kıza saçının gürleşmesi için önermişti kız tepe bölgemde saçlarım çok seyrek diyodu ve suna dumankayada bu tarifi vermişti ona ben de birden başladım ve uzayyınıda gördüm sonra

hııı tamam tatlım anladım..bide kıvırcık olunca uzayınca bile sen far edemiosndur tabi ama şimdi çok guseldir eminim ah benimde olsaa:çok üzgünüm:

hııı tamam tatlım anladım..bide kıvırcık olunca uzayınca bile sen far edemiosndur tabi ama şimdi çok guseldir eminim ah benimde olsaa:çok üzgünüm:

evey canım kıvırcık olduğundan ancak çekerk ölçüyorum ama biliyomusun hiç uzamadığı dönemlerdede çekerdim saçımı hep aynı boy şimdi saçımın hiç uzamdığını görüp bu halini görenler vay be diyolar bende çok mutlu oluyorum mayam bitmek üzere yeniden alıcyerimsenibenam bende

Günaydın kızlar, dün gece 2. sütümü içtim:))) Ama çaybardağına koyuyorum sütü ki bir an önce bir dikişte bitsin diye....Ama devam çok inanıyorum...İyi şeyler olacak...

Bir de kızlar canım sıkıldı, hayatın içinden bölümünde bir yazıyı okudum, boşanmış bir hemcinsimiz evli bir ekekle bereber olmuş ve bunu paylaşmış orda. Yorum yaptım çünki çokkk yaramın olduğu bir konudur, kalkmış bana yerimde olmadan bilemezssin demiş...Nasıl bişi bu ya...Benim 9 yaşındaki oğlum onun gibi biri yüzünden babasız büyürken, insanlar nasıl da kendilerini sorgulamazlar...

Her neyse sabah sabah kusura bakmayın kızlar, paylaşmak istemiştim o kadar...

X