Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

canim bu yorumunu okudumda bir bucuk ayda yada biraz fazla sürede belime geldi demissin bende buna yorum yapinca diger arkadasim bundan yola cikarak 1 ayda dedi galiba..

evet ondan dedim .1.5 olsun.olmadı 3 ay olsun.3 ayda da gelmez bele kadar

Son düzenleme:

sana yalan söylüyorsun demedim zaten canım

evet.. insallah canim ins.. cok istiyorum ama hic bi yaptigim bakimlar yada icten aldigim vitaminler söyle ayda 3 cm bile uzatmadi..
yediklerime ictiklerime hergün vitaminlerimi almaya cok özen göstermeme ragmen birsey degismiyor.. galiba bu yapidan yapya da degisiyor.. cok var benim gibi, naparsam yapiyim normal hizinda uzuyor diyen..

her tarif herkese etki etmeyebilir ya da az etki eder..yanlış anlamadıysam aliye arkadalımızın ki ayda 1 cm yerine 1,5 cm uzamış...bu da 10 ayda 15 cm eder.normalde 10 cm uzayacağına 15 cm eder!!!

kimilerindeyse daha çok etki edio.benim saçlarım ayda 3-4 cm uzuo ortalama normalde 1,5-2 cm uzarken 2 katına çıktı daha ne olsun..

her şeyin de bi normali var hiçbişeyden mucize beklememek lazım ama düzenli yapmak lazım ve sonuç için biraz sabretmek.

saç uçlarınızdan da 2 ayda bir alın 1 er cm kadar kızlar..

saçı harekete geçiriyo bence bu

mayalı süte devamm... 24 nisandan beri içiyorum çok da memnunummm

yani 2 ay oldu

ayrıca 2 santim boyum uzadı

herkes de fark etti

boy uzatmak için mayaya başladı millet...

evet tam 2 santim uzamışım..annemden kısaydım şimdi nerdeyse aynı olmuşuz annem de inanamadı

kesinlikle devam ederim..kar kardır

10 ayda 10 cm uzayacağına 15 cm uzar ...daha ne olsun 5 santim az mı

ben çok memnunum..

saçlarımın formu bile değişti..

öyle aman hemen uzasın da demiorum artık..7-8 ayda uzasın ömrüm varsa nasılsa o günleri görmiycekmiyim..7-8 ayda normalde istediğim kadar uzamaz ama mayalı sütle ayda 3 cm bile uzasa 7 ayda belimi geçer ki o kadarına da gerek yok

bizimkilerin yanında daha uzun durmaya başladım psikolojik mi dedim bi baktık uzamışım.2 cm

herkes şaşırdı kaldı felan;ben bilmiyodum çok güzel boy uzatma etkisi varmış mayanın

aliye normalde de çabuk uzayan saçların yok sanırım..

daha nasıl bi sonuç bekliyosn?

en fazla bu kadar uzuyo demek ki

yapacak bişey yok ki..en iyisi çıtçıt veya postiş al kullan uzayana kadar

bu konuyu çok kafamıza takıp takıp psikolojimizi bozuyoruz galiba.bırakalım uzasın yavaştan yaaa

biraz bile etkisi olan bi formülü de ben bırakmam yani

zor bişe olsa amenna ama kafana dik bu yani..ne pahalı ne zor ne saçın rengine;kendine zarar verio..aksine bi sürü faydası var..kökü bizde nasılsa uzar.bunu sinir harbine dönüştürmeyelim

bu mayalı süt fosmu çıktı şimdi:sinifsinif:

arkadaşım bunca arkadaşım faydalanmış 1 arkadaşımızd auzama kaydetmedi diye senin dediğinde laf mı şimdi harbi biz türk milleti olarak bi garibiz aliyemin bünyesi farklı onda belki etki etmedi bünyeden bünyeye fark ediyor diye boşunamı diyor bu millet hem aliye yeni doğum yaptı bünye meselesi bu

kaç günlerdir yoktum..bi geldim bi sürü şey yazdım :)))))))

canım ya iyiki yazdın gözümü gönlümü açtın şhe cim mayanın evet boy uzatmayada fazydası oluyormuş bunu tvde debi yerde duydum ama benim uzama şansaım yok sanırım yaşım 30 bende hep düzenli içiyorum mayayı hiç bırakmadan ve sabır çok önemli en baştan beri bunu sölüyorum sabır edin sende arada gir canım konuşalım

Son düzenleme:

aynen canim haklisin..
4 ay önce dogum yaptigim icin cok saclarim dökülüyor, kan tahlilleri yaptirdim hic bi eksiklik cikmadi.. doktor dogumdan baska nedeni olamaz 6 ay icinde toparlar saclarin kendini dedi.. belkide cok dökülüyor diye pek uzatmadi.. dün burda mayanin saca sürüldügünü okudum, yani baska bi topikde.. hemen sürdüm 1 saat bekledim.. aman allahim saclarim ne kadar canli duruyor piril piril parliyor, normalde kalin ve sert telli saclarim vardi sekil almazdi ama simdi o kadar güzel oldu kii. ve daga ilk kullanmamda dökülme sorunum bile cok azaldi..
kimisi saca sürmeyin sertlestiriyor demisti cesaret edememistim, hicte sertlestirmiyor saclari! yumusacik piril piril bebek saci gibi oldu ya sacim, 7 yasindaki oglum bile diyo anne saclarin cok güzel parliyor yumusacik diye :)
keske bu cesareti daha önce toplayipta saclarima mayayi daha önce sürseymisim..
artik mayayi hem iciyorum hemde saclarima sürüyorum.. belkide bende saclarima sürerek daha hizli uzama gerceklesir..
uzatmasa bile saclarima sürmeye devam edecegim kesinlikle cok güzel bakim yapiyor..
netten arastirdim Suna Dumankaya'nin tarifiymis saclara maya sürmek..
boyali, yipranmis, kurumus, kirik saclara ve dökülen saclara maya maskesini öneriyor Suna Dumankaya..

ya çok sevindim canım senin adına belki sende saça sürmek daha etkili olacak hem dıştan hem içten destekleyeceksin canım ama sakın hemen bırakma mayayı dediğimiz gibi yeni doğum yaptın belki de bu erkendşr canım ya sabret bakalım biraz hem iç hem saçına sür ben inanıyorum sende diyeceksin ki burada kızlar oley saçlarım uzadı üzlme ve kafan hiç uzamıyot diye takma inan psikolojik olarakta çok etkileniyo insan

topikte kmse kalmadı eskisi gbi bu yüzden sordum bu soruyu.

ben de sürdüm geçen gün saçıma ısırgan otunu kaynatıp mayayla karıştrdım :)
umarım işe yarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…