Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

5 . gündü dün cnm 1 hafta bile olmadan 1 cm uzamış :))))

bugün 6. gunum olucak mayada canım.. bugün 6. kere içişim gece yatarken içiyorum biraz geğirtiyo afedersiniz ama:kedi:

saç için çekilen çile kutsaldır canım ben de 2 kere içtim 2.de kustum.bugün devam edecem ama

saç için çekilen çile kutsaldır canım ben de 2 kere içtim 2.de kustum.bugün devam edecem ama[/QUOTE

ay cnm yaa mide bulantısı;kusmak felan çok beter bişe..geçmiş olsn..dikkat et cnm

şu saçlar uzasın bi hele çileler unutulur aklinialirimsmile

kızlar pazartesi günü eşim iş görüşmesine gidecek işsiz de şuan.dua edin nolur. inşallah olur.görüşmeyede antalyadan istanbula gidecek.

Süt ılıktı ztende hani süt ile olması etkileşimi mi artırıyo o açıdan dedim canım eğer sıvı olması gerekli ise süt meyva suyu farketmiyosa ne bilim sanki meyva suyunun içinde daha kolay olacakmış gibi geldi...Ay tadını beğenemdim canım ya çok midem bulandı benim:KK43::-):-)(:-)

canım süttede saça faydalı çok şey varmış.. ayrıca maya meyve suyunun tadını baya değiştiriyormuş, içememişler bir yerde okumuştum. bence kendini biraz daha zorla alışana kadar. zaten sonrası kolay. mnyk'ında dediği gibi süt sıcak olmasın ılık olsun. gerçekten süt sıcak olduğu zaman çok kötü oluyor tadı

kızlar benim şu anda kullandığım maya hiç kokmuyor ve süyün içine karştıığı bile anlaşılmıyor sanırım yuva mayaydı bi onu deneyin

ben de saçlarım hızlı uzasın istiyoruuummm
başlayayım en kısa zamanda mayalı süte
inşAllah faydası olur hem saçıma hem yüzüme:kedi:

kızlar pazartesi günü eşim iş görüşmesine gidecek işsiz de şuan.dua edin nolur. inşallah olur.görüşmeyede antalyadan istanbula gidecek.

ayy o bekleyiş çok heyecan varicidir yaa. Allah yardımcısı olsun eşinin canım.. gölnünüzden geçen olsun inşş :Saruboceq:

X