Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

haklisin canim ama cok siddetli ¨dökülüyor yaa
ama naptiysam kesmedi, seninde dedigin gibi oluruna birakip kendi kesilmesini beklemek galiba..
tskler canim ilgilendigin icin opuyorumnanaktan

önemli değil tatlım, sen elinden geleni yapıyorsun zaten gördüğüm kadarıyla, kafayı çok takarsan sana hiç uzamıyormuş gibi geliryerimseniben

önemli değil tatlım, sen elinden geleni yapıyorsun zaten gördüğüm kadarıyla, kafayı çok takarsan sana hiç uzamıyormuş gibi geliryerimseniben

canim benim uzamamasi degil, varsin gec uzasin ben onu dert etmiyorum. sacimin bu kadar dökülmesi cok üzdü beni ama artik oluruna birakcam cünki kendi kendimi yedim hasta olcam bu yuzden nerdeyse..
kel kalirsamda peruk alirim artik amaaaaaan napiyim. kel kalacaksam üzülsemde kalirim üzülmesemde..
doktor kel kamlazsin diyo, ins öyle olur :)

bi şeyler kafaya takıldıkça dikkat ona yoğunlaştıkça olmuyomuş gibi gelir.
yani sen banyoda saçlarım ne kadar dökülmüş diye avuçlarına alıp alıp bakarsan moralin bozulur. hiç bakmayacaksın.
kilolu biri her gün tartılırsa bir türlü kilo veremiyormuş gibi gelir.
ben her gün aynaya bakarım saçlarım uzamış mı diye off uzamıyor derim.
ama beni uzun zamandır görmeyenler saçlarımın uzadığını söyledi.
bunun gibi düşün canım. içten destek ver gerekli vitaminleri al güzel beslen.
dıştan da besle saçlarını gerekli bakımları yap.
sonra da işi oluruna bırak mutlu olmayı bil çok uğraşma.
sen üstüne gittikçe her şey daha da kötüye gidiyormuş gibi gelir.
moral çok önemli aslında çoğu tedavi sürecinde de.
sen elinden geleni yapıyorsun zaten yapmaya devam et ve kafana takma özetle. a.s.

aliyecim bende arkadaşın dediğine katılıyorum çok dökülüyor saçım ddikçe daha çok dökülüor sen şunu söle hep kendine bugün daha az döküldü inan benimde bir iki gün süren bi saç dökülmem oldu ben hergün yıkarım saçlarımı ben hep vunu yaptım bugün daha az dökülecek üçgün içinde geçti kafana takma yani ve lütfen dax süper egoyu araştır saç dökülmem yoktur pek zaern ama hergün duştan sonra 10 telse dökülen kullanmaya başladığım günden itibaren 3 e 4 e düşürdü lürfen araştır canım çok güzel bi ürün saçalrı yumuşacık yapıyo ve ben sölemiştim perşembe boyadım saçlarımı üç gün içinde saç dibim çıktı

kızlar bu topiği bugün farkettim ve allah gösterdi bana diye düşünüyorum.Çünkü uzun saçı çok sevdiğim halde hiç uzamaz en fazla omuzlarıma kadar.Bugün eve giderken maya alıcam ve hemen içmeye başlıyacağım.ınşallah bendede diğer arkadaşlardaki gibi hemen etkisini gösterir

canım xxxxx diye bi ilaç var ben 2 ay kullandım deli gibi yeni saçlar çıkarttı.sanırım yurtdışındasın .bulabilirmisin bilmiyorum ama çoook güzel bi ilaç.içinde envai çeşit ilaç var balık yağından tut.hiçbir yan etkisi yok.eşim ilaç mümessili.eczacı arkadaşı tavsiye etti.çok memnun kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

kilo aldırıyor mu?
ve fiyatı nedir.

o zaman sende hoşgeldin canım:içelim:

kilo aldırıyor mu?
ve fiyatı nedir.

kilo almay müsait bi yapıda olduğum halde 1 kilo bile almadım.
fiyatı 35 tl içinde 30 adet var 2 ay boyunca sabah akşam günde 2 kere 3. ay da ise günde sadece 1 kere kullanıyosun.1.aydan sonra farkı göreceksin zaten.yeni çıkan saçlarını:)
toplamda 175 tl falan oluyo.ama 2 aydan sonrada duruma göre bırakabilirsin.

tamam canim.. cok güzel morel verdin bana, cok tsk ederim :1hugpuyorumnanaktana.s.

tamam canim arastiyim bi.. opuyorumnanaktan
ay ne duysam aliyorum, saclarima harcadigim parayi ne makyaj ne kiyafete harciyorum.
bazen kafayi yedim ben, saca bu kadar para harcanir mi diyorum :1shok:
bakin size anlatiyim neler kullandigimi saclarim icin..

Biotin, B-combin, B5 vitamini, normal vitamin, hergün 2 dis sarimsak yutuyorum, 3 günde bir maya maskesi yapiyorum sacima, ve yaklasik 1.5 aydir mayali süt iciyorum..
normalinden fazla uzadi ama cok fazla degil. zaten ayda 1 cm uzayan bir sac tipim vardi bunlarlada 1.5 - 2 cm uzadi 1 ayda..

aramiza hosgeldin canim vereliniortak
ins mayali süt hayalindeki saclara kavusturur seni.. :içelim:

aynen canim..
yurt disindayim burda hayatta bulamam TR de satilan ilaclari
ama yinede sagol ilgilendigin icin a.s.

aliye ben de senin gibiuyim saçıma harcadığım paranın haddi hesabı yok diyorum ki bazen yaw bu kadar uraşacana gir doru düzgün bişeyler yaptır hatta bi sitede okumuşrum bir i yazmış erkek kellik problemi varmı o da bizim gibi saçlarına çok para harcıyormuş gürleşsşn diye ve bütün harcadığı paraları benzin paralarıyla beraber toplamış çıkan sonuç yanılmıyorsam bir buçuk milyar kadat bişeydi en sonunada şey yazmış keşke saç ektirseydim çok gülmüştüm yani sadece biz değiliz kadını erkeği böle üzlme

kaydirigubbakcemile3 ay cok güldüm Allah'ta seni güldürsün canim yaa. cok dogru valla, güzel bi araba alirdim herhalde: bende saca harcadigim paralarla.. :roflol:

ohh oohhh kısslarr allah muhabbetinizi artırsın :) ben telaştan giremiyorum hiç yaaa hepinizi öpüyorum çokkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…